Długie Włosy I Zawijające Się Końcówki Włosów

Mario125

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2006
Posty
430
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Pewnie się połowa wkurzy, że zas temat z włosami :p Otóż mam długie włosy takie po za uszka długie i mi się końcówki zawijają :( Co w takiej sytuacji zrobić ? Są jakies specjalne płyny, lakiery ?
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
ej sasia sorry ale to co podalas bylo w subforze kobiecym wiec mogl tam nie zajrzec. a w wyszukiwarce trzeba wpisac wyraz który występuje w temacie - a tytul tamtego tematu lekko sie róznil od tego.

masz siostre? uzywa siostra prostownicy? jesli nie to moze powinienes nabyć?
 

Wi(L)u$

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Warszawy :)
Jest takie cos jak odzwyki prostujace... np. sunsilk efekt zelazka... mam takie cudo w domciu i jest naprawde skuteczne! Polecam!
To jest w takiej fioletowej tubce :p zakup sobie to :)
 

asia113

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
Dobry jest tez szampon z Nivei z serii Straight & Easy prostujący włosy. Nie dośc, że je dobrze prostuje, to jeszcze przy okazji wygładza i nadaje im blasku. Kosztuje ok. 9zł. Polecam, sama go uzywam ;)
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
pantine proste i gładkie , w formie odzywki bezspłukiwania, rewelacyjna:)
takie dziwne opakowanie.
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Prostownica do kitu. Stosuję piankę, ale chyba trzeba będzie kupić odżywkę SunSilka lub Joaśki. ;)
 

Nutka_21

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
.....
Dobry jest tez szampon z Nivei z serii Straight & Easy prostujący włosy. Nie dośc, że je dobrze prostuje, to jeszcze przy okazji wygładza i nadaje im blasku. Kosztuje ok. 9zł. Polecam, sama go uzywam ;)

tak ja tez i jestem zadowolona... :)
 

sopel661

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
345
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Poznań
Ja proponuje prostownice.... To chyba najlepszy sposób na szybkie pozbycie się kręconych włosów... Moje włosy też kręcą się po umyciu i wtedy musze je potraktować prostownicą. Najgorzej jest z włosami koło uszu :) Nive straight & Easy nie pomagało wcale... Włosy nadal się kręciły... Najlepiej myj włosy po południu, do wieczora zdążą wyschnąć a jak będą suche to wyprostuj.... Rano będziesz miał problem z głowy... Idealnie proste włosy...
 

miloszpolo

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina piorunów...
Jest takie cos jak odzwyki prostujace... np. sunsilk efekt zelazka... mam takie cudo w domciu i jest naprawde skuteczne! Polecam!
To jest w takiej fioletowej tubce :p zakup sobie to :)

jest dobry, sunsilk wprowadzil na rynek cala serie srodkow do wlosow ktore je prostuja (kolor fioletowy) sa bardzo dobre
prostownica to ostatecznosc niszczy wlosy...
aha no i najlepiej suszyc je suszarka a nie zostawiac samym sobie...
 

Asiaak

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja polecam szampon i odzywkę jedwabną Silk Therapy firmy Farouk, troszkę kosztują bo to kosmetyki profesjonalne które można kupić u fryzjera, ale warto.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
prostownice psuja wlosy, a lakiery sprawia ze wlosy sa okropne w dotyku, wiec jelsi chcesz to mozesz tracic kase na odrzywki, ale jak sie ma do ramion pozniej, to juz nie przeszkadza to :p
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
jest dobry, sunsilk wprowadzil na rynek cala serie srodkow do wlosow ktore je prostuja (kolor fioletowy) sa bardzo dobre
prostownica to ostatecznosc niszczy wlosy...
aha no i najlepiej suszyc je suszarka a nie zostawiac samym sobie...

U mnie to fioletowe mleczko sunsilka odnosi minimalny skutek.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ja od kiedy choduję pióra nie zbeszcześciłem ich żadną prostownicą czy lakierem. Odżywek też nie stosuję bo po co. Jeśli Ci nie szkoda włosów to prostuj, ale nie widzę potrzeby (no chyba, że bardzo bardzo Ci przeszkadza).
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
ja prostownice pare razy od swieta uzylem XD 2 lub 3 razy, lakierem na poczatku chcialem zobaczyc jak to jest, a tak to o nie staram sie dnac, i susze tylko po basenie bo w zimie z morkymi to glupio byloby wyjsc XD
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Najlepiej myj włosy po południu, do wieczora zdążą wyschnąć a jak będą suche to wyprostuj.... Rano będziesz miał problem z głowy... Idealnie proste włosy...
Też tak robie, tyle, że nie prostuje, a włosy następnego dnia sa proste ;)
 
Do góry