Do wszystkich mężczyzn!

mychemicalr0mance

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Cześć. Od wielu lat nurtuje mnie jedno zagadnienie wciąż powtarzane przez chude kobiety: czy mężczyźni lubią 'lekki nadmiar ciała'? Nie miałam okazji zapytać o to kogoś znajomego, więc pyta tu. Co myślicie o 'zdrowych' kobitkach ? A co o tych szczupłych? Jakie wolicie?
 

sed4fg

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
817
Punkty reakcji
19
zależy od gustu, ja osobiście preferuje szczupłe, ale myślę że osobowość kobiety jest wstanie przełamać tę barierę
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Nie lubię patyków. Dla mnie dziewczyna trochę ciałka mieć musi, mają być krągłości. Oczywiście również bez przesady.
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
moje dziewczyny miały od 50 do 57 kg wiec jak z tego wynika optuje za tymi drobniejszymi
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Kazdemu facetowi podba sie kobieta o ile nie przechodzi pewnych dwoch granic:

a) za chuda

b) za gruba

a przedzial owej tolerancji kazdy facet ma inny, od i cala filozofia.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Jak były takie małe jak ja, to 50 kg jest odpowiednią wagą, ale jeśli były to wysokie kobiety po 1.80, to miały sporą niedowagę.

Kobieta powinna mieć ładną figurę, takie wychudzone wyglądają szkaradnie. Typu modelki na wybiegach.
 

seto-kun

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
372
Punkty reakcji
7
Osobiście też gustuje w tych szczupłych, tylko bez przesady. Wiecie. Nie chodzi o to żeby dziewczyna robiła z siebie anorektyczkę którą trzeba mocno przytrzymywać kiedy tylko wiatr nieco silniej zawieje. Ale popieram resztę to, jak zresztą wszystko inne co nam się podoba, to kwestia gustu. Żeby daleko nie szukać, mam wujka który gustuje w Paniach które mają więcej niż trochę ciałka. Tak więc co kto lubi.
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
na widok "patyczaków" nie mogę się powstrzymać od odruchu wymiotnego - taki optymalny wynik dla mnie to przy wzroscie 1,65 50 - 53 kg
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Kobieta powinna mieć ładną figurę, takie wychudzone wyglądają szkaradnie. Typu modelki na wybiegach.

Całkowita racja. Modelki mają ładne twarze (choć nie zawsze, imho Kate Moss wcale nie jest ładna) ale to po prostu patyki. To mi się nie podoba, wręcz odraża. Oczywiście nie mówię ogólnie o modelkach, znam kilka przypadków takich właśnie bywalczyni wybiegów, które moim zdaniem w ogóle nie powinny się na nich znaleźć.
 

pablu_dza80

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2009
Posty
33
Punkty reakcji
0
ilu mężczyzn - tyle wersji idealnej kobiety - jak napisal Guru - nie za gruba,nie za chuda
 

shakall1977

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2010
Posty
21
Punkty reakcji
1
Miasto
Chrzanów
a według mnie ma mieć kawałek ciała ...oczywiście nie za duży ...wzrost :1,70 i 50-70 kilo (bo to zależy ile ma mieć w piersiach i pośladkach ) trzeba mieć co pieścić ...łot tyle ...
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Mysle, ze wiekszosc mezczyzn gdyby mialo np wybrac pomiedzy modelka, a kobieta ktora ma kraglosci, ale nie jest gruba typu Beyonce, Scarlett Johansson, to wiekszosc wybraloby te z drugiej kategorii.. ;) Mezczyzni lubia kraGLOSCI, ale wiadomo, ze jak bedzie jakas otyla to nie bedzie ich krecic.

Ja np mam 170 cm wzrostu i 65 kg. Dla mnie to optymalnie, bardzo lubie swoje kraglosci ;)
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Nie lubię patyków. Dla mnie dziewczyna trochę ciałka mieć musi, mają być krągłości. Oczywiście również bez przesady.
Uważam tak samo. Mnie tam chude szkapy, którymi są w większości modelki, w ogóle nie pociągają. Przygrube dziewczyny także odpadają, choć istnieją wyjątki, bo ostatnio spodobała mi się pewna niewiasta, która nie ma idealnej wagi, ale mimo to ma w sobie to coś.
 
Do góry