Dlaczego dla chłopców liczy się wyglad?

Status
Zamknięty.

espilo

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
179
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Gdyby wszyscy chłopacy byli wzrokowcami, to mój chłopak musiałby być ślepy w momencie kiedy zechciał być ze mną. Pryszczata okularnica (teraz nosze soczewki), z zawsze nieciekawą fryzurą, nie umiejącą się odpowiednio ubrać...masakra... całe szczęście, że taki ślepiec mi się trafił :p


:lol: .Nie ma to jak dawka dobrego humoru :D...moze jest jeszcze głuchy?

Ale do rzeczy:)
Autorka tematu to jakas mala hipokrytka.Pewnie ladni "chlopacy" Cie niechca dlatego sie tu wyplakujesz na forum"dlaczego dla facetow liczy sie tylko wyglad?".Czy inaczej zakladlabys taki temat??Raczej nie.Eh...
Napisalem nie chca...mialem na mysli nie zwracaja uwagi...coz staraj sie zwrocic uwage czyms innym niz wygladem.
Ja zawsze dostrzegam w ludziach"to cos"
A szczegolnie w dziewczynach :p (co z tego,ze dziewczyna jest ladna jezeli ma np. kilo tapety na twarzy,swieci sie od opalacza,tipsy itp. Wyglad czasem zdradza co nie co o osobowosci,temperamencie.Sam ubior swiadczy o tym z kim mamy do czynienia)
Tak naprawde dalej nie wiem jaki masz problem.
Przeciez to jest oczywiste,ze faceci podobnie jak kobiety sa wzrokowcami(sama chyba wolalabys poglaskac ślicznego yorka nizeli buldoga,ktoremu piana cieknie z pyska ale jak york Cie ugryzie to moze zmienisz zdanie :D)
Pretensje do matki natury
Oczekujesz,ze na ulicach beda chodzic ladne dziewczyny z brzydkimi chlopakami i na odwrot????
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
<br />Świat byłby piękny...Gdyby kobitki także myslały jak 'wojownik1988'

wiem,że nie wszystkie kobiety tak myslą , ale przynajmniej nie dają tego mężczyznie odczuć. Widziałeś kiedyś dziewczyne wołającą za kolega z klasy, który jest przy tuszy "grubas" albo "świnia" ? Bo ja nie, za to kiedy ważyłam pare kilogramów więcej to słyszałam takie wyzwiska... Społecznna presja na kobiece piękno jest naprawde ogromna. Jeżeli nie masz idealnego ciała, pięknej twarzy, oczu, ust, to jesteś wyrzucona poza margines społeczeństwa. Całe szczeście, ze zawsze znajdą sie ludzie, którzy cenia twój charakter ( A. :* )
 

I'mInLove

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2008
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Autorce tematu zapewne chodzi o tą mniejszość,większość (nie wiem,nie liczyłem) :D nie ważne :D Dlaczego mamy nie patrzeć na wygląd ? Przecież to jest coś co szczególnie nas przyciąga (o kobietach też mowa :D ) ze względu na nasze organy płciowe :D Ale to jest tylko i wyłącznie pierwsze wrażenie .. Pozniej patrzy się na charakter .. Jeśli to i to się zgadza w naszych wymaganiach to wtedy można próbować coś więcej ..

Wiadomo są wyjątki :p Panowie szukający wrażeń na jedną noc .. ;]

Najlepiej by było gdyby każdy chłop na świecie poddał się kastracji :D Wtedy by wam się podobało to,że nie patrzymy na wygląd ? Dopiero wtedy byście chodziły zbuntowane,że nie ma was kto zaspokoić a dildo wam się znudziło :D :p



Edit - Espilo widzę,że z tego samego miasta jesteśmy :D
 

Jolka234

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja hehe zawsze mialam duzo chlopakow wokol siebie...ale gadam nie na temat więc tak: zawsze kiedy zobaczylam ladnego chlopaka to poprostu odrazu wiedzialam ze m fajny charakter,ale czasami pozory mylą bo jak zobaczysz ladnego chlopaka ,ale z papierosem w ręku i super bryką spoglądającym na tylki i patrzący tylko jak przeleciec następna "lahone" to już przestaje byc fajny,mysle ze my dziewczyny mamy dobrą intuicje hehe
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
Dlaczego dla prawie wszystkich chłopców liczy sie wygląd a nie charakter?
Dla chłopców liczy się wygląd, a nie charakter, a dla mężczyzn liczy się charakter i wygląd - w tej kolejności.

Zresztą z płcią przeciwną jest dokładnie tak samo - dziewczynki też lecą na wygląd ignorując charakter, w przeciwieństwie do kobiet.

;-)
 

espilo

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
179
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
I'mInlove czyzby jakis kompleks wyzszosci? :p

Pozatym w temacie nihil novi(liczy sie wyglad+charakter)
chociaz "kochac znaczy widziec w nim cuda dla innych niedostrzegalne"
Kazdy ma cos w sobie co kogos innego przyciaga,a drugiego nie.
Jak to w przyslowiu chinskim:pewien chinczyk mial zone,ktora posiadala tylko jedno oko,kochal ja tak bardzo,iz uwazal,ze wszystkie kobiety powinny miec jedno oko :D
(to apropo kompleksów:D)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Dla chłopców liczy się wygląd, a nie charakter, a dla mężczyzn liczy się charakter i wygląd - w tej kolejności.

Nic dodac nic ujac ;)

a temat bezsensu i himeryczny

rownie dobrza mozna zalozyc

dlaczego dla kobiet liczy sie wyglad,kasa etc. a nie charakter...?
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
ja odnosilem sie bezposrednio do tematu :)

Twoja interpetacja byc moze i trafna ale reprezentuje juz specificzy punkt widznia na sprawe :)
 

Mamba xD

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
twoja wyobraźnia.
ja np. mam tak, że patrze oczywiście na wygląd chłopaka, ale nie oczekuje od niego, żeby był super przystojny. Nawet jak ma pare pryszczy [ :p ] to też może być, wkońcu ja też troche mam. Potem, gdy go poznaje to widzę po trochu jaki ma charakter.

jestem chuda, nie mam dużych piersi [czego oczekuje większość chłopców :p ] , jestem bardzo wysoka, mam zletka pryszczyków na buzi, ale za to [podobno] mam ładne oczka xD a mój chłopak i tak mnie kocha no i ja go też xDD. nie wiem co on we mnie widzi :p może te oczka :p pozdrawiam :)
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
Ojej, logiczne, że wygląd ma znaczenie.
Jak ktoś mówi, że dla niego nie ma, to albo kłamie, bo to tak fajnie brzmi, albo nie wie, co mówi.

Natomiast w tym temacie idzie o to, że nie tylko wygląd jest istotny. Ba, że nie jest najistotniejszy, bo dla kazdego średnio dojrzałego człowieka liczy się przede wszystkim osobowość, a nie wielkość nosa czy obwód w bicepsie.
 

Wojciech93

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Hej.

Czytając ten temat nasunęła mi się jedna myśl lub raczej pytanie,a mianowicie to iż zanim zaczniemy się wypowiadać w takich tematach jak ten,należy sobie uświadomić czym tak naprawdę jest dla nas Piękno.Według mnie, jako chłopaka naturalnie wygląd,ubiór,styl dziewczyny lecz nie tylko. Przy "doborze" partnerki zważam na takie cechy jak inteligencja,charakter i dziś stanowczo mogę powiedzieć że właśnie to dla mnie jest pięknem. Zgadzam sie także w takich kwestiach jak szpanowanie laską przed kumplami itp.Jednak sądzę że dla bardzo dużej ilości chłopaków tak naprawdę nie ma znaczenia krągłe piersi oraz bardzo wygórowany wygląd, lecz ich "najlepsi ziomkowie" którzy w pewny sposób przyczyniają się do myślenia i postępowania danego boysa.
Jestem też takiego zdania ze jeśli naprawdę kocha to potrafi odstawić "ziomków" na drugi plan.

Pozdro

PS.Już nie pamiętam co znaczy kochać :(
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Temat napisał:
Dlaczego dla chłopców liczy się wyglad?

Nie dla wszystkich. Jak zwykle grupowanie.
Poza tym, dla każdego liczy się wygląd, dla chłopaków również. Wygląd, ale nie tylko wygląd.
 

MoniS20

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Elbląg
pierwsze co to kazdy zwraca uwage na wyglad! nawet dziewczyny... szczerze mowiac to jak idziesz ulica to jesli chlopak Ci sie nie spodoba to nie zwrocisz na niego uwagi prawda? albo na dziewczyne? no wlasnie a pozniej wchodzi charakter i pytanie czy dana osoba zatrzyma druga osobe dzieki swojemu charakterowi:) jak to sie mowi przyciagnie wzrokiem, zatrzyma charakterem:) kwesta gustu:) i zatem dziewczyny tez sa wzrokowcami a reszta sama przyjdzie:) kto chcialby byc z dziewzyna lub chlopakiem przystojnym a z charakteru nudziarz albo narcyz? chyba nikt na dluzsza mete:)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
no to sie porobilo.. nie wiedzialem ze to temat dla dziewczynek i chlopcow.. przepraszam juz wychodze !
 

Alain93

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2008
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Mój sekret, twój jeśli chcesz
A) pierwsze co to kazdy zwraca uwage na wyglad! nawet dziewczyny... szczerze mowiac to jak idziesz ulica to jesli chlopak Ci sie nie spodoba to nie zwrocisz na niego uwagi prawda? albo na dziewczyne? no wlasnie a pozniej wchodzi charakter i pytanie czy dana osoba zatrzyma druga osobe dzieki swojemu charakterowi:) jak to sie mowi przyciagnie wzrokiem, zatrzyma charakterem:) kwesta gustu:) i

B) zatem dziewczyny tez sa wzrokowcami a reszta sama przyjdzie:) kto chcialby byc z dziewzyna lub chlopakiem przystojnym a z charakteru nudziarz albo narcyz? chyba nikt na dluzsza mete:)

Ad. B. Jesteś pewna tego? Ja nie, dlatego, że wątpię, że byś poszła z facetem do łóżka tylko, dlatego, że rozebrał się do naga dla Ciebie. :p (Facet jest zupełnie obcy)

Ad. A. Tutaj też się nie zgodzę. Wątpię w to, że chciałabyś się spotykać z ładnym facetem, który nie wie czego chce i jest nieśmiały. Prędzej wybrałabyś niezbyt pięknego facet, mającego silny charakter i szczerość zapisaną w genach, który wie co robić w życiu. :)
 

evelina01p

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2008
Posty
236
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
różnie z tym bywa
Z moich obserwacji wynika, że owszem, faceci częściej oglądają się za pięknymi dziewczynami, ale rzadko kiedy zakładają z nimi rodziny. Wygląd to nie wszystko i bardzo szybko przemija :] A charakter zostaje :p A poza tym najpiękniejsza jest kobieta, którą się szczerze kocha. W każdym jest to "coś", co czyni go wyjątkowym.
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
A dzieczyny to co - dla nich ważne jest tylko wnętrze, osiągnięcia naukowe itd... ale kity wciskacie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry