dobre strony odnośnie elektroniki łowieckiej

Mikulaskin

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2013
Posty
70
Punkty reakcji
1
Czy ktokolwiek mający pojęcie w temacie mógłby doradzić jakieś dobre strony dotyczące elektroniki łowieckiej? (noktowizory,lunety, celowniki optyczne) Chodzi mi przede wszystkim o coś autorskiego, nie żadne kopiuj-tłumacz-wklej ze stron zagranicznych.
 

D_K

Strzelać każdy może...
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
979
Punkty reakcji
58
Marek Czerwiński. W sumie innego autora w tym temacie nie znam.
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
Odnośnie sprzętu dodatkowego takiego jak noktowizory, lunety itp. mogę polecić blog.spy-optic.pl
Jestem bardziej pasjonatem elektroniki/optyki niż myśliwym a oni piszą o dobrym sprzęcie, między innymi marka Armasight
 
K

Kruczy

Guest
Jacek23 napisał:
Odnośnie sprzętu dodatkowego takiego jak noktowizory, lunety itp. mogę polecić blog.spy-optic.pl
Jestem bardziej pasjonatem elektroniki/optyki niż myśliwym a oni piszą o dobrym sprzęcie, między innymi marka Armasight
sajt też znam od dłuższego czasu i jeśli chodzi o sprzęt dodatkowy to blog bardzo ciekawy z indywidualnym contentem. a sprzęt noktowizyjny Armsaight jeden z lepszych w swojej klasie. Może są lepsze ale to już chyba tylko na wyposażeniu służb specjalnych ;)
 
B

borowski

Guest
Polecam jakieś anglojęzyczne strony. Z tego co widzę to na blogu wyżej przynajmniej sami piszą. Niestety większość takich stron u nas to typowe kopiuj wklej z zagranicznych serwisów.
 

Mikulaskin

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2013
Posty
70
Punkty reakcji
1
borowski napisał:
Polecam jakieś anglojęzyczne strony. Z tego co widzę to na blogu wyżej przynajmniej sami piszą. Niestety większość takich stron u nas to typowe kopiuj wklej z zagranicznych serwisów.
No właśnie, żeby ogarniać strony anglojęzyczne to trzeb trochę lepiej znać język. Nie, żebym nie potrafił ale w tłumaczeniach google nie widzę sensu dlatego szukam polskich.
 

Carbid

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2015
Posty
46
Punkty reakcji
0
I w jakiej cenie interesuje cię zakup takiego sprzętu??
 
Do góry