DO WSZYSTKICH

datner

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2006
Posty
581
Punkty reakcji
2
Miasto
Antypody
Wiecie co, ludzie..? Krew może zalać, czytajac to wszystko..

Wieszacie psy, żadacie zamknięcia, potępiacie..a jednocześnie najwięksi krytycy piszą post za postem jak szaleni ( np. Karolina)..dziewczyno, skoro temat Cię nudzi i obraża Cię, lub jest głupi wg Ciebie, to nie czytaj i nie pisz, albo pisz, polemizuj z autorem, wykaż jego winę..to jakaś paranoja, ci którzy najgłośniej krzyczą "zamknąć" mają chyba z temat największą frajdę..

A autor poruszył ważne zagadnienie i zgadzam się z nim, co do oceny Kerio - ten facet to kompromitacja dla wszystkich modów z tego forum.

Pytam - jakim prawem zamyka tematy na podstawie swoich żenujących interpretacji ich wartości merytorycznej?
Skąd poparcie dla jego poczynań..?
Piszecie, że syf się robi w temetach Princa..? A kto go robi, on..? Chyba wy sami, postując!

Odpowiedzią na tematy bezsensowne powinno być ich ignorowanie i milczenie tych, którzy za takie właśnie je uznają. Być może ktoś mądrzejszy jakiegoś sensu jednak się w nich dopatrzy, a jeżeli nawet nie, to wypowiedzże się jedna z drugim krytycznie, daj wyraz pogardzie i oburzeniu i nie wracaj tu więcej!

To co tu się dzieje to jakaś koszmarna hipokryzja..
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
Odpowiedzią na tematy bezsensowne powinno być ich ignorowanie i milczenie tych, którzy za takie właśnie je uznają.
To zdanie szczególnie rzuciło mi się w oczy. Jeżeli uważasz, że temat to trolling/dno i metr mułu - "nie karm trolla" - nie pisz, zignoruj temat i autora. Z tym się zgadzam.
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Wieszacie psy, żadacie zamknięcia, potępiacie..a jednocześnie najwięksi krytycy piszą post za postem jak szaleni ( np. Karolina)..dziewczyno, skoro temat Cię nudzi i obraża Cię, lub jest głupi wg Ciebie, to nie czytaj i nie pisz, albo pisz, polemizuj z autorem, wykaż jego winę..to jakaś paranoja, ci którzy najgłośniej krzyczą "zamknąć" mają chyba z temat największą frajdę..


Datner jak zwykle pozjadałeś wszystkie rozumy.

Nawet słowo nie padlo na temat tego, że mnie nudzi bądź chcę go zamknąć (poza tym, że jeśli mają być same ot. i każdy po 20% to owszem lepsze rozwiązanie), a o tym czy będe pisać czy też nie, zadecyduję sama, a Ty nie musisz mi pomagać w podjęciu decyzji.
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Z tego tematu robi się jeden wielki off powoli... :bag:
Jeszcze tu KeRiO wpadnie i go zamknie a my w nagrode dostaniemy po 20 % :p
 

chrobak

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
sie tu wzielam ??
Wiecie co, ludzie..? Krew może zalać, czytajac to wszystko..

Wieszacie psy, żadacie zamknięcia, potępiacie..a jednocześnie najwięksi krytycy piszą post za postem jak szaleni ( np. Karolina)..dziewczyno, skoro temat Cię nudzi i obraża Cię, lub jest głupi wg Ciebie, to nie czytaj i nie pisz, albo pisz, polemizuj z autorem, wykaż jego winę..to jakaś paranoja, ci którzy najgłośniej krzyczą "zamknąć" mają chyba z temat największą frajdę..

A autor poruszył ważne zagadnienie i zgadzam się z nim, co do oceny Kerio - ten facet to kompromitacja dla wszystkich modów z tego forum.

Pytam - jakim prawem zamyka tematy na podstawie swoich żenujących interpretacji ich wartości merytorycznej?
Skąd poparcie dla jego poczynań..?
Piszecie, że syf się robi w temetach Princa..? A kto go robi, on..? Chyba wy sami, postując!

Odpowiedzią na tematy bezsensowne powinno być ich ignorowanie i milczenie tych, którzy za takie właśnie je uznają. Być może ktoś mądrzejszy jakiegoś sensu jednak się w nich dopatrzy, a jeżeli nawet nie, to wypowiedzże się jedna z drugim krytycznie, daj wyraz pogardzie i oburzeniu i nie wracaj tu więcej!

To co tu się dzieje to jakaś koszmarna hipokryzja..

forum chyba po to jest, żeby pisać posty, oczywiście nie jakieś płytkie i ubliżające komuś, nie robić OT itd.

odpowiedzią na tematy bezsensowne powinno być ich ignorowanie... no właśnie, to już nic nie pisze tutaj :lol:
 

qruk

load your head, blow it up, feeling good baby...
Dołączył
1 Styczeń 2007
Posty
1 075
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
mazury
datner

zgodzilbym sie z Toba ale nie masz racji wiec zgodze sie z innymi, ktorzy tez jej nie maja ale sa przynajmniej zabawni (czasami :p )
 

gumas

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
21
Miasto
z łona matki
jakby co, to ja mu żadnego sposobu na samobójstwo nie podawałem :D
a przez jego opowieści mi się ostatnio koszmar śnił xDDD :lol:

"Ostatnio widziany: Dzisiaj, 01:06" He's Alive !
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
prince23,
20 minut temu był na forum, nabazgrał 4 posty i poszedł...
Kerio mówił, że jak po 14.02 (wtedy miał się zabić niby) zobaczy princa na forum to da mu bana...a tu nici z obietnicy... :bag:
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
on wrocil :D on zyje :D
nasze pomysly na samobojstwo chyba mu nie pomogly :D
 
P

prince23

Guest
prince23,
20 minut temu był na forum, nabazgrał 4 posty i poszedł...
Kerio mówił, że jak po 14.02 (wtedy miał się zabić niby) zobaczy princa na forum to da mu bana...a tu nici z obietnicy... :bag:

A niby za co bana???? Na razie to Jego Magnificencja kerio sam dostaje bany... od różnych użytkowników po kolei. Chciałbyś dla mnie bana Locke? Chyba nikt poza Tobą i kerio. Czyżbyś podświadomie wyczuwał ludzi inteligentniejszych od siebie? Czy się ich boisz, wolałbyś aby zniknęli?
 

qruk

load your head, blow it up, feeling good baby...
Dołączył
1 Styczeń 2007
Posty
1 075
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
mazury
A niby za co bana???? Na razie to Jego Magnificencja kerio sam dostaje bany... od różnych użytkowników po kolei. Chciałbyś dla mnie bana Locke? Chyba nikt poza Tobą i kerio. Czyżbyś podświadomie wyczuwał ludzi inteligentniejszych od siebie? Czy się ich boisz, wolałbyś aby zniknęli?

widzialem wielu ignorantow, egoistow, klamcow... itd ale Ty bijesz ich wszystkich na glowy :]

jak sie zabijesz to bedziesz w zaswiatach sial swoje co najmniej "dziwne" teorie
nie ma wiec sie co na Ciebie denerwowac bo i tak nie mozna uniknac takich jak Ty :p

pzdr
 

agata14vip

skromna i fajna dziewczyna
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
zaraz koło Ciebie.
Prince23 w temacie o Arturze napisałes "myślenie nie boli" czy coś takiego. to samo mogłabym do Ciebie powiedziec ;p uważasz się za inteligentniejszego i mówisz ze połowa ludzie nie zrozumiała przesłania Twoich głupich(bo tak trzeba powiedziec) tematów. Wiec proszę Cię ja młoda jestem wytłumacz mi to ukryte znaczenie tych tematów? naprawde chcę byc uświadomiona abym nie popełniała takich błędów w przyszłośc.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
teraz zaczynacie tutaj pisac o mnie. Zaczyna mnie to smieszyć i to jeszcze nasz krytyk datner. a ty prince lepiej juz sie nie wypowiadaj o inteligentnych osobach bo swoimi tematami pokazałeś jasno i wyraznie kto tu jest "inteligentny"
 

qruk

load your head, blow it up, feeling good baby...
Dołączył
1 Styczeń 2007
Posty
1 075
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
mazury
on nie zmartwychwstal

takich jak on nie da sie pozbyc

on sam nawet nie moze sie siebie pozbyc

biorac pod uwage jego poziom intelektualny to nie zyje (moze o to chodzilo mu gdy mowil o zabiciu sie :] )
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
on sam nawet nie moze sie siebie pozbyc

biorac pod uwage jego poziom intelektualny to nie zyje (moze o to chodzilo mu gdy mowil o zabiciu sie :] )

A ja myślę, że jego poziom jest dośc wysoki, jak to ktoś napisał 'głupek czegoś takiego by nie wymyślił'.
 
Do góry