Długie, farbowane włosy

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Odradzam farbowanie na czarno, bo potem jest problem, żeby się tego koloru pozbyć. Albo będziesz farbował całe życie, albo zetniesz albo będziesz wyglądał jak pajac, jak będą Ci odrastały naturalne.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Ee tam. Zdjęcie koloru to później koszt około 300zł. Oczywiscie kosztem włosów.
A Ty, autorze, zdaje się, masz o połowę problemu mniej, bo jesteś facetem i zawsze możesz potem obciąć się na bardzo krótko, więc jeśli chcesz to farbuj. :D
 

loopatka

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
302
Punkty reakcji
9
Wiek
38
Miasto
Warszawa
całe szczęście 90% kobiet nie lubi mężczyzn z długimi długiiiimi włosami i 90% mężczyzn takowych nie ma
thumbsup.gif



co nie zmienia faktu, że dla mnie mężczyzna ma być męski, długie włosy według mnie go takowym nie czynią
smile.gif
a jeszcze długie czarne włosy, gdzie idąc ze mną ulicą wyglądałby identycznie jak ja to już w ogóle, haha, aż mi się śmiać na samą myśl chce
laugh.gif


ja odradzam, czarne włosy długie nie pasują każdemu, pasują niewielu osobom, trzeba mieć do nich ciemną karnację, żeby nie wyglądać jak mumia
jezyk.gif
nie pozbędziesz się koloru łatwo, nawet po szamponetce nie zejdzie ci po jednym myciu, nie myśl sobie, a obciąć potem można owszem, tyle, że dla kogoś, kto hodował włosy do tej długości 2-3 lata opcja ścięcia ich będzie bardzo bolesną opcją
jezyk.gif
 

Tobiasz Binienda

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
97
Punkty reakcji
2
Wiek
31
co nie zmienia faktu, że dla mnie mężczyzna ma być męski, długie włosy według mnie go takowym nie czynią
smile.gif
a jeszcze długie czarne włosy, gdzie idąc ze mną ulicą wyglądałby identycznie jak ja to już w ogóle, haha, aż mi się śmiać na samą myśl chce
laugh.gif
Jestem osobą lekceważącą stereotypy. Wolę mieć długie i zadbane niż krótkie.
 

nike19

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2009
Posty
111
Punkty reakcji
1
jak już zapuścisz to nie rób kitek z pomarańczową gumka :D
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
całe szczęście 90% kobiet nie lubi mężczyzn z długimi długiiiimi włosami i 90% mężczyzn takowych nie ma

Gdzie tak napisali, na Onecie?

Do autora:

Farbowania nie polecam, zapuszczanie jak najbardziej.
 

loopatka

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
302
Punkty reakcji
9
Wiek
38
Miasto
Warszawa
teraz się zastanawiam, jaka długość zdaniem mężczyzn jest u długością DŁUGĄ.
włosy za uszy, czy wycieniowane do ramion nie są długie
smile.gif
pisząc długie mam na myśli sięgające już dość znacznie za ramiona.
 

Tobiasz Binienda

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
97
Punkty reakcji
2
Wiek
31
teraz się zastanawiam, jaka długość zdaniem mężczyzn jest u długością DŁUGĄ.
włosy za uszy, czy wycieniowane do ramion nie są długie
smile.gif
pisząc długie mam na myśli sięgające już dość znacznie za ramiona.
Średnie - do ramion
Długie - do połowy pleców i dłuższe
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
co nie zmienia faktu, że dla mnie mężczyzna ma być męski, długie włosy według mnie go takowym nie czynią
Dziewczyno, bluźnisz. Tylko długie włosy czynią mężczyznę naprawdę męskim. Dowód?
No, i jeszcze wielki miecz :D
 

Attachments

  • braveheart-2.jpeg
    braveheart-2.jpeg
    33,7 KB · Wyświetleń: 22

loopatka

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
302
Punkty reakcji
9
Wiek
38
Miasto
Warszawa
okej był bohaterem, sama uwielbiam ten film, ale do mnie włosy długie u panów nie przemawiają w ogóle i w ogóle mi się nie podobają, a tacy mężczyźni nie pociągają mnie zupełnie
jezyk.gif
co innego fajnie wycieniowane długością za ucho ale jeszcze przed ramiona :)


są gusta i guściki, that's all.
 
W

wroneczki4

Guest
Zgol się na łyso i wypoleruj glacę. Farbować się nie opłaca. W ogóle nie opłaca się mieć włosów, bo to tylko przeszkadza i są dodatkowe koszta- szampon. Tak kupisz sobie wazelinę białą i posmarujesz glacę!
 

Tobiasz Binienda

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
97
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Zgol się na łyso i wypoleruj glacę. Farbować się nie opłaca. W ogóle nie opłaca się mieć włosów, bo to tylko przeszkadza i są dodatkowe koszta- szampon. Tak kupisz sobie wazelinę białą i posmarujesz glacę!
Nigdy w życiu. Ja lubię się zachwywać moimi długimi włosami i najlepiej farbowanymi. Szampon, odżywka i maseczka są dla mnie niedrogie, a satysfakcja gwarantowana.
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Zaraz się okaże że nie powinien myć w ogóle, nie popadajmy w skrajność =).

ale do mnie włosy długie u panów nie przemawiają w ogóle i w ogóle mi się nie podobają, a tacy mężczyźni nie pociągają mnie zupełnie

Tobie się nie podobają, innym paniom tak. Długie włosy są jak najbardziej męskie.
 
W

wroneczki4

Guest
Prawdziwi mężczyźni się nie myją! Tylko cioty myją się więcej niż raz w tygodniu!
Kiedyś na wojnie się nie myło za często i było się męskim!
 
Do góry