dobre słuchawki

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Szukam dobrych słuchawek do mojego odtwarzacza mp3. Szukam słuchawek, które będą miały dźwięk dobrej jakości, bardzo mi na tym zależy. Nie chcę słyszeć żadnego brzęczenia i stukania, nie chcę też żeby słuchawki zepsuły mi się po miesiącu. Czy taki model będzie ok?
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
http://www.vivanco.de/ic_web/catalogs/vivanco/images/media/download/Kopfhoerer_SR470.jpg Ja mam takie i są fajne.
 

Sephinorth

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Lublin
ja mam takie chyba już z pół roku i jak dla mnie są świetne:
http://www.mediamarkt.pl/produkty/audio/zestawy-glosnikowe/sluchawki-tradycyjne/pleomax-pep-330
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
Kossy są fajne, jesli chcesz kupić słuchawki douszne koniecznie. Nie kupuj badziewia, niczego co kosztuje mniej niz 40zł, bo nie da sie na czyms takim muzyki słuchac. Uszy tylko bolą, a głowa pulsuje od miażdżacych neurony poszarpanych dźwięków.
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Do tej pory używałem słuchawek dousznych philipsa, a ostatnio mam LG i jestem zadowolony. Trudno mi polecić jakiś konkretny model, ale na pewno warto zainwestować w markowy sprzęt - jak zawsze zresztą ;-) Jeśli zależy Ci na jakości dźwięku to nie powinnaś oszczędzać. Te słuchawki Koss wyglądają na porządne.
 

xtreme

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
109
Punkty reakcji
0
Ja mam tracera - może nie są jakieś super dobre, choć ja nie narzekam, bo moim zdaniem bardzo dobrze działają. W tej klasie cenowej są jednymi z lepszych. Poza tym są tanie, a jak wiadomo czasy ciężkie i nie każdego stać na to, żeby wydać z miejsca 200 zł. Ja mam tanie, ale wcale nie uważam, że są gorsze.
 

ricko

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
To fakt, że tracer w swojej klasie robi bardzo dobry sprzęt, myślę, że jakość dźwięku będzie naprawdę na nich spoko. Kiedyś kumpel miał tracera, słuchałem i nie pierdziały jak niektóre. Mają dobre brzmienie i szerokie pasmo przenoszenia dźwięku, super leżą na uchu, są wygodne.

To fakt, że tracer w swojej klasie robi bardzo dobry sprzęt, myślę, że jakość dźwięku będzie naprawdę na nich spoko. Kiedyś kumpel miał tracera, słuchałem i nie pierdziały jak niektóre. Mają dobre brzmienie i szerokie pasmo przenoszenia dźwięku, super leżą na uchu, są wygodne.
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Jasne, że ma dobry sprzęt. A cenowo wypadają bardzo dobrze. Mój znajomek ma takie duże słuchawki tracera na całe uszy i dźwięk jest naprawdę dobry. Super wygłuszają dźwięki z otoczenia więc nic nam nie przeszkadza jak słuchamy muzyki - takie słuchawki są też dobre dla kogoś kto się bawi na przykład I-doserem.
 
B

bone1906

Guest
Ja też mam słuchawki tracera i uważam, że to całkiem dobry sprzęt. Jakość dźwięku mi odpowiada, ważne też, że nie wydałem fortuny na nie. Oczywiście jak ktoś chce studyjną jakość dźwięku, to może zainwestować w droższy sprzęt.
 

nonszalancja

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2010
Posty
30
Punkty reakcji
0
Moje słuchawki już dogorywają, możecie polecić jakieś średniej wielkości, typu "nauszniki", a nie takie wkładane do uszu. Tak do 80 zł. Sądzicie, że coś przyzwoitego dostanę za tę cenę? Na chwilę obecną nie dysponuję większą kwotą, ratujcie. :)
 

superbigos

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Nie polecam dousznych, ale jakieś dobre nauszne.
Sam od lat używam rewelacyjnych Koss Porta Pro. Za cenę około 100 zł lepiej trudno trafić.
 

pomarancza89

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
ja polecam coś z tego: http://www.ibox.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=27&Itemid=41&lang=en
mam tej firmy mp3 i mp4 jakoś dźwięku wg mnie jest extra :)
 
Do góry