Do wszystkich gitarzystów

CryWolf

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2007
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Gdańsk
Cześć! BB)
Nie znalazłem podobnego tematu, więc pytam tu. Czy ktoś z forum grający na gitarze ma jakieś filmiki wrzucone na YouTube? Jakby co podawajcie też ile czasu gracie i jaki macie sprzęt. Mam nadzieję, że choć jedna osoba odpowie :p
 

GreG

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
361
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ze wsi ;)
Wypowiem się, choć filmików na YouTube nie mam, bo i nie mam się czym chwalić ;). Uczę się grać od ponad pół roku, więc wirtuozem gitary nie jestem. :p Czas poświęcony na grę? Ile tylko się da. Jak tylko mam chwilkę wolnego czasu, jak tylko mi się nudzi przed kompem to biore wiosło w łapę. Moja gitara to Cort KX-5. W sam raz na początek. Poza tym to dobre wiosło jak na swoją cenę.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Gram od jakichś dwóch lat. Czas spędzony na grę? Zawaliłem cały zeszły rok szkolny (to wszystko wyjaśnia). Grałem non stop bez przerwy. Sprzęt? Mój kochany czarny klasyk STAGGa. Niedługo pewnie dojdzie elektryk ;)

http://youtube.com/watch?v=pCn3igmZu_0

:)
 

CryWolf

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2007
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Gdańsk
To może ja powiem coś o sobie. Gram ponad rok na gitarze elektrycznej, wcześniej pół roku na akustyku. Mój sprzęt to:
-Wiosło Samick IC 20 - marzę o Gibsonie SG lub prawdziwym Stracie.
-Piec Fender - większa wersja
-Pedał Digitech Heavy Metal Distortion
Gram bardzo dużo choć mój czas poświęcam także dla mojego kochanego rowerka (osoby z 3miasta zapraszam na www.freestajnia.pl :D ). Uczę się grać wszystkiego. Robię to na jakość a nie na szybkość choć zdarza się inaczej :p Mam duży repertuar utworów Metallici oraz Led Zeppelin. To chyba na tyle :)

A i filmiki wrzucę za jakieś 2 tygodnie.

Jacobbs, fajnie śmigasz :p
 

Heretyk8

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja póki co też nic nie wrzuciłem a odnosnie faktów o sobie to uczę się grać gdzieś od 3 lat na akustyku a ostatnio doszedł elektryk czyli sprzęt:
el-akustyk Epiphone DR200
Dean Vendetta 2.0
poza tym wzmak Laney HCM15R
A co do zamiłowań w graniu (poza tym ze się rozleniwiłem ostatnio) to bardzo lubię sobie poimprowizować ;))
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
Około 3,4 lata gram na gitarze, od roku mam elektryczną. Myślę o założeniu zespołu, ale ciężko znaleźć ludzi chętnych do grania thrash metalu )-:
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Nocturnus zwykłe długie związane z tyłu, tylko tak się jakoś dziwnie na ramiona położyły ;)

Nieźle Biernat :D
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Wydaje mi się, że tak... Tylko na youtubie często jest różnica czasowa między obrazem a dźwiękiem ;)
 

NoCaster

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
146
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Legnica
to raczej nie jest róznica czasowa :p ciąglę słychać vibrato przy użyciu wajchy, gdzie wajchy w tej gitarze nie ma; dwa - 21 sekunda, podciągnięcię wajchą, a nie slide przez cały gryf; trzy - strat na takim małym piecu chyba tak nie brzmi; itd... itd.... :p no ale pomysł dobry :D
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
to raczej nie jest róznica czasowa :p ciąglę słychać vibrato przy użyciu wajchy, gdzie wajchy w tej gitarze nie ma; dwa - 21 sekunda, podciągnięcię wajchą, a nie slide przez cały gryf; trzy - strat na takim małym piecu chyba tak nie brzmi; itd... itd.... :p no ale pomysł dobry :D

ziomus chce ci powiedziec ze myslisz sie tu w tym utworze nie ma aniu razy do uzycia wajhy. samouk jestes?
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Wiek nie ma nic do rzeczy jeśli chodzi o grę na gitarze. Ile to 6-cio latków odpie*rza solówki na youtube? :D

A ten Twój filmik cienki. Grasz na wytłumionych strunach, czy ta gitara po prostu tak fatalnie brzmi? I skup się na trzymaniu jednego tempa, bo jak machasz głową to tracisz koordynację ;)
 

NoCaster

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
146
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Legnica
znalazłem swoje nagranie :p z tym że to wersja robocza, pełna improwizacja, testowałem mojego talk-box'a domowej roboty :p proszę o wyrozumiałość:D

http://odsiebie.com/pokaz/93901---f21b.html

Mój sprzęt:

gitara akustyczna: Crafter MD42

gitara elektryczna: Apollo DLP 1200 (Les Paul Custom)
wzmacniacz: Marshall MG100HDFX
kolumna: Marshall MG412A
efekty: boss ch-1
 
Do góry