dla Bi

ziemowit21

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2009
Posty
33
Punkty reakcji
1
Był już watek dla samców i dla kobiet, więc ja zakładam kącik biseksualny zgodnie z powiedzeniem aby życie miało smaczek raz dziewczyna raz chłopaczek. Ciekaw jestem wśród której płci dominuje biseksualizm? Domyślam się że wielu facetów nie ma nic przeciwko żeby ich dziewczyna była Bi , ale czy sami zrobili by TO z facetem?
 

mario.bros

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
fakt faktem że jeżeli już moja dziewczyna zdradziłaby mnie, to łatwiej bym to przeżył, gdyby zrobiła to z kobietą niż z mężczyzną… mniejsza plama na honorze tak jakoś. ale facet z facetemo_O NEVER!!! Chyba musiałbym się najarać bardziej niż ten koleś się napił http://www.youtube.com/watch?v=H9f2PwOgRAE bo świadomie to za żadne skarby świata bym tego nie zrobił. Prędzej zostanę księdzem, niż biseksualistą!
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Widocznie wszystkie kobiety mają w sobie pierwiastek bi, czego nie można powiedzieć o mężczyznach.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Temat w sumie ciekawy - jednak, jeżeli dojdzie tu do hejtów i braku konkretnych wypowiedzi, to nie wróżę długiej przyszłości.

Proszę o nie postowanie miliona wypowiedzi "tak kobiety mają większą skłonności"
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Dostrzegam piękno w obu płciach. Wielokrotnie zakochiwałam się w kobietach, które były w 100% hetero. Nigdy nie doświadczyłam miłości fizycznej z kobietą, dlatego ciężko poewiedzieć że na pewno jestem bi. Niestety jest pewna szansa, że nigdi już tej miłości nie doświadczę, bo jestem poligamistką i nie chciałabym aby mój facet dołączył się, a na prywatny seks mój i innej się nie zgodzi-jego zdaniem to zdrada. Moim zdaniem też. Za to gdyby on miał chęci to z racji tego, że nigdy nie próbował, pozwoliłabym mu. Gdybym miała go stracić dla innego faceta to życzyłabym mu szczęścia, ponieważ uważałabym, że po prostu znalazł swoje miejsce. Jednek wierzę w jego heteroseksualizm więc tym bardziej nie przeszkadzałoby mi gdyby chciał czegoś spróbować, ale ja nie chciałabym na to patrzeć.
 
Do góry