Dla tempych strzał które szukają diety na mase

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Odpalacie przeglądarke internetu > wchodzicie na 'http://www.google.pl' > wpisujecie w wyszukiwarce 'dieta na mase' > wchodzicie w pierwszy lepszy link i czytacie...



czy to takie trudne ? czy musicie robić taki sam temat pod tematem:| ludzie pomyślcie chwile zanim coś napiszecie
 
Dołączył
3 Październik 2006
Posty
412
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
HAŁS
Ty żeś "tempy" może napisz do Przyjaciółki, że ludzie w googlach nie szukają, jak tak bardzo Cie to bulwersuje...
 

HappyKuba

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2007
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Nisko
Ale ten temat też jest chyba zbędny ;P
Do 'tempych' pisz na PW, że Cię to tak bulwersuje.
A jak już masz robić temat, to przyłóż się trochę, poszukaj na google tych diet, pozbieraj to w całość i zrób porządny temat, który rozwieje wszystkie wątpliwości 'tempych'.
Może by to coś zmieniło.
A mogę Ci powiedzieć, że temat o wyżej zaprezentowanej przez Ciebie treści nic nie zmieni.
 

ekuleczka

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
798
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Windykacja
Jak ktoś szuka przykładowe diety na mase to niech zajrzy tutaj:


http://www.packer.fora.pl/odzywianie-i-die...iki,69.html#331


przejrzysta - konkretnie ułożona dieta dla osoby (faceta) który obecnie waży do 80kg
.



Jesli ktos ma jakies pytania - i szuka konkretnej odpowiedzi (a nie takiej "do tępych... itd.)
to też proponuje tam zajrzeć - co prawda strona jest nowa i sie dopiero rozwija ale sporo istotnych informacji można tam znaleźć ;)
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
skoro nie widzisz sensu w tym temacie to też należysz do tych 'tempych' jak wolisz żeby zaśmiecali forum i zakładali takei same tematy naokrągło a tak zajrzą tutaj i nie będą zakładać ich oby.. mam taką nadzieje
 

ekuleczka

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
798
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Windykacja
skoro nie widzisz sensu w tym temacie to też należysz do tych 'tempych' jak wolisz żeby zaśmiecali forum i zakładali takei same tematy naokrągło a tak zajrzą tutaj i nie będą zakładać ich oby.. mam taką nadzieje


po prostu są to mlodzi ludzie ktorzy pytają o konkretną diete dla danego wieku, wagi , wzrostu itd.
bo nie wiedzą jak sie do tego zabrac - a powiedziec ogolnie - jedz to, tamto, a tamtego nie i cwicz - nie pomoze im wcale.
 

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
aha... to chyba czegoś nie zrozumiałeś ale zaraz to wyjaśnię:
Pisze się tępych nie tempych(jak w temacie) OMGGG
 
Dołączył
3 Październik 2006
Posty
412
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
HAŁS
skoro nie widzisz sensu w tym temacie to też należysz do tych 'tempych' jak wolisz żeby zaśmiecali forum i zakładali takei same tematy naokrągło a tak zajrzą tutaj i nie będą zakładać ich oby.. mam taką nadzieje


I po to założyłeś ten temat, żeby powiadomić wszystkich "tempych" o tym, żeby szukali w googlach ? Jeśli tak, to sorry ale sam kumaty chyba nie jesteś...
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
ja jestem Tępa Strzałą i :cenzura: mi to pomogło ;-)
 

***KOSMITKA***

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
732
Punkty reakcji
0
jesli ktos chce sie dowiedziec wszystkiego op kulturystyce niech sie zglosi do mnie dam linka na forum kulturystyczne - tam znajdziesz fachowe informacje.

ekuleczka ty juz pokazalas na forum swoja falszywa TWARZ nie wiem co tu jescze robisz , teraz pewnie jestes chlopcem i chodzaca reklama.
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
to strasznie chudy jestes lol

moja siostra lubi takich przesadnie wyschniętych facetów
na swój wzrost żeby chociaz przyzwoicie wyglądac proporcjonalnie wg mnie to musisz ważyc przynajmniej te 97-110 kg
bo inaczej wstyd sie rozebrac na plaży chyba!

wg mnie facet na 180cm MUSI wazyc przynajmniej 85kg INACZEJ wygląda niezaciekawie (taka proporcja obleci)
a zaufaj że mam wieku wysportowanych i przypakowanych znajomych i mam duże porównanie co do męskiej sylwetki!

Zyczę powodzenia - może z czasem będzie lepiej
(bo jak będziesz ćwiczył to za jakieś 10latek bedziesz wyglądał naprawde niezle jak do tych 130 kg dojedziesz przy takim wzroscie)
Wiesz, dla niektórych Ferrari Testarossa to minimum samochód w jaki wsiądą, ale warto też czasami realnie popatrzeć na świat. Ważąc 87kg waży się znacznie powyżej średniej wagi, która bodajże wynosi ~72 kg u mżężczyzn. Może tobie się byk marzy? :E

KOSMITKA - co masz do SFD.PL? Ja na ich podstawie ukłądałem wszystkie plany treningowe i wszystkie diety jakie w życiu ułożyłem. (ze 3 były no).
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Ludzie czy wy naprawde aż tak małe pojęcie macie o kulturystyce ? :| mówisz że skoro jest młody i mniej waży to poiwnien mieć inną diete ? :cenzura: prawda ! jest przydzielona ilość białka węglów i tłuszczy na kg masy ciała dla wsyzstkich 'świeżych' w kulturystyce wystarczy tak jak napisałem wyżej wpisać na gogle dieta na mase i można znaleść wszystko wybacz ale jeśli dla Ciebie normalne jest to że wpierw pyta na forum niżeli wpierw ma posuzkać na google to coś tutaj jest nie tak ja :cenzura:e ludzie czy wy naprawde nie kapujecie ? czy tlyko z siebie robicie takie ofiary... po :cenzura: ten temat po to żeby :cenzura:a niebyło tkaich samych tematów ? i :cenzura: z tego że on jest młody ? wpiszesz na google dieta na mase masz odrazu link na sfd.pl i tam masz :cenzura:a napisane ile g tego i tego na kg masy ciała ile kalori ma i ile spala kalori w ciagu dnia ja :cenzura:e naprawde to jest w:cenzura:iające jak temat pod tematem jest to samo :| sory że sie tak rozpisałem sie, najbeałem sie jak cholera dlatego moze być sporo błędów. Pozdrowienia dla za:cenzura:iscie mądrych ludzi :) i :cenzura: z tego że napisałem tempych zamiast tępych :) elo banany :)pisssss bijaaaaaaaaacz


@Tetra...
tak zrobiłem po to ten temat żęby 'tempe' strzały zaczeły szukać diety przez google a jak ja jestem nie kumaty to co mamy myśleć o tych co sami nie umieją niczego znaleść na necie tlyko pytają się tutaj na forum :) wybacz ale ja nie pierodliłem takich głupot na tym forum tlyko sam wszystkeigo doczytałem się i doszedłem do takiej formy w jakiej teraz jestem więc nie :cenzura: mi że nie jestem kuamty bo żębym nie był to bym dalej chodizł jak patyk na wietrze 40 kilo na 180 cm :) a jak masz coś do mnei to powied zmi to w twarz ;)
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Tak. Jak jest mały powinien mieć inną dietę, gdyż ma inne zapotrzebowanie kaloryczne. nie wiem wogóle ile można z siebie lać jadu, ale wygląda na to że nie mam o tym pojęcia bladego. raport i idź ćwiczyć na siłownię chłopcze a nie się forum przejmujesz, jeszcze nie swoim.
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
czytać nieumiesz ? przecierz napisałem żę na pierwszym lepszym forum kulturystycznym znajdzie kalkulator na zapotrzebowanie kaloryczne :| tutaj nikt mu nie powie sam musi obliczyć :| ehh
 

BananowyJasio

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
53
Punkty reakcji
0
Odpalacie przeglądarke internetu > wchodzicie na 'http://www.google.pl' > wpisujecie w wyszukiwarce 'dieta na mase' > wchodzicie w pierwszy lepszy link i czytacie...

czy to takie trudne ? czy musicie robić taki sam temat pod tematem:| ludzie pomyślcie chwile zanim coś napiszecie

3. Moderator może pozbawić czasowo lub trwale użytkownika prawa do korzystania z usług serwisu, jeśli zachowanie użytkownika narusza niniejszy regulamin, przepisy prawa powszechnie obowiązującego, a także normy obyczajowe lub moralne, a ponadto:
a) reklamuje strony nie związane z tematyką serwisu bądź danego posta - tyczy się to także wiadomości prywatnych oraz sygnaturki,
b) używa wulgaryzmów i obraża innych użytkowników forum,

Santosie.
Rozumiem Twoje rozgoryczenie, ale niestety - jak to już dawno temu stwierdzono i udowodniono - są na świecie ludzie i taborety. I z tego co widzę - a widzę że winę za to ponoszą głównie leniwi moderatorzy lub ich brak - tutaj udziela się w większości ta druga grupa.
Nie ma się co dziwić - ludzie są przecież leniwi i wolą wejść, powtórzyć kolejny temat zamiast użyć google, albo "szukaj".
Niemniej jednak takim wyżalaniem się nic nie zyskasz. Jedyne co możesz, to zbojkotować to forum (i ja chyba niedługo pójdę tym torem, bo bluzgów na forumowisko.pl jest mnóstwo, a ten spam który ostatnio przyszedł mi na skrzynkę to jakaś kpina!), albo olać tych co piszą takie tematy, albo ponarzekać (tak, tak, bo nie sądzę żeby oni się tym przejęli) moderatorom w odpowiednim dziale.

Ja w swoim imieniu proszę o zamknięcie tego tematu.
 
Do góry