Dobra strzelanka z klimatem

TheSkwarcio

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Witam.
Naszła mnie ochota na pogranie sobie w dobrą strzelankę wojenną. Grałem w niewiele, bo na co dzień nie mam czasu na taką rozrywkę. Lecz dobrze pamiętam Medal of Honor Pacyfic Assault. To było to! Nie przepadam za czymś w stylu: strzelanie z miotaczy ognia czy z laserów. Jakie strzelanki z tym właśnie klimatem (że się tak powtórzę) możecie mi polecić? Dodam, że posiadam Sevena 64bit, także starsze odpadają. Czy FarCry 2 jest godny uwagi, czy to jakiś niewypał? Liczę na dużo odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Może Stalker ? Mi osobiście bardzo podobała się pierwsza i druga część. Co prawda niewiele jest tam nawiązania do wojny ale gra ma bardzo dobry klimat.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Spróbuj zagrać w nowszą wersję MoHa, albo w Battlefielda lub Call of Duty, może coś Ci przypadnie do gustu :)
 

Zuetamiush

Bywalec
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
420
Punkty reakcji
39
Wiek
31
Miasto
Tychy
Możesz też zobaczyć najnowszego Wolfensteina, czysty klimat drugiej wojny, tylko że z wplątanym w niego wątkiem paranormalnym, gra naprawdę nie jest rewelacyjna, ale klimat jest ciekawy.
 

TheSkwarcio

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
29
KUPIŁEM dziś Medal of Honor Airbone i jedna seria MoH jest wg mnie niepokonana. Żadne CoD czy inne szmery nie mają szans ;)
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
szkoda kasy na 5-6 godzin grania...w stalkerze zagłębiając się na każdy zakątek mapy spokojnie bys wciągnął minimum 40 h gry
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Większość nowych gier (jeżeli nie wszystkie) robione są tak żeby w sumie wystarczały na kilka godziny (ciągłej) gry. Producentom nie opłaca się robić gry która wciągnie gracza ponieważ jeżeli tak się stanie to zapewne nie kupi on jego kolejnej gry a co za tym idzie zmaleją zyski. Więc jeżeli chcesz gry z klimatem to proponuję poszukać wśród nieco starszych tytułów lub gier w które można grać przez sieć. Ja od siebie mogę polecić Battlefiled 1942 oraz wyżej wspomnianego Stalkera.
 

Zuetamiush

Bywalec
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
420
Punkty reakcji
39
Wiek
31
Miasto
Tychy
Jeżeli masz jednak ochotę na coś nowszego, troszkę komiksowego i z wątkami RPG, zagraj w Borderlands
smile.gif
Świetny soczysty fps/rpg, dodatki są cztery i według mnie baaaardzo przeciętne, ale podstawka z dodatkami wystarcza na naprawdę sporo grania
smile.gif
 
Do góry