Długie Włosy U Chłopaków?

M

Malina..xD

Guest
no dokładnie - dbaj . bo niekiedy, niektórzy mają takie .. jak by to powiedzieć ... nie zbyt zadbane ;d a to za ładnie nie wygląda : D



mnie się podobają takie włosy ale nie za długie ... takie nie dłuższe niż do ramion :D .
BTW zależy jaki chłopak . niektórym ładnie innym mniej ;]
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
no pewnie, że zależy od urody chłopaka ;) tak samo nam nie zawsze dobrze w długich/krótkich/prostych/kręconych... :p
 

Greenafik

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
31
A co sadzicie o moich, mam 15 lat zapuszczam od pierwszej komunii (przed mi mam zciela za kare!) Tylko proszę nie obrażajcie :) www.deathdark.fotka.pl :)
 

fankypanki

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2008
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Oł Jee Poland
Mi się to np nie podoba .....
Podoba mi się jak chłopak ma zgolone włosy albo takie ciut dłuższe z iRoKezem mmm to wtedy super to wygląda :afro: :afro: :afro:
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Greenafik - uważam, że ładnie wyglądasz ;) pasują do Twojego stylu i dobrze :) wyglądają na zadbane i tak trzymaj :)
Masz trochę dziewczęcą twarz, poza tym lebiej byłoby Ci chyba w prostych włosach :/
rysy to mu się jeszcze przecież zmienią :p każdy 15-latek wygląda tak delikatniej nieco ;) jak ostatnio zobaczyłam zdjecie mojego też mniej więcej w tym wieku jak był, to myślałam, że padnę ze śmiechu :D taki Aniołeczek :D nic wspólnego z mężczyzną, którym jest teraz ;) prócz długości włosów ;)
więc Green - nie masz co się przejmować tego typu komentarzami :p
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Ja kocham u facetów długie włosy^^
Mmm..
A co do wyżej przedstawionego osobnika..
Wg mnie powinieneś jeszcze troche poczekać aż ci trochę te rysy "wydorośleją" ;) / i teraz pewnie mnie fumka napadnie :D /
Po prostu..
Na takiej jeszcze trochę dziecięcej twarzy długie włosy nie prezentują się tak zjawiskowo i męsko ;)
 

blade loki

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
lubie jak facet ma 3 mm włosów. Wygląda bardziej męsko niż z długimi włosami. Może czasami komuś pasują, ale to sporadyczne przypadki. Generalnie jestem na nie.
 

klaudus08

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
264
Punkty reakcji
0
Miasto
Podkarpacie
a moim zdaniem to zależy od wygladu chlopaka :) bo nie kazdemu pasują długie włosy...
nie jestem za długimi włosami, ale jak chlopakowi ładnie i ma fajny charakterek to moze miec :D
 

Greenafik

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
31
O widze zdania zróżnicowane, ale pozytywne też jest - dzieki :)
A tu http://nasza-klasa.pl/profile/11898232 możecie looknąć na fotki z dzięciństwa, też coś wyjatkowego i rzadkiego bo jak byłem malutki tez miałem 'długie' włoski :) Wiem że dla niektórych wyglądam troche 'damsko' ale to się zmieni! :)

Tak przy okazji:
Oto i jest kolejny tutorial:
mrx.jpg

Na sam widok robi się zimno?! Zobacz i zostaw komentarz :)
Zobacz! > http://greenafik.pl.tl/
 

OnaCzyliJa

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
domek ;]
długość włosów u chłopców zalezy od ich stylu bycia :p
oczywisie włoski muszą być zadbane :)
 

glam_star

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Ogólnie długie włosy mi się nie podobają u facetów, chociaż przyznaję, ze niektórym to pasuje.
Wolę jak mają krótkie włosy, albo ciut dłuższe z grzywką.
 

Lillian

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Nie lubię gdy chłopak ma długie włosy
No ale przyznaję, niektórym pasuje - tylko trzeba dbać o te włosy bo niektórzy to mają strasznie zaniedbane :buuu:
 

cheeryl

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2008
Posty
62
Punkty reakcji
0
DŁUGIE WŁOSY zdecydowanie nie.
Nawet gdyby miał piękną buźkę.
Od dziecka nie cierpię długich włosów u chłopaków. Tak mam.
Jak chyba większość?
Napisałam szczerze, więc proszę mnie tu zaraz nie jechać.
Ostatnio widziałam na ulicy panka, włosy przetłuszczone jak cholera... odrażający widok.
<_< nie, nie, nie...
 
Do góry