Dla facetow , chlopakow :) Plci meskiej ... Prosze pomozcie

paulaf

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Heejka :D
Mam pytanie ...
Lubicie bardziej blondynki czy brunetki hmmm ????
Podoba Wam sie dziewczyna w dlugich wlosach czy bardziej w krotkich ???
Lubicie jak dziewczyna ma warkoczyki tak duzo ich takie chude.. koloru blond i czarne... do pasa ???
Pomozcie :D :*
 

Dawid1986

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2007
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
okolice Dąbrowy Górniczej
Heejka :D
Mam pytanie ...
Lubicie bardziej blondynki czy brunetki hmmm ????
Podoba Wam sie dziewczyna w dlugich wlosach czy bardziej w krotkich ???
Lubicie jak dziewczyna ma warkoczyki tak duzo ich takie chude.. koloru blond i czarne... do pasa ???
Pomozcie :D :*
Lubimy jak dziewczyna jest sobą nie ma określonych zasad jaka musi być poprostu musi być ok
 

necrogoth

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
76
Punkty reakcji
0
DP86 dobrze mówi, najważniejsze jest być sobą - a nie zmieniać się dla innych!
Chyba Ty masz się czuć dobrze w swojej skórze a nie ubierać/przerabiać się dla innych ?
 

diablo**

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
93
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Z daleka
kolor nie ma znaczenia-musi poprostu pasowac tak samo jak dlugosc chociaz ja osobiscie wole jak kobieta ma dluzsze wlosy.i oczywiscie bycie soba-to przyciaga a kazda z was jest inna i tak ma byc-to jest w was piekne :)
 

necrogoth

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
76
Punkty reakcji
0
Tylko nie mówię, że wygląd nie jest istotny bo jest bardzo ważny w miłości....
Prawdziwa miłość jest wtedy gdy podobają się sobie fizycznie (zewnętrznie) i duchowo (wewnętrznie), jeśli ktoś powie, że wygląd się nie liczy to będzie kłamstwo... a takiemu związkowi długiej przyszłości nie wróże...

Chodzi mi o to byś się nie zmieniała.... a jeśli szukasz miłości przyjdzie sama... bo każdy facet ma inne gusta... a nie chodzi by się do nich dopasować bo będzie to sztuczne i wyjdzie to i po związku....
 
Dołączył
3 Październik 2006
Posty
412
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
HAŁS
Ja wole raczej dziewczyny o ciemnych wlosach ;p Jeszcze nigdy nie mialem dziewczyny blondynki ;p Dalej... Hmmm... Wole dluzsze wlosy ;p I nie wazne czy ma warkoczyki czy nie ;p Milosc nie polega na wlosach xD
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
zależy co sie komu podoba-jednemu córka, drugiemu teściowa / jeden lubi ogórki, drugi ogrodnika córki :p
To tak jakbyś sie spytała, co mężczyźni preferują na obiad. jeden lubi to,drugi tamto,a trzeci i dziesiąty całkiem coś innego.
beznadziejne pytanie
 
Do góry