Długie Włosy U Chłopaków?

furley

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Krk
irokez nawet jesli modny wydaje mi się mało estetyczny. Natomiast długie włosy u facetów uwielbiam :] Mój facet ma właśnie długie (nie jest metalem) i szalenie mi się podobają ... ale to oczywiście jak wszystko ... KWESTIA GUSTU !!
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
uuuuu daleko :P
Irokez dobra rzecz :D Jak sie komus podoba i sie w tym dobrze czuje to niech zrobi sobie :)
 

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
hehe jakbym miala faceta z irokezem to by mnie chyba matka z domu wygnala :D na długie mojego metala patrzy tak troche bykiem ale chyba jest luz bo sa zawsze zadbane i takie... ojej.... :p :)

furley a wiesz tacy faceci nie z klimatu z dlugimi batkami i swoim stylem tez sa :cenzura:isci... jejku ale jak :D
 

butterfly_1818

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Mi sie nie podobaja dlugie wlosy u chlopakow bleh najlepiej jak maja krotkie :] co prawda mam kolegow co maja dlugie wlosy i nic do nich nie mam bo sa w porzadku ale nie sadze zeby ktorys z nich moglby byc moim chlopakiem... rzecz gustu, zalezy jak komu sie podoba ;)
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
uuuuu daleko :P
kfiatushekk bo wiesz, to jest teraz takie modne, i sie w tym cool wygląda, a pod koniec dnia to wyglada jakby go krowa liznęła
Hehe dokładnie tego samego sformuowania uzyła moja kolezanka jak widziałysmy takiego kolesia z mini irokezikiem na zel. Co innego taka fryzura a co innego jak ktos jest punkiem i ma irokeza. Ale tak jak mowie, uwazam ze jesli ktos sie dobrze czuje z irokezem/dlugimi wlosami to jego wolna wola. Jego glowa i on decyduje co na niej nosi :D
 

basia2b

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2006
Posty
100
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Spoko ... mi odpowiada, wogole co do chłopaka to mam wymagania zeby miał wlosy czarne najlepiej do ramion i kolczyka w wardze :D .. to jest sexowne :D ...
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
ja mam kumpla z irokezem, tak go gnębili, że już go nie stawia ...
a co do długich włosów w mężczyzn- uwielbiam! ale muszą byc zadbane i czyste :)
 

Little insane

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2005
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Długie włosy u facetów... mmmmmm :D jesli tylko są zadbane i w miare gęste albo chociaz takie normalne to super wyglada :) najlepiej takie trochę za ramiona, bo takie do pasa to tez juz nie bardzo :)
zawsze chciałam mieć aceta z dlugimi , lekko powywijanymi na koncach wlosami.... no i się spełniło :D (ale to oczywiscie tylko dodatek do całokształtu bo przeciez nie wyglad jest najwazniejszy :p )
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Spoko ... mi odpowiada, wogole co do chłopaka to mam wymagania zeby miał wlosy czarne najlepiej do ramion i kolczyka w wardze :D .. to jest sexowne :D ...
mój musi mieć kolczyka na czole :D

ja mam kumpla z irokezem, tak go gnębili, że już go nie stawia ...
a co do długich włosów w mężczyzn- uwielbiam! ale muszą byc zadbane i czyste :)
o irokez :sexy: rlz :D

ja nie wiem co to za moda na długie włosy :p jak dla mnie to wszyscy mogliby być zgoleni na łyso, łącznie ze mną :D
najgorzej jak facet ma całe włosy tłuste, co niestety jest częstym zjawiskiem w moim otoczeniu :/
 

Kamil123

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2006
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z nikąd
Ja mam kumpla z irokezem nawed chciałem zrobic sobie w nieczech ale mama powiedziała, że nie moge a jesli chodzi o długie włosy to za lezy od gustu chłopaka i czy on chce :):)
 

pegaz

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2006
Posty
233
Punkty reakcji
1
Wiek
47
Jeszcze ubiegłego lutego włosy sięgały bioder. Od tamtej pory rosną sobie praktycznie od nowa.

Jak zawsze naokoło marudzili „Marcin zetnij te włosy” i nożyczkami po nocach straszyli tak potem ciągle słyszałem od tych samych osób „po coś ściął ?” <_<
To dopiero ironia :p

... o prawdziwy powód lepiej nie pytajcie ...
 

Kamil123

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2006
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z nikąd
He po co się ich słuchgał jak bym mugł zrobic sobie irokez a by mówili ze bym zmienił fryz powiedził bym imy żeby spadali he he
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
pegaz, masz dłuższe włosy ode mnie :eek: (miałeś ?)
ale masz proste, czy Ci się kręcą ?
 

pegaz

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2006
Posty
233
Punkty reakcji
1
Wiek
47
pegaz, masz dłuższe włosy ode mnie :eek: (miałeś ?)
ale masz proste, czy Ci się kręcą ?

Niestety miałem ... a kręcą się od urodzenia. Zupełna pomyłka z tymi siostry. Odkąd pamiętam mi to wypomina :)

Obecnie jestem w tym krytycznym punkcie, kiedy nic praktycznie nie idzie z nimi zrobić (ani spiąć z tyłu, grzywka zaczyna pchać się do oczu, ułożyć ciężko – po myciu jak po walce z piorunem) i przyznaję, że noszę się z ponownym zamiarem ich ścięcia.
 
Do góry