Dobre słuchawki

Descent

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
85
Punkty reakcji
0
Witam. Szukam słuchawek, glownie do gier, muzyki na kompie. Narazie upatrzyłam creativy HS 800, ale zastanawiam sie nad nowszym modelem. A wy jakie macie?
 
A

Alternative Trippin

Guest
Słuchanie odgłosów i krzyków z gier bardzo obciąża słuch więc radzę Ci zainwestować w naprawdę dobry sprzęt. Sam niedawno zamówiłem Creative Fatal1ty z http://magicznaplaneta.pl/dzial/komputery/kategoria/?id=222&prod=77565 i jestem bardzo zadowolony. Paczka przyszła do mnie bardzo szybko i cały czas wiedziałem na jakim etapie wysyłki się znajduje. No a kiedy rozpakowałem przesyłkę to już zwariowałem :). Nie sądziłem że Szpakowski i Szaranowicz mogą brzmieć w Fifie 09 aż tak dobrze :p.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Nie ten dział.

A ze słuchawek polecam Creative EP-630 (douszne). Dobre basy i wysoka jakość dźwięku nawet przy dużej głośności.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
hm, jeśli masz dużo pieniędzy to sennheiser. osobiście mam model hd215 i na dźwięk nie mogę narzekać, jednak po 1,5 roku użytkowania lekko zjechały się gąbeczki i już nie wygłuszają tak cudownie otoczenia (ale wciąż jest naprawdę super, jak ktoś obcy je bierze to zawsze dostrzegam to "wow" przebiegające po twarzy. po prostu wcześniej było idealnie i ja używając ich tak długo czuję subtelną różnicę). z modeli, które teraz bym kupił i wiem, że ten problem ze względu na konstrukcję jest zażegnany - polecam: http://sklep.rms.pl/index.php?p481,sluchawki-przewodowe-sennheiser-hd-280-pro-hd280 - przez jakiś czas miałem okazję ich używać (były kupione i używane z taka sama częstotliwością jak moje hd215) i wiem, że jest to trochę lepiej rozwiązane. jeśli jednak zależy ci na pieniądzach. sennheiser hd215 - gorąco polecany przez użytkownika :)
 

Descent

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
85
Punkty reakcji
0
Nie sądziłem że Szpakowski i Szaranowicz mogą brzmieć w Fifie 09 aż tak dobrze :p.

No chyba widząc ostatnie wyniki piłkarzy to tylko fifa została :)
Dzięki za propozycję creativów, nie wiedziałam, że one są takie tanie. Model też fajnie wygląda. Chyba się zdecyduje.Thx
 

Pablo.s

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2009
Posty
141
Punkty reakcji
1
Dzisiaj testowałem KOSS Porta Pro: http://www.3kropki.pl/p/7/2/koss_porta_pro.php

Bardzo dobrze dopasowują się do uszu przez co brzmienie jest głębokie, z dobrym, ale nie przesadzonym basem. Muzyki mi się bardzo przyjemnie na nich słuchało, więc do tego zastosowania mogę polecić. Fajnie odwzorowują też wysokie środkowe pasmo, przez co dźwięk w grach będzie bardzo realistyczny :) A do tego czytam na 3kropkach, że mają dożywotnią gwarancję. Poleciłbym Ci ten model :)
 

Descent

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
85
Punkty reakcji
0
Dzisiaj testowałem KOSS Porta Pro: http://www.3kropki.pl/p/7/2/koss_porta_pro.php

Bardzo dobrze dopasowują się do uszu przez co brzmienie jest głębokie, z dobrym, ale nie przesadzonym basem. Muzyki mi się bardzo przyjemnie na nich słuchało, więc do tego zastosowania mogę polecić. Fajnie odwzorowują też wysokie środkowe pasmo, przez co dźwięk w grach będzie bardzo realistyczny :) A do tego czytam na 3kropkach, że mają dożywotnią gwarancję. Poleciłbym Ci ten model :)

Dzieki za pomoc. Tylko firma mnie nie znana. A creative to od lat i od lat lider. HS są ciągle kontynuowane, jest wiele modeli. Cenowo też zbliżone.
Hm... :)
 

wiktoria2006

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Dzieki za pomoc. Tylko firma mnie nie znana. A creative to od lat i od lat lider. HS są ciągle kontynuowane, jest wiele modeli. Cenowo też zbliżone.
Hm... :)

Wiesz, ja ostatnio kupiła creativy HS-1000 i cały czas je testuję. Na tą chwilę mogę ci powiedzieć, że są fajne. Jak słucham jazzu to ciarki przechodzą po plecach. Napewno podzielę się z tobą jeszcze moimi spostrzeżeniami ale musisz dać mi kilka dni.
 

Pablo.s

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2009
Posty
141
Punkty reakcji
1
Dzieki za pomoc. Tylko firma mnie nie znana. A creative to od lat i od lat lider. HS są ciągle kontynuowane, jest wiele modeli. Cenowo też zbliżone.
Hm... :)

Aż dziw, że nie znasz tej marki :) To jedna z najlepszych firm produkujących słuchawki, obok Sennheiser i ew. AKG. Co do Creative - zgadzam się w kwestii, że są bardzo wysoko w kwestii urządzeń audio (głośniki, słuchawki, odtwarzacze). Jednak przy wyborze brałbym pod uwagę firmy, które specjalizują się właśnie w produkcji właśnie słuchawek. Im węższa jest branża danej firmy, tym lepsze produkty - takie jest moje dosyć uniwersalne zdanie.

PS. Ja np. mam wymienione przez kogoś creative ep-630. Grają ogólnie fajnie, ale moim zdaniem są zbyt zbasowane, tj. bas jest mało selektywny, można powiedzieć "wszechobecny". Nawet jak wyciszysz bas w equalizerze, to słyszysz niskie częstotliwości - zapewne dlatego. Chwile się musi do nich słuch przyzwyczajać. Brakuje mi też troszeczkę przejrzystości brzmienia, tj. wysokich, czystych, wręcz "szklistych" tonów.
 
I

impresja_switu

Guest
Słyszałam dość dużo pozytywnych opinii na temat słuchawek Creative. Sama jednak jak kupowałam słuchawki dla mojego chłopaka ( używa je właśnie głównie do gier i słuchania muzyki) to zdecydowałam się na Philipsa http://www.euromall.pl/product-pol-23531-Sluchawki-PHILIPS-SHP8900-HiFi-pelnowymiarowe-z-palakiem-na-glowe-z-pokrowcem-.html On jest z nich bardzo zadowolony.
 

sunrise_girl

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
126
Punkty reakcji
1
Myślę, że jeżeli rozglądasz się nad dobrymi słuchawkami, warto zwrócić uwagę na firmę Sennheiser. W tym momencie posiadam słuchawki tej firmy - do mp3 i naprawdę jakość dźwięku jest zdecydowanie lepsza niż wszystkich, które miałam do tej pory, powiedziałabym nawet,że Creativy sprawdzały się ciut gorzej. Możesz spokojnie rozglądać się więc za Senheiserem.
 

Descent

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
85
Punkty reakcji
0
Hm... widzę, że głównie przeważają creative i też trochę mniej senheisery.

Dzisiaj oglądalam oferty w internecie i wydaja mnie się creativy nieco tańsze, żeby nie powiedziec, że znacznie.

Na ich stronie wręcz obnizki o 30 % - http://creative.gram.pl/
 

wiktoria2006

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Faktycznie...w dobrych cenach sa creativy. Moze je kupic chlopakowi na swieta? Po co meczyc sie na ostatnia chwile. Ciekawa jestem jaką jakość prezentuja. Jestem zielona w temacie i przydalyby mi sie jakies podpowiedzi.
 

żabeczka66

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
heloo ja mam te słuchaweczki a konkretnie HS 1000 dla mnie są rewelacyjne tym bardziej że redukują nakładające sie szumy i mają wmontowaną w sobie kartę dźwiękową pewnie mają jeszcze wiele innych plusów ale to mi wystarczy
 

Kaka5

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2009
Posty
29
Punkty reakcji
1
Faktycznie...w dobrych cenach sa creativy. Moze je kupic chlopakowi na swieta? Po co meczyc sie na ostatnia chwile. Ciekawa jestem jaką jakość prezentuja. Jestem zielona w temacie i przydalyby mi sie jakies podpowiedzi.

ja ma Creaitv HS 1000 i myslę, ze to dobry prezent dla chłopaka, szczególnie jak jest maniakiem gierek :)Są naprawdę dobrej jakości, redukują szumy z otoczenia i słychac czysty dzwięk, ja przynajmniej jest zadowolona :)
 

wiktoria2006

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Faktycznie...w dobrych cenach sa creativy. Moze je kupic chlopakowi na swieta? Po co meczyc sie na ostatnia chwile. Ciekawa jestem jaką jakość prezentuja. Jestem zielona w temacie i przydalyby mi sie jakies podpowiedzi.


heloo ja mam te słuchaweczki a konkretnie HS 1000 dla mnie są rewelacyjne tym bardziej że redukują nakładające sie szumy i mają wmontowaną w sobie kartę dźwiękową pewnie mają jeszcze wiele innych plusów ale to mi wystarczy

Dzięki za informacje. Chodziło mi bezprzewodowe creativy hs-1200, ponieważ nic o nich nie wiem.
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Cześć, mam zamiar nabyć słuchawki tylko do muzyki. Tego jest od groma, a wszystko bardzo podobne. Nie chciałbym kupować "kota w worku", dlatego proszę, żebyście wrzucili jakieś linki do sprzętu,
który sami posiadacie lub macie z nim styczność. Wszystkie opisy producentów aż ociekają miodem, a na różnych stronach sklepów internetowych ludzie psioczą na znane marki.
Chcę, żeby były ładne, wytrzymałe, z dźwiękami ostrymi jak żyleta i z ciekawym basem. Słucham wszystkiego i ciągle. Uwielbiam, gdy przez głowę przechodzą mi wspaniałe dźwięki.
Maksymalnie 300 złotych, ale jeśli będzie coś tańszego, to oczywiście dobrze.
http://allegro.pl/item780290407_reloop_rhp_10_promocja_gratis_mega_okazja.html Te słuchawki bardzo mi się podobają, ale o nich znowu prawie nic nie piszą. Przeczytałem tylko,
że w górnej części głos jest trochę cichszy.

Pozdrawiam serdecznie
 
H

Haan

Guest
Siedzę aktualnie w temacie słuchawek, bo też jestem na kupnie. Niestety profesjonalnie Ci nie doradzę, bo się na tym nie znam, ale podpowiem model, który mnie się bardzo podoba, a mieści się w Twoim przedziale cenowym - co myślisz o tych? Creative to dobra marka, zresztą jak sam mówiłeś - nawet na te bardziej znane ludzie "psioczą"Mnie się bardzo podobają, są designerskie. Nie znam jednak Twoich upodobań, więc tylko podsuwam propozycję
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Chodziło mi właśnie o słuchawki "przetestowane" i polecane przez samych posiadaczy. Podjąłem wybór i w najbliższym czasie kupuję Sennheisery HD 215. Też wyglądają ciekawie, mówią o nich dobrze,
a ja sam miałem okazję posłuchać z nich muzyki. Jak dla mnie jest to produkt doskonały.
 

Molyy

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja używam teraz słuchawek Denona. Mój brat w zeszłym miesiącu zestaw kina domowego tej marki na megamedia.pl i dostał te słuchawki w prezencie do zestawu. A ja jako dobra siostra, która jakiś czasu zdewastowała doszczętnie swoje dostałam je od niego :) Nie znałam w ogóle wcześniej tej marki i jestem bardzo mile zaskoczona. Zarówno kino domowe brata jak i moje słuchawki sprawują się bardzo dobrze.
 
Do góry