Do wszystkich którzy boją się braku tematów do rozmowy

Gazownik

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Rozmowa z dziewczyną nie jest trudna. Też do niedawna myślałem, że na spotkaniu z dziewczyną zabraknie tematów do rozmowy. Na "pierwszą randkę" najlepiej iść gdzieś na ławke gdzieś na dworzu gdzie jest w miare spokojnie i jest luz - kino, restauracja odpada bo zbyt sztywno, można się pokusić o kawiarnie, albo lody. Spotkajcie się z dziewczyną tak jak z kolegą a nie jakimś bogiem i nie bójcie się rozmawiać - gadajcie tak jak z kumplem oprócz niektórcyh tematów, a i jeszcze jedno najlepiej po bliższym poznaniu i kilku spotkaniach powiedzcie dziewczynie że chcecie czegoś więcej tzn. związku bo może ktoś was wyprzedzić ( ja tak miałem nestety). Bless
 

NeverSayDie

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2011
Posty
28
Punkty reakcji
1
Spotkajcie się z dziewczyną tak jak z kolegą a nie jakimś bogiem i nie bójcie się rozmawiać
Bóg jest tylko jeden i to ja nim jestem. W praktyce wydaje mi się że każde z dwojga powinno tak myśleć, wtedy jest pewność siebie i nie ma stresu.


Do kina nie chodzi się na pierwszej randce ;p
 

Jeffin

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
15
Rozmowa z dziewczyną nie jest trudna

Rozbawiło mnie to zdanie :D

najlepiej po bliższym poznaniu i kilku spotkaniach

Jeżeli po kilku spotkaniach decydujesz się na związek z dziewczyną jest to przynajmniej w moim mniemaniu nieco gówniarskie.

Pozdrawiam wszystkich wstydliwych nastolatków.
 

wlascicielek2

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
309
Punkty reakcji
11
Na "pierwszą randkę" najlepiej iść gdzieś na ławke gdzieś na dworzu gdzie jest w miare spokojnie i jest luz - kino, restauracja odpada bo zbyt sztywno, można się pokusić o kawiarnie, albo lody.
Trochę omylna teoria. Ja biorę pannę tam gdzie chcę iść. Co prawda do kina chodzę tylko ze znajomymi, których nie podrywam. Jednak jeśli ktoś chce iść do kina to niech idzie... zawsze myślałem, że to ja mam się dobrze bawić]. Nie wyjdzie z tą?- będzie inna. Tak więc nie widzę powodu do spinania się. Restauracja nie jest złym miejscem jeśli idzie się z kobietą z klasą( no chyba, że dla Ciebie restauracja to zwykły syf, gdzie jest obiad za 25zł), bo prostak nie będzie na poziomie żeby go tam zaprosić.

gadajcie tak jak z kumplem oprócz niektórcyh tematów
Można gadać na wszystkie tematy. Bardziej zależy w jaki sposób daną rzecz powiesz.


a i jeszcze jedno najlepiej po bliższym poznaniu i kilku spotkaniach powiedzcie dziewczynie że chcecie czegoś więcej tzn. związku bo może ktoś was wyprzedzić ( ja tak miałem nestety). Bless
Po prostu byłeś kiepski, a ona miała alternatywę- inny koleś. Więc wybrała lepszego, bo Ty byłeś w jej oczach "tym gorszym". Więc nawet takie gadanie by Ci nie pomogło.
 

justyna1981

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2011
Posty
39
Punkty reakcji
0
jeśli ktoś z was potrzebuje trochę więcej pewności siebie w relacjach z kobietami i nie potrafi jej w sobie znaleźć, nie umie uwodzić, to polecam kursy uwodzenia z Wyższej Szkoły Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego. Na mnie zrobili bardzo dobre wrażenie, prowadzący są profesjonalistami i potrafią wiele w człowieku zmienić. Jeśli byłby ktoś zainteresowany podaję adres: www.wyzszaszkolauwodzenia.pl teraz potrafię zagadać do każdej dziewczyny i nigdy nie brakuje mi tematów :)
Nie musicie iść do żadnej szkoły wywierania wpływu bo to lipa ale polecam naprawdę dbanie o higienę osobistą i nie myślcie ze od razu zaciągniecie nas do łóżka po pierwszej rozmowie a jeśli na taką traficie to pomyślcie ilu było już przed wami ;)
 

sarineczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Nie musicie iść do żadnej szkoły wywierania wpływu bo to lipa ale polecam naprawdę dbanie o higienę osobistą i nie myślcie ze od razu zaciągniecie nas do łóżka po pierwszej rozmowie a jeśli na taką traficie to pomyślcie ilu było już przed wami ;)

Genialnie powiedziane :p A ta szkoła uwodzenia też lekko zalatuje ściemą :p Jak faceci z tego skorzystają to poznają "tajne" metody i żadna im się nie oprze nie zależnie od wieku :p Troszkę polotu i finezji drodzy panowie, zaciekawcie kobietę sobą i nauczcie się słuchać, a wszystko będzie dobrze.
 

wlascicielek2

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
309
Punkty reakcji
11
Genialnie powiedziane :p A ta szkoła uwodzenia też lekko zalatuje ściemą :p Jak faceci z tego skorzystają to poznają "tajne" metody i żadna im się nie oprze nie zależnie od wieku :p Troszkę polotu i finezji drodzy panowie, zaciekawcie kobietę sobą i nauczcie się słuchać, a wszystko będzie dobrze.
Aż mi smutno jak słucham takie pierdoły. Fakt, że większość takich szkółek to pic... koleś nawciska płacącemu i tyle.
Sam mam znajomego, który nie mógł się przemóc do kobiet. W końcu postanowił coś zrobić i pojechał do AlphaMale bodajże. Siedział na tych całych wykładach, a później się zakumplował z wykładającym tam. Wiedział to co z wykładów, swoje co wynosił z prób... no i z chodzenia z nim po klubach.
Sam dokładnie nie wiem jak to jest z tymi szkółkami, ale poznałem tego kolesia w klubie jak łaził ze znajomym. Koleś ogarnięty.

Nie piszę tego dla reklamy, a dlatego żeby pokazać jak się mylicie. Ten znajomy jeździł też na seminaria tego Alpha( darmowe i odpłatne). Więc skoro są darmowe i są w pobliżu- to czemu nie pójść? Sam bym się przeszedł- chociaż nie uważam, że mam problemy z podrywaniem.


@edit
Żeby nie było, że reklamuję szkółki uwodzenia. Chciałem tylko pokazać, że można na free seminarium pojechać oraz, że mój znajomy nie trafił na kolesia co chciał kasy wyciągnąć ile leci... przy czym nic nie nauczając.

Sam jestem zwolennikiem nauki w praktyce. Wychodzę- robię- wyciągam lekcję.
 

alcor

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2011
Posty
325
Punkty reakcji
17
Wiek
13
Miasto
Forumowisko.pl
Też macie problemy...Dziewczyna to człowiek a nie obiekt.Mówcie do nich normalnie,bez ściemniania.Tajne metody uwodzenia...:D.Wyśmieją Was i wcale sie im nie dziwie.Nie są głupie,a jak są to tak samo jak my.
 

McCherry

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
a i jeszcze jedno najlepiej po bliższym poznaniu i kilku spotkaniach powiedzcie dziewczynie że chcecie czegoś więcej tzn. związku bo może ktoś was wyprzedzić ( ja tak miałem nestety). Bless

Nigdy, ale to nigdy nie wylatywać z takimi tekstami!
To, że Cię wyprzedzili oznacza tylko tyle, że byłeś "łajzą".
 
Do góry