dni zwątpienia.

chorrendalna_

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2007
Posty
503
Punkty reakcji
0
Wiek
15
Miasto
k-ce
nie wiem czy ten temat tu może być. jeśli nie- wykasujcie/zamknijcie go.

w środku roku szkolnego musiałam się przeprowadzić, ok. 50 km od Katowic. zostawić szkołę, przyjaciół ogółem mówiąc wszystko. z ogółu jestem optymistką nie przejmowałam się, mówiłam `a bedzie dobrze, poznasz nowych ludzi, bedziesz czesto odwiedzała tamtych, oni obiecują, że nie zapomną- będzie OK!` ale dziś, ostatnio coś we mnie pękło. gdy tylko pomyśle o dawnej klasie, przyjaciołach to w moment płacze, nie moge sie uspokoić. nie wierze w żadne zapewnienia, że o mnie pamiętają, że tesknią, że wspominają.

i co ja mam robić?
 

los16angeles

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
840
Punkty reakcji
2
Miasto
Manhatan
tak się mówi. Będe was odwiedzać będzie super. Ale nie będzie i obie strony o tym wiedzą może gdybyś poznała kogoś kto mógłby ich zastąpić łatwiej byś zapomniała. Nie ma co płakać i się rozczulać tylko powiedzieć "cześć" przeszłości i zacząć żyć przyszłością. Nie będzie łatwo ale myśle że dasz rade ;) Zresztą wszytsko wyjdzie z czasem.
 

Marzena2008

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
143
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Skoczów/Rybnik
Skoro oni mówią, że pamiętają to chyba tak jest prawda? Co innego jakby się nie odzywali do Ciebie to byś mogła nie mieć takiej pewności. Niestety takie jest życie i skoro musiałaś się przeprowadzić to musisz to zaakceptować i nie zadręczaj się. 50 km to nie tak wiele, istnieją autobusy pociągi, i są weekendy w które Ty możesz jeździć do swoich przyjaciół bądź oni do Ciebie, nie wiem ile masz lat dlatego nie mogę za bardzo Ci pomóc... Ale wszystko się ułoży, przywykniesz do nowej sytuacji...
 

chorrendalna_

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2007
Posty
503
Punkty reakcji
0
Wiek
15
Miasto
k-ce
mam tylko taką nadzieje, że przywykne. mam 16 lat i nie potrafie powiedzieć cześć, i pożegnać przeszłość, to co tam zostawiłam.
 

los16angeles

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
840
Punkty reakcji
2
Miasto
Manhatan
Może dlatego ze masz 16 lat ;)
Ja w sumie też i nie wybrażam sobie przeprowadzki właśnie teraz. Napewno jest Ci ciężko.
Ale poprrostu myśle że nawet jeżeli będziecie utrzymywać kontakt to nie będzie on tak częsty i po pewnym czasie zobaczycie że już nie jesteście tymi samymi przyjaciółmi że jednak to ze nie spotykacie się na codzień bardzo was poróżni.
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Na początku sie tak tylko mówi ze się będzie pamiętało... A po miesiącu czy więcej... Każdy idzie w swoją stronę... Na pewno na nowym miejscu poznasz nowych ludzi. Nowe miejsca... Czasem taka przeprowadzka jest fajna można zapomnieć o wszystkim i zacząć nowy rozdział w życiu... A przez weekend możesz jechać do starych znajomych :p
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
3ba sie starać. to prawda od nich też wiele zależy. ale tyle ile możesz i jesteś w stanie zrobić,żeby u3mać z nimi kontakt tyle rób. ,żeby nie było.
a co do tych nowości, dasz sobie rade, musisz sobie dać ;)
głowa do góry - będzie dobrze.
 

evelina01p

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2008
Posty
236
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
różnie z tym bywa
Ja się nie musiałam przeprowadzić, żeby stracić kontakt z większością swoich znajomych, których znam od czasów, gdy nosili pieluchy... Zmienili się do tego stopnia, że ja nie mam zamiaru zadawać się z pustymi lalkami i ćpunami. Takie jest życie. Szukaj następnych wartościowych ludzi. Na pewno znajdziesz. A chwile zwątpienia ma każdy.

pozdrawiam :D
 

jakas_tam_17

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
653
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
:)
hmmm. to normalne ze masz takie dni, takie mysli. Jednak za pare dni ci przejdzie, tak mysle ;p Potrzeba ci czasu... :)
 

Decia__x33

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2008
Posty
298
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Radzionków
a pomyśl też o przyjaciołach jeśli jesteście prawdziwymi przyjaciółmi oni też moga odczuwać twój brak
 

By_Damian

Secret Combination
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
813
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Górny Śląsk
Przykro mi. Nie wyobrażam siebie w takiej sytuacji. Niestety, życie wystawia nas na różne doświadczenia. "Co cię nie zabije- to cię wzmocni."
 
Do góry