Długie/krótkie

Jayix

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
WItam....mam pewnien dylemat, otóz nie wiem czy zapuszczać włosy, czy może je ściąć...wszyscy mówią zetnij a ja chce zapuścić. Potrzebuje waszej rady, najlepiej kogoś kto na tym sie zna
 

Attachments

  • Zdjęcie0074.jpg
    Zdjęcie0074.jpg
    64,7 KB · Wyświetleń: 22
  • Zdjęcie0075.jpg
    Zdjęcie0075.jpg
    46,6 KB · Wyświetleń: 19

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Ja sobie zapuszczam teraz irokeza takiego jak na pierwszej fotce. Przedtem miałem długie,jak na avatarze,póżniej miałem jeżyka. :)

img119233_irokezy-meskie_669608.jpg

Można też tak jak na drugiej i trzeciej fotce.

img6591_irokezy-meskie_8751.jpg img86019_irokezy-meskie_354849.jpg
 

Jayix

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
No ok ale mnie interesuje to czy ja...jak będę wyglądał w długich włosach
 

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
Jeśli sam chcesz zapuszczać, to zapuść tylko pamiętaj że ten 'okres przejściowy' z krótkich włosów na dłuższe nie jest zbyt ładny ani fajny zazwyczaj. :p

Moim zdaniem nie powinieneś wyglądać źle w takich dłuższych włosach, jest tyle różnych możliwości że na pewno coś do siebie dopasujesz.
 

Jayix

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Rozumiem, jednak myślałem że mnie trochę nakierunkujecie:) Sam nigdy nie miałem włosów dłuższych niż na zdjęciu
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Jak Ci się nie podoba irokez to zrób sobie jeżyka na 1,5-2 cm przy wygolonych bokach i tyle.
W długich Ci będzie nie bardzo.:)
 

Jayix

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Irokezy też są spoko, zwłaszcza ten na pierwszym zdjęciu:D Zoabczymy:D
 

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
Masz twarde włosy? Jak ze zdjęć widać to chyba tak.

Więc zapuszczone włosy trochę dziwnie będą wyglądać.
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
Skoro chcesz mieć długie to zapuszczaj.
Jeżeli będą Ci przeszkadzały lub nie będzie Ci się podobało to zetniesz i po sprawie, a tak zawsze będzie Cie korciło by zapuścić.
Przechodziłem przez to- teraz jest moja 3 albo 4 próba zapuszczenia włosów. Tyle, że ja mam trudne włosy (falowane, suche, niesforne) więc teraz, gdy włosy z przodu mają długość do ust- jak naciągnę ręką, jeżeli nie- to do nosa, wyglądam jak ostatni wieśniak- ale nie poddaję się (choć myśli o ścięciu chodzą po głowie).
Tyle, że wraz z długością włosów wzrosła ilość kosmetyków do nich, częstość mycia i ogólnego czasu poświęconego dla nich, więc pamiętaj o tym, że będziesz musiał o nie bardziej dbać, niż mając krótkie.
 

Majkel_P

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2012
Posty
11
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Sosnowiec
Witam.
Z tego co widzę na załączonych zdjęciach to pewnie masz twarde włosy, zgadłem? Jeśli tak jest, to zapuszczenie włosów będzie nie lada wyzwaniem. Sam mam takie włosy i próby zapuszczenia włosów zawsze kończyły się fiaskiem, więc teraz ścinam się tylko krótko :)
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Tobie najlepiej będzie z takim subtelnym irokezem.
Włosy masz do tego idealne. :tongue:
 

tymbarczki83

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
364
Punkty reakcji
3
Dłuższe włosy są szalenie upierdliwe, o tym też trzeba pamiętać, rzadko kiedy wyglądają dobrze od razu po wyjściu z łóżka
 

VincentB

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2012
Posty
30
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Znów odpowiadam na starszy temat :/
Może już po fakcie, ale jeśli zapuszczasz włosy, do Twojej twarzy polecam irokeza :)
 
Do góry