Dlaczego facet tak reaguje,zachowuje sie w ten sposob ?!

Oriental Music

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Pare lat temu poznalam faceta nie chcialam z nim nic wiecej,czesto go zbywalam,nie odbieralam telefonow od niego nie bralam go na powaznie ,bo nie nadaje sie raczej na partnera,na sex ok ,ale nic wiecej i spotykamy sie troche poznniej klocimy ,cisza ,pozniej znow on wydzwania,wrecz wymusza namawia mnie wawiam mi ze tak bardzo tesknil,ze plakal prze zemie ...
spotykamy sie znow ,jak nie chce robic tak jak on chce,kiedys bedac u niego w domu zdzwonil do mnie kolega chwile porozmawialam ,a ten moj kochas juz podczas gdy rozmawialam z kolega przez telefon ,sporzal sie wrecz przeszywajaco i rzucil we mie dlugopisem(podczas mojej rozowy z kolega przez telefon) jak skoczylam rozmowe przez telefon, pytal kto to byl ,mowie ze kolega a on "tak jasne kolega Ty masz samych kolegow " i mowi do mnie "wisz co ? dzifka jestes " ze mnie nienawidzi i ze mam sie wynosic,poszlam sobie i cisza


i nie odzywalisy sie jakis pol roku,pozniej znow zaczal wydzwaniac ,zapytalam dlaczgo tak mnie wyzywal ,brzydko ,a on ze " ze wie,bo glupi bylem"
Pozniej spotkalismy sie i pozniej zaczal mi mowic po sexie ,ze nie jestem ladna ze niby brzydka smile Czasami mi mowil ze tak ladnie wygladasz ,a czasami ze brzydko,mowil ze mam tyle kompleksow i zasmial sie.Takimi tekstami tym bardziej zrazal mnie do siebie .
Nie odzywalam sie do niego zow nie odbieralam telefonow,uspokoil sie,raz przypadkim widzial mnie na ulicy ,to sporzal sie i powidzial dzien dobry Ja udawalam z go nie widze i nie odpowidzialam,to sie wsciekl i wyzwal ,na szczscie na ulicy nie bylo ludzi.

Po dwoch tygodniach od tej sytuacji dzwonil ,jednak nandal nie odbieralam dzwoil i dzwoil ,nnie odbieralam wykasowalam jego numer pozniej zaczal wysylac smsy , zapytalam kto to a on ze to on ,nnie odpisalam nic cisza po tygodniu jakos odpisalam zadzwonil odebralam,spotkalismy sie a sex ,a on po sexie mowi mi ,ze chce cos wiecej Ja na to ze nie szukam faceta,zaczal i mowic ze moj czas juz mija coraz starsza jestem moj zegar tyka i powinnam juz rodzine zakladac miec dzici,a i lazic po klubach
Raz zobaczyl mnie ze zajomym jak szlam do restauracji nawet nie wiedzialam ze mnie widzial :
Pozniej zadzwwonil do mnie i pytal co u mnie ? czy mam chlopaka ? ,mowi ze nie ,a on " ze dlaczego klamie go " ze mnie widzial tydzien temu z facetem,nawet dorze go opisal,bo zbytnio nie wiedzilam o kogo chodzilo.

jak ostatnio uprawilisy sex po sexie powiedzial ze mnie kocha .. oczywiscie ...
ta sytuacja znajomosc trwa juz prawie 5 lat i teraz tez nie odzywamy sie do siebie juz pol roku.
 

karlova

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bydgoszcz
Zawsze mnie zastanawiało dlaczego wszyscy Polacy piszą "sex" po angielsku...
 

mphtk

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Z tego co czytam to facet ma źle poukładane w głowie, a Ty nie powinnaś w ogóle po takich scenach iśc z nim do łóżka a sypiając z nim co jakiś czas sama pozwalasz sobie na złe traktowanie
 
Do góry