^^dla mnie bardzo wazne^^ :(

Olka93xxx

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam..
Moze to banalne pytanie i juz pewnie nie raz bylo takie pytanie ale "Czy przez petting mozna zajsc w ciaze?"
Bo przez ostatni czas zaczelem z moja dziewczyna to robic.... I kilka razy mialem wytrysk... Jednego razz podczas wytrysku niefortunnie dotknelem swojego czlonka;/ ale w ogole sie nie zorietowalem;/ i szybko po tym zaczela sie tzw. "palcowka"...;/
Bylo nam wtedy dobrze...
Ale okazalo sie ze spoznia jej sie okrez juz tydzien!!!!
:(:(:(:(:(:(:(
Czy to znaczy ze zaszla w ciaze???
Dodam ze ona jest dziewica bo nie przebilem jej blony dziewiczej...!
POMOCY!!!;/



ZAKŁOPOTANY!:(
 

she_89

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ChOrZóW
Wydaje mi się, że szanse na ciążę są niewielkie, ale najlepiej będzie jeśli Twoja dziewczyna pójdzie do lekarza i wszystko się wyjaśni.Im wcześniej tym lepiej!!!!!
 

karolina167

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
249
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś Daaaleko:)
Jesli okres spoznia jej sie tydzien to test ciążowy kupiony w aptece powinien wykazać wlasciwy wynik, więc na co czekasz?
Jednak ja uwazam, że szanse na ciąże są niewielkie.
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
ehhh czy wy sienie nauczycie... nie zajdzie w ciaze czego laczesz bylo trzeba w wyszukiwarce wpisac petting
 

Olka93xxx

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
No wlasnie nie jestem pewien czy nie zadjdzie;/ a jak na mojej dloni znalazly sie plemniki a potem za pomoca palca wprowadzilem jej do pochwy??
:(:(:(:(:(:(
Ale tak mocno nie wkladalem bo ona jest jeszcze dziewica...
:(:(:(:(:(:(
Czyli jest w ciazy??? :(
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
jak jest dziewicą to chyba nie może być w ciąży co nie ?
Myślisz że w ciąże jest tak łatwo zajść? Hop siup paluszkiem i już dzidziuś ?
Zastanów sie najpierw, czy wiesz co to jest sex, jakie mogą być tego konsekwencje itp.
Radzę się doszkolić a później brać sie za takie rzeczy.
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
szanse sa znikome ale dziewica moze nie miec blony wiec juz nie jest dziewica(nie wiem czy zrozumieliscie mnie hehe)
 

Olka93xxx

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Tak, tylko ze Ona ma blonę bo czulem ja;/ i niestety troszke chyba naruszylem bo polecialo troszke krwi;/ Ale po tym znowu wlozylem jej palca i znowu bylo czuc ta blone;/ Czyli szanse sa marne na to ze jest w ciazy??:) Tylko ona nadal nie ma okresu:(:(:(
 

olciar89

czysty kozak ^^
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
723
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
ChoRzów
przeciez, zeby zajsc w ciazy nie musisz miec przebitej blony!!
jesli miales na palcu nasienie i i wlozyles go dziewczynie to jest calkiem prawdopodone, ze tak moglo sie stac
najlepiej jak juz wczesniej zauwazono kupic test lub przejsc sie do ginekologa :)
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
Boze ale to bylo malo plemnikow,owszem zdazyły sie przypadkiale jak duza czesc nasienia znalazla sie w okolicach pochwy lub w pochwie...duzo bylo poruszanych takich pytan dalej tak sie dzieci bawia a pozniej placza...ja uwazam ze nie doszlo do zaplodnienia ale jak tak bardzo sie boicie to zrobcie test nie wczesniej niz 2 tyg
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
to powiedz mi olciar ile było kobiet ktore zaszły tak w ciaze???? to sa bardzo zadko spotykane przypadki wiec po co straszysz...w ciaze nie jest latwo zajsc!
 

whiteflag

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
293
Punkty reakcji
0
juz bez przesady z ta ciaza, calkiem Wam juz odbija :/ niedlugo powiecie ze przez uzywanie tych samych recznikow moga sie przeniesc plemniki i SA SZANSE na ciaze.
a tym bardziej ze w naszych czasach przez to cale zanieczyszczenie srodowiska etc. coraz wiecej ludzi cierpi na bezplodnosc albo ma problemy z zajsciem w ciaze . to nie jest takie hop splodzic dziecko
 

olciar89

czysty kozak ^^
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
723
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
ChoRzów
jesli nie jest tak trudno zajsc w ciaze wytlumacz mi dlaczego 10 kolezanek z mojego rocznika ma juz dzieci????
wpadly i tyle
wcale nikogo nie chce straszyc, ale uprzedzam przed skutkami
i skonczcie prosze z ironia o recznikach, nikt tak nie sadzi.

nie mowie tez, ze ta laska musi byc w ciazy, ale moze tak felernie padlo, ze zaszla....
chyba lepiej sprawdzic i miec spokoj niz siedziec na pupie i zamartwiac sie 24h na dobe
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
zaszły podczas seksu a nie petting, wtedy kiedy było duzo nasienia....przeciez do zapładnienia "3" plemniki nie wystarcza...moja kolezanka jest bezplodna a ma 18 lat moja 2 kolezanka poronila 3 dzieci a ma 25 lat a moja przyjaciłak nie moze zajsc w ciaze...wiec niech te dziewczeta sie cieza ze sa płodne...bo ja nie wiem czy bede mogła zajsc w ciaze
 

whiteflag

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
293
Punkty reakcji
0
no wlasnie :/ wpadly i tyle- ale czy jakas przez petting? co innego uprawiajac seks. zreszta takie wpadki to glownie wynik nieumiejetnego zastosowana antykoncepcji...w szerokim tego znaczeniu, albo jego brak i tyle.
 
Do góry