Dobre Ćwiczenia Na Uda, Brzuch, Pośladki...

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
Ja polecam dietę bazującą na ryżu i świeżych warzywach i owocach.
Z ćwiczeń to basen, taniec lub biegi.
 

Dżaga

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Kartuzy
ja od 3 miechów robie :
100 brzuszków dziennie,
w weekendy biegam dookoła jeziora
ćwiczenia na atlasie,
jeźdze na rowerze

dzienny trening zajmuje mi około 1 godz. :D

Ale juz po 3 miechach widze znaczne efekty szczególnie mięśni brzucha :)

Pozdro i polecam ;)

PS. Stosuje jeszcze własna diete:
niejem od 15
:papa:
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Jedzenie od 15 nie jest zdrowe. Po 18 lub 19 to tak, zależy kiedy się kładziesz spać. Powinna być przerwa mniej więcej 3h, jak np. kładziesz się o 20, to po 17 nie jeść, jak o 23 to wystarczy kolację zjeść gdzieś tak 19.30. I będzie looz :)
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
6 weidera jest dobra jeśli chcesz wyrzeźbić mięśnie brzucha.
A jeśli najpierw masz zamiar spalić zbędny tłuszcz lepsze będą filmiki 8minute ABS oraz 8minute arms , legs... i wszystkie pozostałe ;)
No i oczywiście wszelakie ćwiczenia aerobowe
 

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
Jedzenie od 15 nie jest zdrowe. Po 18 lub 19 to tak, zależy kiedy się kładziesz spać. Powinna być przerwa mniej więcej 3h, jak np. kładziesz się o 20, to po 17 nie jeść, jak o 23 to wystarczy kolację zjeść gdzieś tak 19.30. I będzie looz :)

powinno się jeść 4h przed położeniem się spać, żeby żołądek mógł to wszystko przetrawić i "zająć się" naszą urodą xD

i oczywiście nie jakieś wielkie ilości... lepiej mniej a częściej xD
 

Black Angel

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
675
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
From Fr ;x
ja robie brzuszki, przysiady, skacze na skakance, od jakichś 3 tyg i jak narazie zmian niewidze !!! :( ;(
 

eldgrim

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja robię co dwa dni pompki i brzuszki od miesiąca i widzę duże efekty. Klata szersza, mięśnie brzucha ...
Niedługo zacznę biegać, może nawet jeszcze dzisiaj.
 
E

Elen

Guest
Ludzie...zeby sie az tak katowac? Ja co prawda naturalnie szczupla jestem i nigdy zadnych diet nie stosowalam drastycznie, jadam prawie wszystko. Tzn chipsow ani mcdonaldow nie jadam. Pewnie za malo warzyw, bo mi sie nie chce faszerowac tymi kupowanymi (chemia naladowane). A jesli chodzi o odchudzanie, to mam kolezanke, ktora sporo schudla, Zasada jest prosta- jada wszystko, ale prawie o polowe mniejsza porcje niz dawniej. Jezdzi czasem na rowerze, czesciej spaceruje, od pol roku regularnie plywa 2 razy w tygodniu. Brzuszki i pompki sa dobre. Ja zas kiedys cwiczylam napinanie miesni Callanetics, ladnie modeluje cialo, polecam. Jak spalic kalorie? Seks. :)
 

Magorian

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
35
najlepsze ćwiczenia na uda, brzuch, pośladki i nie tylko to ćwiczenia aerobowe, czyli bieganie, jazda na rowerze, oraz pływanie. brzuszki i inne podobne ćwiczenia są przerekalmowane.
 

kingajar

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2014
Posty
43
Punkty reakcji
0
Codzienna lub co 2 dzień aktywność fizyczna to podstawa.
Mel b mi pomaga osobiście. Widzę spore efekty ale po 1,5 miesiąca, ćwicze dziennie do 30 minut - czyli przewaznie 3 jej filmiki i dodatkowo rozgrzewka.
 

EwelinaB007

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
przysiady, wymachy - leżąc na brzuchu unosić do góry nogi i ręce, no i wypady :)
 

Karonina

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2015
Posty
71
Punkty reakcji
2
Ja staram się ruszać 4 razy w tygodniu - bieganie, spinning, fitness i różne "grupowe" odmiany aktywności. Staram się urozmaicać, żeby przypadkiem mi się nie znudziło i żeby nie spadła motywacja:)
 
K

KamilKA01

Guest
ja ćwiczę dużo na piłc,e tej dużej, w klubie na salce w Saturn Fitness na Targówku Wawie jest całkiem fajnie, podoba mi się klimat. Na piłce rozćwiczysz jednocześnie dużo róznych partii mięśni i przy okazji bardzo dobrze się porozciągasz
 

Aldunka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2015
Posty
18
Punkty reakcji
0
A żeby mieć ładny ale bez kaloryfera oczywiście :) - brzuch to wystarczą same brzuszki np. 10 dziennie? A myślicie że jakiś efekt po miesiącu będzie?
 

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
a co myślicie o jodze? jakoś sama nie mogę się zmotywować do ćwiczeń, a na takie zajęcia chętnie bym się zapisała, tylko nie wiem czy dam radę, w sumie to ja nie mam żadnych mięśni...:)
 

Karonina

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2015
Posty
71
Punkty reakcji
2
10 brzuszków dziennie raczej nie wystarczy na szybkie efekty. radziłabym tak min 30min dziennie robić różnorodne ćwiczenia. kaloryfer szybko się nie zrobi:) jogi nigdy nie próbowałam, ale słyszałam pozytywne opinie
 
Do góry