Dlaczego on kłamie ?

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Nienawidze tej cechy w miłości kobiety - wybacza wszystko, nawet bez przeprosin.
Ty wiesz, że to, co on robi jest złe, a mimo to go kochasz.
Jednak to Cię boli.
I będzie bolało nadal.
Nawet jeśli spotykać się z tamtą to po pewnym czasie znajdzie następną.
I tak ciągle.
Chcesz tego?
Otóż to. Też nie lubię takiej cechy...
Takim zachowaniem dajesz mu przyzwolenie na to co on robi.
Kochana w życiu nic nie trwa wiecznie! Chcesz cierpieć na własne życzenie? Dobra, ale potem będziesz miała nauczkę - jaka głupia i nawina byłaś.
Szczerze, chce Ci dobrze poradzić, zostaw go.
 

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.
Mam dziwne wrażenie, że jeśli z nim zostaniesz to w najbliższych latach się Ci oświadczy, bo będzie wiedział, że jesteś głupia i naiwna i przy Tobie może robić, co chce, za to będzie kto miał mu gotować, prać i prasować.
<_<
Takiego traktowania chcesz?
A pamiętaj - w dzisiejszym świecie o rozwód ciężko.
Pomyśl teraz, zanim on Cię sobie przywłaszczy na dobre.
Słodkimi słówkami, kwiatkami i innymi takimi.
 

kasiuniia

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Tam gdzie odnalazłam miłość :*
Stanełam przed nim i o wszystkim mu powiedziałam o tym , ze mnie zdradza, że kłamie itd. A on zaraz zaczał mi wołać siostre wszystkich że to nie prawda, żeby mi potwierdziły.. :( Zaczął błagać żebym go nie zostawiała, że on mnie kocha i to wszystko nie prawda.. I dałam mu ostatnią szansę :( Nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale jego sąsiad mnie o wszystkim informuje dalej, sprawdzam go i jeszcze jedno kłamstwo i to koniec :(... Nie wiem co z nami będzie ? :(
 

Domelek89

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2008
Posty
326
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
Twoja decyzja i w sumie każdy by tak zrobił bo w sumie nie ma pewności... ale pewnie i tak sie skończy tylko troszke jeszcze sie pomęczysz...:(
 

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.
Czuję, że zaraz Ci sąsiad doniesie o kolejnym kłamstwie i dalej nie będziesz w stanie z nim zerwać.
Poza tym - mam propozycję.
Kup sobie kartę SIM, chociażby tę najtańszą z Heyah i napisz do niego kilka sprośnych smsów jako 'nieznajoma' i zobacz jak zareaguje.
Będziesz miała pewność.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Czuję, że zaraz Ci sąsiad doniesie o kolejnym kłamstwie i dalej nie będziesz w stanie z nim zerwać.
Poza tym - mam propozycję.
Kup sobie kartę SIM, chociażby tę najtańszą z Heyah i napisz do niego kilka sprośnych smsów jako 'nieznajoma' i zobacz jak zareaguje.
Będziesz miała pewność.
To jest najłatwiejszy sposób ;) popieram.
Pamiętaj ! Staraj się pisać inaczej niż zawsze pisałaś do niego w esach bo sie kapnie.

Czy ten sąsiad podkochiwał sie w tobie kiedyś?
 

upa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2008
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
z piekła.
Czy ten sąsiad podkochiwał sie w tobie kiedyś?
Czyżby przyszło Ci do głowy to samo, co mi?

Jeszcze niedawno byłaś gotowa się mścić, że powiesz jego rodzinie itd., a teraz znów z nim jesteś?
Wybaczyłaś mu, mimo że on nawet nie przyznał się do błędu? Związek bez zaufania? Związek oparty na kłamstwie, 'że przecież nic złego się nie działo'?
Coraz mniej wierzę w inteligencję kobiet.
 

upa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2008
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
z piekła.
Ależ kobieta jest inteligentna - póki nie ogłupi jej mężczyzna.
No tak, oczywiście, że tak. Ja tu nie ubliżam naszemu rodzajowi. Tylko mnie mentalność niektórych... porusza. No cóż... każda z nas przeżywa na inne sposoby.
 

kasiuniia

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Tam gdzie odnalazłam miłość :*
Co do tego sąsiada to tak podkochiwał sie powiem nawet więcej byłam z nim.. Ale wtedy byliśmy jeszcze dziećmi ? Myślicie, że on może coś jeszcze do mnie mieć ?

A co do tego starteru to tak zrobię... Boje się tylko że sie kapnie co jest grane.. :(
 

upa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2008
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
z piekła.
A czy dopuszczasz myśl, że on troszkę może specjalnie mieszać? Większość tych informacji masz od niego.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Co do tego sąsiada to tak podkochiwał sie powiem nawet więcej byłam z nim.. Ale wtedy byliśmy jeszcze dziećmi ? Myślicie, że on może coś jeszcze do mnie mieć ?

A co do tego starteru to tak zrobię... Boje się tylko że sie kapnie co jest grane.. :(
Boże ! Widzisz a nie grzmisz !
Po raz , jeśli widziałaś ich razem i wiesz ,że oni ze sobą świrkę kręcą to głupia po prostu jesteś ,że do niego wróciłaś. I teraz będziesz cierpieć na własne życzenie. <_<

Skoro sąsiad sie w Tobie podkochiwał to oczywistością jest to,że On nie chciałby,żebyś była z tym swoim...i może być tak,że dla twojego dobra mówi o najdrobniejszym szczególe związku TWOJEGO CHŁOPAKA Z INNĄ (!) bo chce ,żebyś z nim nie byłą ,żebyś nie cierpiała.
Lub mówi to i nawet koloryzuje,żebyś sobie odpuściła i może zajęła się właśnie nim (sąsiadem).
 

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.
Dlatego te smsy Ci wszystko potwierdzą.
Raz jak miałam nockę z koleżanką to mojego byłego (wtedy obecnego) tak podpuszczała.
Nie kapnął się, ale i tak odpowiedział jej, że ma kogoś kogo kocha i nie jest nią zainteresowany.
 
Do góry