Dlaczego Akurat Hip Hop

kojotunio

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Koszalin
Nie wiem czy temat przypadnie komuś do gustu, ale chciałbym zapytać Was dlaczego wybraliście/słuchacie Hip Hop'u...

Co jest w nim takiego co Wam się podoba. Indywidualne odczucia? Czy tylko słuchanie dla słuchania bo kumple też słuchają?
- więc dlaczego akurat ten gatunek??

Ja jestem w stanie powiedzieć(choć to trochę żałosne), że Kocham tą muzykę nie tylko ze względu na teksty, ale przede wszystkim Bity ...
___________________________________________
Nie chciałem zakładać dwóch tematów więc przy okazji...
Nie zachęcam ale gdyby się komuś kiedyś nudziło a czuje się na siłach to tutaj w folderze znajdują się kawałki hh - mniej znane(komercyjne) których co prawda nie uwielbiam, ale od nich dla mnie sie wszystko zaczęło... :) Niestety nie znam (bądź się tylko domyślam) wykonawców i tytułów... Ale przynajmniej mam ich kopie... Może ktoś to kojarzy...


słucham HH,bo to do mnie trafia.
trafia bit,trafiają słowa.
to jest to:)
 

paulina26

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
1 028
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazury
Słucham HH ponieważ wyraża moje ucucia
mówi o rzeczywistości
pożna w nim znaleść naprawdę fajne kawałki, które mówią co i jak
 

nadzwyczajna

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Więc i ja się wypowiem....

Może ne na temat HH, a rapu, bo słucham tylko tego amerykańskiego, czasem też francuskiego.


Wiem, co czuł 2Pac tworząc projekt Thug Life.

Ne wiem czym jest głód na ulicy, za to wiem jak to jest kiedy policjant, albo urzędnik w okienku ne chce przyjąć Twojego zgłoszenia tylko dlatego, że jesteś mniejszością.
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Słucham dlatego że jest o życiu... Coś co ma odzwierciedlenie w życiu osobistym wykonawców i to mi się podoba... Takie prawdziwe życiowe sytuacje. Tylko nie lubię jak przeklinają w piosenkach jakoś właśnie ta rzecz mnie w tym drażni...

P.S
Tak na marginesie chłopcy śpiewający hh fajne dupy :sexy:
 

Hero

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
B-C
HH to wiersze nowego pokolenia niby w nich nie ma za bardzo drastycznych przekazow lecz gdy kawalek przeleci z 10 raz to wtedy odczucie jest inne czasami zastanawiamy sie nad swoim zyciem szukamy pytan na odpowiedzi i gdzie je znajdujemy ! w HH kocham to a co kocham szanuje !
 

maartaa92

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
Kalisz
HIP HOP to coś więcej niż muzyka ;) Ja słucham hip hopu bo on opwiada (bynajmniej większość kawałków) o prawdziwym życiu (chociaż psycho rapem nie gaardze) , w hh można znaleść pocieszenie.. można również zastanawiać się nad swoim życiem (mam na myśli takie kawałki jak "uważaj jak tańczysz" , " chwile ulotne"... ) bynajmniej ja to tak odczuwam... wogóle to ja sobie nie wyobrażam tego nie słuchać. I nie myślcie że zaczęłam to robić jak moda na "Będe brał cie w aucie" , albo na " Uderz w puchara" weszła. Bo ja już tego gatunku muzyki słucham ponad 4 latka chyba :) może to nie jest jakiś rekord ale ja mam lat 16 więc... :)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
mi się podobają nie raz dobre teksty i ogólnie przekaz który pokazują nam hip hopowcy..
słucham też inne rodzaje muzyki ale hip hop najczęściej
 

GANGSTA286

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
GHETTO
czemu hh?
bo to muza mowiaca o zwyklych ziomach i ich problemach wychowalem sie na tym zaczolem tego sluchac jak mialem 2 latka i tak zostalo do dzisiaj
 

violet110

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Słucham hh bo raperzy przynajmniej wiekszosc tworza teksty o zyciu, wiedza co tworza i nie udaja.. PRzynajmniej wiekszosc.. Nie robia tego tylko dla kasy ale tez po to bo maja jakies przeslanie.. Nie tak jak te pop'owe gwiazdeczki
 

medoff

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
Miasto
ZMC
przede wszystkim przekaz ! nie ma pierd** o zraniomych uczucuach typu " ja cie kocham a ty masz mnie gdzieś " bleee... tu sa prawdziwe teksty i to jest za:cenzura:iste !! Kręci mnie też kultura HH ( ogolona głowa - kocham to :D , breakdance itp ) Pozdro :D
 
1

1990Murzyn

Guest
Niektórzy uważają że Hip-Hop jest przekazem nowych twórczości poetyckich, lecz nie o miłości tylko o ulicy, życiu, muzyce, wszystkim tym co otacza ludzi robiących tą muzykę.

Jak dla mnie jest to pasja, choć przyznam że wychowałem się na tej muzyce i wcale się tego nie wstydzę bo wiem, że wierzę w coś co nie upadnie. Hip-Hop przetrwa wszelkie pokolenia słowa gdyż tak jak Jezus 2000 lat temu tak ta kultura mówi o realiach, problemach i tym wszystkim co będzie trwać. ;)
 

5h4d0wM4n

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Winny Gród
Ja słucham przedewszystkim Hip-Hopu ze względu na teksty, oraz to że z niektórymi moge się utożsamiać.
 
M

Malina..xD

Guest
nie wiem jak ubrać to w słowa, żeby nie wyszło, że jestem następną pierd.olniętą małolatą, która nie wie czego słucha, więc będzie w skrócie .


w rapie kocham przekaz, gdy tego słucham, zastanawiam się nad życiem . niewiarygodne, ale kilka słów potrafi mną naprawdę porządnie wstrząsnąć .
ta muzyka sprawia, że serce bije mocniej .


w jeszcze większym skrócie ; teksty, teksty, bity, bity .
 
Do góry