Dlug

piotrekk

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
mam ogromny problem, kiedys zarabialem pieniadze na narkotykach, pieniążki przychodzily prawie same, mialem ich duzo, do momentu az nie zaczolem brac, wtedy pieniedzy bylo znacznie mniej, az w koncu po kazdym interesie zostawalem na minusie, coraz nizej i nizej, nie biore od pol roku, nie handluje, ale dlugi zostaly, splacam je jak tylko sie da, ale jutro mam ostatni termin na 1000 zlotych, mam 18 lat, nie pracuje, co robic ?!
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Moze czas wyrobić zawód ? i ruszyć w świat?
 

fantastic_17KC

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2006
Posty
139
Punkty reakcji
0
Ja :cenzura: w coś ty sie wpakował?Nie masz nikogo kto mógłby Ci taką sumę pożyczyć?Hmm trudna sprawa bo sporo floty.Nie umiem doradzić...3maj się.... :/
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Na jutro to nie wiem ale na kiedy indziej proponuje wyjechac za granice, zarobic kupe kasy, oddac wszystko co jestes winien, zalozyc rodzine i normalnie zyc...
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
A moze poproś jakichs znajomych, którym wiesz, ze bedziesz mógł spłacić za jakiś czas, jak znajdziesz prace i zarobisz?

A... ty jesczze żyjesz?
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Chyba Ci nic innego nie pozostaje jak dilować ;/

Dilować? No to już sprawa etyki, zasadk moralnych. Bo albo skaże siebie na niepowodzenia życiowe m.in strach, bo wierzę, zę da się ew. człowieka, u którego się zapożyczył, przekonac do spłaty w innym terminie albo też skaże na niepowodzenia innych ludzi. Nieważne ejst, ze wielu jest dilerów, że wiele osób ćpa, i On się do tego przyczynia, udostępniając to innym, ułatwiając im to. Poza tym, jeżeli chłopak się wygrzebał, niech nie wchodzi w to jeszcze raz, gratuluję tylko, że się podniósł.
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Sory, ale w takiej sytuacji g*wno by mnie obchodzili jacyś ćpuni z osiedla... ratowałbym własny tyłek, a nie osłaniał honorem... o_O
Odpracowałbym te co pożyczyłem i potem rzucił tą robotę...
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Sory, ale w takiej sytuacji g*wno by mnie obchodzili jacyś ćpuni z osiedla... ratowałbym własny tyłek, a nie osłaniał honorem... o_O
Odpracowałbym te co pożyczyłem i potem rzucił tą robotę...

A ja wiem, że róznimy się poglądami H3lix. Każdy ma w sobie coś z egoisty, jeden więcej, drugi mniej.
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
wznow dzialalnosc i splac to co jestes winny z nawiazka , pozniej sie wycofaj bo ludzie nie sa z natury wyrozumiali ...
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
1000 zł...

Jesteś sam? Przecież gdzieś tam są twoi rodzice. Moim skromnym zdaniem zastanów się, czy nie możesz iść do nich po pomoc. Nie wiem, jakich masz rodziców, ale moja mama wolałaby sto razy sprzedać telewizor niż pozwolić, żebym musiała dilować lub żeby mi jacyś goście uszy obcięli. Ale nie każdy rodzic myśli tak jak ona, więc moja rada to - zastanów się nad tym, a nie idź i pogadaj.

A jeżeli nie rodzice, to sam zastanów się co masz, a możesz opchnąć.

Dilerka może skończyć się dla ciebie fatalnie.

Aha - trzymam kciuki, abyś wyszedł z tego i nie wrócił do tego gnoju.
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
kurde ciezka sparwa :/ musisz sie zapozyczyc ale na pewno juz nie zajmuj sie narkotykami !! ciekawe czy ktos ci pomogl i co sie z Toba dzieje :/
 
Do góry