dlaczego on tak mnie traktuje

siwusek1990

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
niewazne
powiedzcie mi bo ja nie rozmumiem jetem 2 lata prawie z chlopakiem on jest piec lat starszy. mowi ze mnie kocha i wszystko mielismy 2tygodniowa przerwe i on poznal nowa kolezanke potem ona mi glupoty wypisywala zerwal z nia calkowicie kontakt.Mowil ze powinnismy sobie wybavczac po ytym jak rozwalil mi warge do tej pory choc obiecal bije mnie i mowi ze to moja wina bo ja powinnam go niby szanowac ja nic nie robie ustepuje mu a on mnie od gowniar i dziwek wyzywa a nie ma do tego podstaw. staram sie robic tak by byl szczesliwy zeby w koncu sie zmienil owszem jak cos mi zrobi a potem zobaczy ze cos mi zrobil to mnie przeprasza i przytula mowi raz ze mnie nienawidzi a raz ze kocha. raz chce bym byla jego a raz mnie wypycha do kogos innegoczy to mozliwe ze taki jest bo w domu byl katwany i tam byl alkohol i materializm??? czy moze ja cos robie zle?? prosze pomozcie mi co mam zrobic by sie zmienil
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Uciekaj od niego jak najdalej.Nawet jak coś robisz źle, czy przeskrobiesz nie ma prawa Cię bić.Takim sposobem nie rozwiązuje się problemów.
 

Hubert501

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
40
ZOstaw tego damskiego boxera :/ (nie wiem czy dobrze pisze) jakis kompletny frajer uciekaj od niego i to szybko im szybciej tym lepiej !! :/
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Dziewczyno po :cenzura: z nim jesteś co?? Żyjesz złudzeniami. Kochasz człowieka, którym on nie jest i nie będzie. Zostaw go w cholerę i znajdź normalnego, bo ten do normalnych nie należy. Jeśli data w nicku sugeruje Twój wiek to jesteśmy rówieśnikami. Nie jesteś więc jakąś gówniarą, która nie zna w ogóle ludzi. Daj sobie spokój po co się męczysz z tym psem? Aż brak mi słów...
 

eglise

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
745
Punkty reakcji
0
Jedną zdradę można wybaczyć.. Ale jak pierwszy raz Cie uderzył powinnaś sie juz zastanowić.. Ciekawa interpretacja słowa 'kocham'
 

siwusek1990

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
niewazne
no takale my razem mieszkamy zyje nadzieja ze on sie zmieni...ale chyba nadaremno...nauczyl mnie ze to on ma zawsze racje:( ja wiem ze on jest dobrym chlopakiem ale on jest milion razy lepszy dla tych co go skrzywdzili...
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Skończy się tak, że nie wytrzymasz psychicznie i strzelisz mu w łeb albo zadźgasz go w nocy, bądź sama się ukatrupisz. Jak chcesz to tak rób, widać doskonale że jesteś zbyt niedojrzała by mieszkać sama z mężczyzną a co dopiero z takim pedrylem. Szanuj się dziewczyno - wiem, że to cholernie trudne ale na Mt. Everest ludzie jakoś wchodzą.
 

siwusek1990

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
niewazne
a czy ja sie nie szanuje?? ja tylko prosilam o rade czy mozna cos zrobic by taki nie byl zadziewczam mu duzo rzeczy 2 lata to duzo dla mnie i trudno zapomniec gdy mowi mi ze jestem gowniara to mu mowie zeby szedl do starszej albo czemu z gowniara jest:/ drazni mnie to najbardziej ze i jego i jego brata matka tak wychowala ona mnie nie lubi a ja ja znam i wiem ze ona kazdego by otumanila
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Tak nie szanujesz się, bo ciągle z nim jesteś.
Jego nie zmienisz - sama mówisz, że matka go tak wychowała, wg. niego pewnie nie ma w tym nic złego! Przeprasza z przymusu, bo wie że inaczej będziesz mu truła dupe a niekoniecznie będzie mu sie chciało znowu Cie tłuc. Zastanów się trochę. Jeżeli wybiera się życie z kimś... musi to być coś wyjątkowego a nie paniczne, desperackie chwytanie się każdej szansy.
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
on jest dobrym chlopakiem
No faktycznie bicie i wyzywanie to cnoty każdego porządnego chłopaka...
Tak nie szanujesz się, bo ciągle z nim jesteś.
Podpisuję się pod tym rękoma i nogami...
ja tylko prosilam o rade czy mozna cos zrobic by taki nie byl
Chciałaś rady to proszę: nie nic z tym nie zrobisz

Pytanie tylko czy się ogarniesz i go zostawisz czy olejesz posty tych, którzy próbują Ci pomóc i będziesz z nim nadal bojąc się każdego dnia co on może zrobić następnym razem. Obawiam się, że pewnie wybierzesz opcje numero drugo ale cóż...
 

Gaażyna

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
208
Punkty reakcji
0
Wiek
35
O jaaa... Normalnie nie wierze w to co przeczytalam... :(
Nie zmienisz go na pewno!!! Moge dac Ci na to gwarancje 100%, ze nie zmienisz natury czlowieka, musialabys byc jakas cudotworczynia jakbys tego moglan dokonac :) !

Dam Ci inna rade:
Usiadz sobie, wypij goracej czekolady czy herbatki, zrelaksuj sie w ciszy i spokoju i wyobraz sobie Wasza wspolna przyszlosc:
- Wasze codzienne zycie,
- Wasze dzieci
- zarabianie na zycie
- jego ambicje na przyszlosc
- stosunek do Twojej osoby...
Juz teraz zapewne widzisz jakim jest czlowiekiem, nie powinno sie tak traktowac osoby, ktora sie kocha... Chcesz siedziec w tym bagnie do konca zycia? Zyc w strachu? zastanawiac sie czy dzisiaj Cie na pewno nie uderzy czy Ci krzywdy nie zrobi? DZIEWCZYNO, CHCESZ NAPRAWDE ZMARNOWAC SOBIE ZYCIE??? To prosze bardzo, jak lubisz cierpiec to czemu nie :D !
Przeciez mozesz zyc bez niego!!! To naprawde nie jest takie straszne- wiem co pisze! Pomoze Ci w tym wszystkim psycholog.. Poczatki beda z pewnoscia ciezkie, ale przejrzyj na oczy, ten czlowiek ma tyle wad, ze te dobre cechy, ktore odnajdujesz w jego osobie nie maja zadnego znaczenia! Mozesz sie wyswobodzic z tej udreki i zyc na luzie, bez obawy czy cos zrobisz zle czy dobrze, bez strachu czy moze znowu czyms go tam nie urazilas...
Watpie, ze on Cie kocha... Pamietaj, ze mozesz byc szczesliwsza z kims innym...
Wiem, ze nawet nie chcesz o tym wszystkim myslec-o rozstaniu... Jednak mysle, ze lepiej bedzie, jesli rozstaniesz sie z nim teraz niz pozniej...
 

eglise

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
745
Punkty reakcji
0
Powinnaś się z nim rozstać po tym jak Cię po raz pierwszy uderzył..
 

Marzena Grunau

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
178
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z wielkopolski
Nie pozwól się tak traktować i nie próbuj go usprawiedliwiać tym, że był wychowany w patologicznej rodzinie!
To nie jest rzadne wytłumaczenie.
Ja na Twoim miejscu zakończyłabym jak najszybciej ten związek!
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Bicie to jeden, choć najbardziej wyrazisty przykład przemocy w związku...
Pomyśl o waszej przyszłości. Jeśli byście wzięli ślub i mieli dziecko. jak wyrośnie myślisz że nie będzie tego pamiętać? wolałabyś je wychowywać w takiej rodzinie? A jeżeli dziecko krzyknie to on na nie też rękę podniesie.

bić Cię nie przestanie- to jest pewne. Nie bądź naiwna-on sam się nie zmieni !! Ten facet z którym jesteś powinien sie leczyc!
Nie pozwól się tak traktować!

Odejdz od niego póki nie jest za późno!
 

monia123000

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2008
Posty
132
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
opolszczyzna
to sie nazywa chora milosc,i lepiej uciekaj od niego za nim zdecydujecie sie na slub,dzieci,bo potem bedzie tylko gorzej.Potem nie bedzie juz przepraszal tylko mowil ze na to zasluzylas i sama jestes sobie winna,bo zupa byla zaslona.Stlamsi Cie i zniszczy.Nie bedziesz szanowala sama siebie i bedziesz myslala,ze tak wlasnie ma byc.Uciekaj od tego pana i wladcy bo szczesliego zycia to Ci z nim nie wroze.Pozdrawiam i powodzenia
 
Do góry