dobre sklepy interentowe z laptopami.

Agatka87

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
65
Punkty reakcji
0
Witajcie:) Kolejny raz potrzebuje Waszej opinii i rady. Tym razem zamierzam kupić laptopa, gdyż mój ostatni się już zużył i w gole nie opłaca się inwestować w nowe części. Mój znajomy polecił mi sklep swiatlaptopow.pl Rzeczywiście znalazłam tam parę ciekawych ofert, jednak chciałam zapytać czy macie jakieś doświadczenie w kupowaniu tak drogich rzeczy przez Internet? A może ktoś korzystał z usług tego lub innego sklepu z takim sprzętem??
 

elenka87

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Witaj.
Ja korzystałam z usług tego sklepu internetowego i mogę z czystym sumieniem polecić go każdemu. Wiadomo, że ceny są dużo niższe niż w normalnym salonie, ale to główna zaleta każdego sklepu internetowego. Miałam duże wątpliwości z wyborem konkretnego modelu laptopa,a konsultanci ze świata-laptopów udzielili świetnych porad, a tym samym rozwiali wszystkie wątpliwości. Polecam serdecznie:)
 
A

Alternative Trippin

Guest
Myślę, że są jak najbardziej ok. W sumie jest wiele solidnie wyglądających sklepów z komputerami, ale chyba tylko w swiatlaptopow.pl masz możliwość monitoringu przesyłki, która, co by nie mówić, troszkę warta jest ;). Nie wiem jak inni, ale kiedy ja kupuję sprzęt za parę tysięcy, chciałbym mieć pewność, że dotrze on do mnie w całości.
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Pierwszy raz słyszę, żeby sprzęt się "zużył". Zużyć może się krem do twarzy, olej roślinny, mąka pszenna, ale laptop? Ale nie o tym chciałam. Osobiście nie zamawiałam jeszcze sprzętu przez internet (piszę "jeszcze", bo nie wiem co przyszłość przyniesie), ale moi znajomi tak robią i nikt nie wnosił skarg. No, może oprócz kolegi, który zamówił sobie laptopa ze Stanów i nie widział go już od pół roku, bo nastąpiła awaria i odesłał im na gwarancji, żeby naprawili. Lepiej jednak zapłacić troszkę więcej i kupić w Polsce.
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
Ja swojego HP Mini zamówiłam przez sieć :) Nie powiem, troszkę emocji z tym było, bo to jednak dość spory wydatek, ale cała transakcja prawidłowo dobiegła końca, a laptop spisuje się rewelacyjnie. Co do sklepu, baza laptopów jest też w sklepie 1komp, warto do nich zajrzeć, bo mają baaardzo różnorodny sprzęt, zarówno pod kątem firm jak i cen.
 

Agatka87

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
65
Punkty reakcji
0
Dziękuję za odzew. Chciałam doprecyzować pojęcie "zużył". Chodzi mi o to, że ma już koło 10 lat gdyż był sprowadzany ze Stanów i nawet monitor nie działa tak jak powinien, więc stwierdziłam, że lepiej zainwestować w nowy komputer. Widzę, że macie same pozytywne odczucia co do świata - laptopów, więc raczej skorzystam z usług tego sklepu. Wybrałam już model, więc zostaje mi tylko zamówić nowy sprzęt:)
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Sprzęt elektroniczny zazwyczaj brałem z gral.pl , agito.pl , vobis.pl . Niemniej nie wiem, czemu upierasz się na internetowym sprzedawcy.
 

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
Ja kupowałem na http://lapkowo.pl/ i wszystko było ok, przesyłka przyszła po tygodniu kurierem, zero uszkodzeń.
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
ja dwa razy kupowałam komputer w sieci, ostatnio kupiłam Asusa na wasserman.pl, wybrałam ten sklep, bo była promocja na ten model, który mnie interesował, także zaoszczędziłam trochę kasy, a sprzęt przyszedł cały i zdrowy pod same drzwi ;)
 
A

ann han

Guest
Generalnie mam zaufanie do kupowania sprzętu elektoronicznego przez internet, ale oczywiście wszystko zależy od tego, gdzie się zaopatrujesz?? Ja mogę ci polecić wasserman.pl mają naprawdę dobry sprzęt, ceny przystępne, szybko realizują zamówienia i najważniejsze masz pewność, że jak kupisz u nich sprzęt, to nic się z nim nie stanie zanim do ciebie dotrze:) Ja kupiłam u nich laptopa i po 48 godzinach od złożenia zamówienia miałam go u siebie:)
 
Y

Yee

Guest
Mam doświadczenie w kupowaniu drogiego sprzętu przez internet, nie boję się robić zakupów w sieci, bo niby czego się bać? :)
Jest taniej, a o to chyba chodzi.
Namiary na sklepy zostały podane powyżej, więc wybierz coś z tych linków, a ja powtórze raz jeszcze, że nie ma się co obawiać kupowania w sieci :) :eek:k:
 

szapobar

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
107
Punkty reakcji
1
Tym, którzy cenią wiarygodność, Kompetentną obsługę, która potrafi doradzić, długą gwarancję na sprzęt stanowczo ODRADZAM aukcje. Zakupy w internecie są jak najbardziej ok, o ile korzysta się z usług profesjonalistów, którzy wiedzą co sprzedają, oferują niskie, konkurencyjne ceny i zarazem towar, na którym można polegać. Kupowałem sprzęt na aukcji i drugi raz tego błędu nie popełnię. Na świat laptopów kupiłem 3 komputery i z pewnością do nich wrócę. Wiedziałem, że mam do czynienia z profesjonalistami. Znalazłem swój zaprzyjaźniony sklep.
 
Z

zypek84

Guest
Od siebie polecam http://www.gral.pl/ Korzystałem kilkakrotnie i jestem bardzo zadowolony. Laptopa jeszcze tam nie kupowałem, ale wiece prawdopodobne, że przez gwiazdką się zdecyduję.
 
A

ann han

Guest
Jeśli interesuje cię zakup dobrego sprzętu, a dodatkowo chcesz mieć długi okres gwarancji na swój nowy komputer mogę ci polecić sklep swiatlaptopow.pl. Mają ogromny wybór dobrego sprzętu, na pewno znajdziesz coś dla siebie:) poza tym sklep swiatlaptopow.pl posiada własny serwis, gdzie naprawiają wszystkie marki komputerów, ale nieco odbiegłam od tematu. Odpowiedź na pytanie jakie są najlepsze sklepy internetowe z laptopami polecam swiatlaptopow.pl :)
 
Y

Yee

Guest
3 lata gwarancji w swiatlaptopow.pl to faktycznie nie lada zachęta dla przyszłych klientów.
Dlaczego nie wszystkie sklepy tak dbają o swoich klientów? :(
 
W

Wonka

Guest
Oj ile pozytywnych opinii dotyczących sklepu swiatlaptopow.pl. Widzę, że w takim razie nie będę oryginalna jak napiszę, że śmiało możesz zaufać temu sklepowi. Kupiłam tam jakiś czas temu laptopa dla mojej mamy. Szczerze powiem, że najbardziej przekonała mnie ta trzyletnia gwarancja bo z tego co się orientuję to żaden inny sklep aż tak długiej gwarancji nie daje :)
 

kujorma

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
dobry laptop w dobrej cenie to przynajmniej 3 miesiące - trzeba sie popytać poszukać kunkurencyjnej ceny, zobaczyć wszystkie parametry . to nie takie proste, bo można się oszukać
 
A

angie12

Guest
Mogę polecić swiatlaptopow.pl. Mają ogromną ilość laptopów dobrych marek w przystępnych cenach i co najważniejsze oferują bardzo duży okres gwarancji, aż 36 miesięcy. Prawdę mówiąc nie znalazłam nigdzie tak dobrej oferty. Kupiłam sobie u nich laptopa z Della. Zapewniono mnie że gdyby coś się działo, to działa u nich również profesjonalny serwis, który w każdej chwili może pomóc. Polecam każdemu.
 
A

ann han

Guest
No tak to jest dobry sklep mogę to śmiało powiedzieć. Szybka i sprawna wysyłka no i te 36 miesięcy gwarancji też przemawia na ich korzyść:) Moim zdaniem nie ma lepszego sklepu z laptopami niż swiatlaptopow.pl. Duży wybór, przystępne ceny, wszystko, co jest ważne jeśli chodzi o wybór sklepu. No w nazwa też mówi sama za siebie, gdzie kupić laptop, jak nie w swiatlaptopow.pl??:)
 
A

Alternative Trippin

Guest
Gdybym miał coś polecać, to zdecydowanie magicznaplaneta.pl Ja tam kupiłem telefon dla dziewczyny i telewizor dla siebie. Teraz rozglądam się za laptopem i pewnie kupię go na MP, bo w poprzednich zakupach mnie nie zawiedli. Profesjonalne podejście i obsługa, szybka wysyłka, generalnie bardzo spoko. Jedne i drugie zakupy bardzo dobrze zapakowane i wszystko znalazły się w moim mieszkaniu :)
 
Do góry