dla tych, którzy ciągle mają poranioną skórę wokół paznokci

reguska

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
jak dorwę nożyczki to potem tego żałuję...eh...Mam zadbane paznokcie, czyste przede wszystkim, ale ciągle mam ranki albo obgryzam skórki wokoło paznokcia...jak na to zaradzić....już sama na siebie siły nie mam....nieraz wstydze się po prostu swoich rąk pokazać...
 

sieja

Wesoła pesymistka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
664
Punkty reakcji
1
Miasto
Tam gdzie się błękit splata z betonem
Jejku ja mam taki sam problem! Wszystkie moje koleżanki narzekają, ze obgryzają paznmokcie, a ja wręcz odrotnie.. Obgryzam skórki.. i nie umiem przestać! A moim zdaniem to wygląda gorzej niż obgryzione paznockie.. Mam nadzieję, ze ktoś tu doda posta, bo ja też się często zastanawiam co można z tym zrobić... Pozdrowionka!:*
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja też mam ten problem tylko że nie obgryzam tych skórek tylko wycinam lub urywam...słyszałam że są na to jakies specjalne maści...
btw. Jak można obgryzać paznokcie...fuuuj okropne...
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
ja też mam takie coś ciągle gdzieś zachaczam i często gęsto właśnie robią się malusie ranki /alo jak się obcina paznokcie szczególnie u nużek to można się skaleczyć nożyczkami ale to już inna bajka/ :| :|
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
o widzę,że to powszechny problem, tylko nie ma rozwiązania, przydałoby się posmarować czymś skróki co ma okropny smak,żeby jak raz się spróbuje na zawsze odrzuciło :) chyba jest coś takiego do paznokci ale nie jestem pewna
 
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
38
Punkty reakcji
0
Miasto
Gorzów Wlkp.
Bahiri jest taki płyn do paznokci. Można zamówić z avonu. Cała nazwa to: Nail Experts Biting Solver. Skuteczny - spróbowałam. A smak tego okropny i pozostaje troszkę w ustach. Także odechciewa się obgryzania skórek :) Inne firmy kosmetyczne też maja praparaty, wystarczy popytać i wszystko jasne :)Pozdrawiam.
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
dzięki bardzo w moim imieniu i oczywiście wszytskich,których również dotyczy ten problem
 

szynszylka

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2005
Posty
37
Punkty reakcji
0
Witam w klubie. Nie potrafiłabym ugryść paznokcia :/ Ale skórki owszem. Preparat wypróbuje, ale zawsze pozostają nożyczki...
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
Ja kiedyś to robiłam, ale jak byłam baaardzo malutka...
Teraz sądze, że to głupota... Moja rada- obcinajcie sobie dokładnie skórki cążkami oraz specjalnym przyrządem do tego przeznaczonym ( tylko trzeba uważać żeby nie podrażnić........)... wtedy nie będziecie miały ''za co złapać"' ;) .. ale najlepszym sposobem chyba jest MOTYWACJA... Przecież chciałybyście mieć zadbane dłonie...Prawda:> ?Pozdrawiam i życze powodzenia =)
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Motywacja...eh.łatwo mówić. nie moge pozbyc sie tego straszliwego nawyku. dlonie wygladaja okropnie z poranionymi skorkami.kiedys moze przestane :/
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ja mam ładne paznokcie i wszytsko byłoby OK gdyby nie te skórki :/
Nie wiem od czego to zalezy, ale czasami je mam a czasami nie.... to jest okropne i strasznie boli jak porobia się "zadziory" .... :/ Próbowałąm już różnych sposobów, ale nic nie działa....
Mogę się cieszyć paznokciami jak wypadną te dni, ze nie mam tego świństwa ;)
 
Do góry