Dlaczego nie mogę kupić koszulki z nadrukiem z sitodruku?

Marcin Nejtar

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Chciałem kupić ostatnio koszulkę z własnym nadrukiem wykonanym sitodrukiem. Zależy mi na tym, bo to podobno najtrwalsza metoda. Ale nigdzie takich nie robią. WIe ktoś, dlaczego?
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Marcin Nejtar napisał:
Chciałem kupić ostatnio koszulkę z własnym nadrukiem wykonanym sitodrukiem. Zależy mi na tym, bo to podobno najtrwalsza metoda. Ale nigdzie takich nie robią. WIe ktoś, dlaczego?
Bo chiny zalały rynek tanim szajsem i się nie opłaca ? Kiedyś robione tego wiele po drukarniach z specjalizacją sita, tak że przy okazji można było własne zlecić.
 
G

gregor234

Guest
Nikt ci nie zrobi koszulki z sitodrukiem. Ta technika jest opłacalna przy większych nakładach.
Nie lepiej zdecydować się na druk cyfrowy? To mają niemal wszędzie i jest niemal tak samo trwały, jak sitodruk, a przynajmniej na ciemnych materiałach, o z białym rzeczywiście może być problem. Poza tym są też inne metody, nie zastanawiałeś się nad jakąś?
 

Maciek_

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Pierwsze słyszę by sito było trwałe. Druk cyfrowy jest permanentny. Szukaj firm które zajmują się sublimacją lub nadrukiem DTG (niestety mniej trwały, ale ma świetny efekt).
 
Do góry