Dobre słuchawki

A

angie12

Guest
Bardzo polecam słuchawki Denona! Mają dobre basy, mam je już jakiś czas i sprawdzają się doskonale. Mój chłopak ma teraz urodziny i zamierzam mu kupić takie same, bo moje mu się bardzo podobają (chciał mi je nawet podprowadzić :) ). Sprawdzałam ofertę sklepu megamedia.pl i muszę przyznać, że jest kusząca - te same słuchawki, które ja kupiłam za horrendalne pieniądze, tutaj kosztują dużo mniej (można je nawet dostać gratis przy zakupie innego produktu) :D Polecam Wszystkim!!!
 

sim

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2009
Posty
69
Punkty reakcji
1
Ja w tej chwili używam SONY MDR-IF140K (www.magicznaplaneta.pl/dzial/rtv/kategoria/?id=254&prod=52686). Są naprawdę dobre, bo działają na podczerwień i nie jestem przywiązana do kompa. Kiedy czegoś słucham zazwyczaj robię mnóstwo innych rzeczy. Rzecz jasne nie mogę się oddalić bardziej niż na 10 m. Są oczywiście i minusy. Jakość dźwięku jest trochę gorsza niż np. w słuchawkach Creative.
 

rolandspiewajacy

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
A ja polecam Sennheisery albo coś Razera. Chociaż trzeba powiedzieć, że te pierwsze raczej drogie - tyle że pamiętaj, że producent to najwyższa półka. Spory wybór sprzętu znajdziesz w 3kropki.pl. Pozdrawiam.
 
A

ann han

Guest
Ja polecam coś Philipsa:) jeśli nie wiesz, gdzie możesz zajrzeć na stronę sklepu hihawa.pl. Jak sam zobaczysz sklep ten posiada bardzo duży wybór produktów i myślę, że znajdziesz tam słuchawki jakie chcesz. ja polecam philipsa, bo sama mam trochę sprzętu tej firmy m.in. słuchawki i są one bardzo dobre wysoka jakość dźwięku, dobry bas, wszystko, czego chcesz od dobrych słuchawek:)
 

Alonso22

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2009
Posty
43
Punkty reakcji
0
Jeśli dobre słuchawki to na pewno trzeba wspomnieć o Koss porta pro i sennehesier!! to słuchawki uznawane na całym świecie za świetną jakość dźwięku,ponad to są chyba najczęściej polecane na forach . dopiero na dalszych, ale również całkiem donrych miejscach można lokować ta bardziej znane, tzn creative, philipsy..itp
 
Do góry