Dobry Adwokat Poznań

Marek Poniebierski

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
szukam dobrego adwokata z Poznania do kwestii związanych z umowami pracowników, kontrahentów, z innymi firmami. Chodzi mi o stałą obsługę prawną w rozsądnej cenie? Firma zatrudnia 25 osób.

Kogo polecacie, kto jest warty uwagi?
 

45Anneta

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
jeśli chodzi o poznań to jedyne co mi przychodzi do głowy teraz to kancelaria brykczyński i partnerzy, dobry adwokat
 

MaciejkaDa

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
@ 45Aneta obiło ci się może o uszy czy brykczyński radzi sobei ze sprawami związanymi z odszkodowaniami medycznymi?
 

45Anneta

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
@MaciejkaDa coś mi się obiło o uszy, że sporo tych spraw o odszkodowanie mieli, ale czy medyczne to nie wiem, musisz sie dopytac
 

Rednote

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Polecam mecenasa Pawła Żywieckiego. To sprawdzony i skuteczny adwokat zajmujący się prawem cywilnym i karnym. Specjalizuje się m. in. w sprawach spadkowych, rozwodowych, o odszkodowania i eksmisję. Gdyby ktoś chciał dowiedzieć się więcej, tu jest jego strona: Paweł Żywiecki

Dodam, że okazał się bardzo pomocny w mojej walce o odszkodowanie.
 

markson33

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wszechstronną obsługę prawną mają w kancelarii ze strony adwokatwasilewski.pl. Zdecydowanie polecam. Szybko, terminowo, w rozsądnej cenie. Ciekawą rzeczą są e-usługi i dużo porad darmowych – pro bono.
 
Do góry