Dlaczego dziewczyny lubia grubianskich facetow?

Czy pociagaja Cie bardziej grubianscy faceci?

  • TAK

    Votes: 0 0,0%
  • NIE

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
Temat ten zrodzil sie w mojej glowie, gdy uslyszalem ze podobno jacys "badacze" udowodnili, ze grubianscy faceci maja wieksze powodzenie u dziewczyn :eek:rany:

Zapraszam wszystkich (zwlaszcza dziewczyny) do wypowiedzi na ten nurtujacy mnie topic :hyhy:

Mile widziany jest takze udzial w ankiecie, dzieki ktorej wszystko bedzie jasne :)

Moje prywatne badania czas zaczac... :D

................do pisania..........gotowi............start :przestraszony:
 

aasienka88

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
98
Punkty reakcji
1
ja nie lubie takich facetow.... hmm dlaczego? sama nie wiem... jakos tak samo mi to przyszlo :p Grubianscy faceci to prostacy :p
 

lena000

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
76
Punkty reakcji
2
Miasto
z nieba;]
Jeszcze nie trafilam na faceta grubianskiego, żeby mi sie spodobał, ale wszystko mozliwe...Takich typow wcale nie wykreslam...Przeciwnie, fajnie przytulic sie do kogos takiego, niz do jakiegos chuderlaka :]
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
oj widze ze badania naprawde sa potrzebne, bo juz mamy male rozbieznosci w wypowiedziach :hyhy:
A dopiero 2 osoby sie wypowiedzialy :)
Ciekawe co powiecie dalej????


...poczekawy....zobaczymy ;)

[ Dodano: 5 Maj 05, 22:43 ]
Hej, dyiewczyny!!!
Chyba nie powiecie mi ze jest was az tak malo, ze juz wszystkie sie wypowiedzialyscie :dezorientacja:
Nie pozwolcie, aby moje badania skonczyly sie tak szybko i to bez odpowiedzi..... :niepewny:
 

ka_ya

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
13
Punkty reakcji
2
Ja wcale nie przepadam za grubiańskimi facetami! I w sumie to też nie wiem dlaczego :p Chyba tak poprostu...
 

madziusia1987

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
41
Punkty reakcji
0
Miasto
Mońki
co do facetów to nie lubię grubiańskich, ale przecież czasami fajnie to takiego misia się przytulić!!!
 

aasienka88

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
98
Punkty reakcji
1
hmmm widze ze niektorzy nie wiedza co oznacza slowo grubianski :p
To nie oznacza gruby, miskowaty tylko : ordynarny, gburowaty, brutalny, nieokrzesnay :p
 

ka_ya

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
13
Punkty reakcji
2
aasienka88 napisał:
hmmm widze ze niektorzy nie wiedza co oznacza slowo grubianski
No właśnie! No chyba, że niektórzy lubią się przytulać do gburów i innych takich...:p
 

lena000

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
76
Punkty reakcji
2
Miasto
z nieba;]
To ze ktos jest grubasny to nie znaczy ze glupi!! Ja tam lubie wszystkich...nie oceniam ludzi po wyglondzie
 
A

Agatka:D

Guest
Z nami to (moim zdaniem) jest tak.. ;) ze pociągają nas grubiańscy bo są tacy "maczooo" :hyhy: :p Ale jest jeden problem.. :looka: Ci grubiańscy nie nadawają sie na prawdziwy związek.. zadna dziewczyna nie chce miec takiego oparcia...Facet grubiański to tak jak szybka dziewczyna.. :zdegustowany:

pozdro dla milusiów :hyhy:
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
EEeeeeee tam grubiańscy nie mają szans :p Ja tam lubie takich milusich, fajniusich, i delikatnych, oczywiście nie pedałków hehe ;)
 
E

escape

Guest
ja natomiast lubie kolesi ktorzy nie sa grubianscy ale nie konca.Lubie takich ktorzy dla mnie sa mili i wrazliwi jest o czym z nimi pogadac naprawde madrze mowia,ale nie sa ciotami.POtrafia sie postawic i tworza wsrod znajomych jakis respekt,nie oznacza to ze musza byc najmocniejsi z grupy,chodzi o to zeby wszyscy nawzajem sie szanowali.LUbie kiedy koles potrafi sie postawic,tzn ma swoje wlasne zdaqnie i nie we wszystkim sie ze mna zgadza bo przeciez nei o to chodzi.NIe wiem jak dokladnie opisac tych co mnie pociagaja,w kazdym razie sa to faceci ktorzy wiedza czego chcha i nei pozwola sobie nawrzucac.NIe oznacza to jednak ze sa grubianscy choc potrafia byc ordynarni. (oczywiscie nei do mnie) ;)
 
A

Alicja

Guest
Nie znoszę grubiańskich chłopaków... Każdy powinnien umieć się "jakoś" zachować...
 
A

Augustynka

Guest
Nie lubie grubiańskich gości. Samo przebywanie z nimi jest dla mnie udręką. I nie chodzi tu o fakt, że nie moge sie odgryźć, ale uważam że facet powinien okazywać szacunek dla każdej dziewczyny,a takie typy temu zaprzeczają
 

Kamilcia

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
252
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Los Angeles-Koronowo
to zależy w jakim stopniu by był grubiański ;) ja znam takiego jednego faceta :p ale jak mu przejade po ambicjach to sie hamuje i jest całkiem wporzo wobec mojej osoby :) także mówię, dla mnie moze być ;) (koniecznie brunet, piwne oczka ;) ) :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry