Długi, brak pieniędzy. WAŻNE!

Status
Zamknięty.

oreo11

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam.
Nie wiem czy to odpowiednie miejsce na żale i prośby lecz mam wielki problem.
Od dłuższego czasu moja rodzina ma długi z którymi nie dajemy sobie rady, niestety życie w tych czasach jest bardzo trudne.
Mama pracuje ja tak samo lecz nadal nie starcza na rachunki i z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej i są większe długi i zaległości jednak takie coś na prawdę dołuje i brak już pomysłów. Może macie jakąś rade dla mnie co mogę zrobić by było chodź troszkę lżej? Bardzo proszę o pomoc może ktoś jest w podobnej sytuacji i wie jak z niej wybrnąć. Proszę tylko o pomoc o nic więcej.. Tak ostatnio myślałem że gdyby może tak nieliczna część osób zechciała wpłacić na konto 1 zł nie zbiedniałby a mojej rodzinie pomogłaby wyjść z długów. Liczy się gest lecz nie każę wam tego robić. Ale jeżeli ktoś by się zdecydował na taki gest to bardzo proszę. Dziękuje z góry za waszą pomoc i rady.

nr konta: 98 1940 1076 6488 2992 0000 0000.
 
K

konwalia78

Guest
Jesli masz konto na fb to może warto również tam zamieścić swoją prośbę. Ludzie często udostępniają ważne sprawy w ekspresowym tempie.
Jeśli nieliczna część osób stąd wpłąci Ci po 1 zł to i tak niewiele to zmieni w Twojej sytuacji. Niektórzy mogą sądzić że jesteś naciągaczem i szukasz np; pieniędzy na narkotyki....
 

oreo11

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiem i rozumiem to że ktoś może tak pomyśleć ja nie koniecznie proszę tu o pieniądze ale bardziej o dobrą radę. Opisuje tu swój problem o którym nie łatwo mówić a tym bardziej z nim żyć. Poprostu po gubilem się w tym i liczę na dobre rady żeby poprostu nie załamać się bardziej.
 
K

konwalia78

Guest
Jakiej pomocy oczekujesz i jakich rad ? Bo prócz tego, że masz długi nic o Tobie nie wiadomo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry