Dlaczego dziewczyny nie lubią młodszych chłopaków?

M

MacaN

Guest
Jak powszechnie wiadomo kobiety dojrzewają szybciej aniżeli mężczyzna i to tak z 2-3 lata zatem kiedy kobieta widzi młodszego faceta czuje, że nie jest on na tym samym poziomie z rozwinięciem emocjonalnym.

Tak tak, wkręcajcie sobie nadal te bajki. Widać jak bardzo są te dziewczyny emocjonalnie rozwinięte, że 90% tych, które znam mają problem z doborem nawet przyjaciółeczek, czy przejmują się największymi bzdurami na świecie. Czym więc się objawia ta dojrzałość emocjonalna ?
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Wszyscy mnie łapiecie za słówka- nie mówię przecież, że WSZYSTKIE takie są i na pewno nie ma wyjątków. Owszem, zdarzają się takie "odchylone", które zachowują się przez pół życia (albo i całe) jak gówniary >.> z facetami jest podobnie.
 
M

MacaN

Guest
Koleżanko, pisałem o ok. 90 % dziewczyn, których znam, a znam ich trochę. Wyjątkiem więc są te rozwinięte bardziej o 2-3 lata i śmiem twierdzić, że tylko względem tych niedorozwiniętych.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Freya, nikt tu nikogo za słówka nie łapie, bo każdy dobrze wie, co chcesz przekazać. Jeśli powiesz coś mało rozważnego, warto odpuścić i nie zakrywać się jakimś "łapaniem za słówka" tylko brać odpowiedzialność za własne słowa. Mówisz, że nie chodzi Ci o "wszystkich", ale wypowiadasz się w sposób wskazujący na to, że o tych "wszystkich" właśnie Ci chodzi. Najpierw twierdzisz, iż kobiety dojrzewają szybciej, co da się obalić samą obserwacją społeczeństwa. Ktoś o tym powie, czepiasz się, że ktoś ośmielił się zagrać nie fair w sytuacji, gdy tak naprawdę zwyczajnie Twoją tezę obalił. Dalej głosisz, że starszy facet z czymś się kojarzy. Podałem Ci trzy przykłady, które w żadnym wypadku nie są wyjątkami, a jedynie PRZYKŁADAMI znanymi wszystkim. Po tym znowu mówisz, że łapiemy Cię za słówka. Nie, nie za słówka Cię łapiemy tylko za treść.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
to przede wszystkim wygodnictwo. Starszy facet ma często to czego ona nie ma. Ona np. ma kieszonkowe, on zarabia pracując. Ona jeździ autobusem, on ma wygodne auto. A młodszy co ma ? Mniej niz ona więc się nie liczy, jest "dziecinny" (bo np. nie ma pieniędzy bo ma kieszonkowe od rodziców, a "dorosły" facet ma swoją kasę).

Taka moja krótka diagnoza :)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Jak to mówią, wyjątek potwierdza regułę :) Ale dla mnie to głupota, każdy wybiera jak chce i tyle, jeden lubi to, inny tamto, po co w ogóle nawet się tym przejmować :)
 
Do góry