Dj Hazel ;]

Status
Zamknięty.

ema

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2006
Posty
205
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
rozpierdalam swą inteligencją w terenie
hmm...manieczki i bosski nieodłaczny Dj Hazel :] ma wielu zwolenników, no niestety niektórzy nie znosza jego tworczosci. Hmm... zeby nie było: sentyment mam do niego i to :cenzura:scie wielki :) w koncu siedlczanka jestem < cwaniak> hehehe. Dj Hazel 4rever ! piszcie opinie, argumenty za i przeciw, ulubione kawałki :) wszystko ... ;]

ps. polecam na wakacje niezła nute: dirty summer :) ach...
 

BoSS_ka Paulina

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2006
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
między pierwszą a kwietniem
Dj Hazel jest zaj**** :D jak to Ulicznica powiedziała sentymentalny Dj


Weź pigułke !!


PeeS: Korzystając z okazji chciałabym pozdrowic moją kochaną Babcię, która jest dla mnie autorytetem i drogowskazem moralnym...

PeeS2: Moja babcia to frajer :D
 

marcind6

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2006
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
34
dirty summer to nie jest jego utwór tylko Joy Kitikonti :p dj hazel spoko gość ostatnio 2 razy przesłuchiwałem jego secik z witonii jak byl rok temu hmmm super :):D pozdro
 

darkman

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
38
ja powiem tyle : tego sie nie da opisac jak HAZEL gra ! to trzeba uslyszec ! :D :D

A najlepszy utwór: Hazel - Sprężynka (wersja na 2006r)

>>>Nie wytrzymacie tego, barierki pogryziecie, o ile juz nie są poobgryzane !!!!! <<< by Hazel
 

zakrzes24

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
najlepsze występy Hazela i tak zawsze będą w OMENie :p jest tam teraz exlusiv rezydentem i pocina kilka razy w miesiacu :eek:k: on jest najlepszy
 

Venom

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
HELL
No to chyba tylko ja jestem przeciw!
Jego muzyka to "Oranie mózgu" a okrzyki typu jezzzzzzzzdaa, rozpusta, i jego legenda o białym serze czy jak to było są po prostu wieśniackie!
Ciekawa jestem czy wy ubieracie białe rękawiczki, kamizelki, maski, no i te ochydne gwizdki i zagłuszacie muzyke! Dla mnie to jest wszystko chore! Ludzie zachowują sie jakby byli na chaju!
Nic więcej! Dla mnie Hazel to dno! Nie pisze już z czym mi sie "Hazel" kojarzy! Ślązacy powinni sie kapnąc!

Ale to jest tylko moje skromne zdanie! Mam nadzieje że nikt sie nie obrazi! Ja tego nie toleruje!

Prosiła 1 osoba o komentowanie więc komentuje! Ale ja mówie Hazelowi ( czy jak sie to odmienia) NIE!

Pozdrawiam! :] bye!
 

mold

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Leszno
Co do tego kolesia mam mieszane uczucia.. gra tzw "rure".. vixe... czyli cos co powinno sie juz dawno wytepic bo samo nie chce zniknac...
ale z drugiej strony gra rewe;acyjnie technicznie...

wiec nie wiem... gdyby sie nie darl przez mika i gral cos bardziej ambitnego to pewnie bym go lubil, ale tak to tylko podziwiam za technike i live acty z drumem
 

BoSS_ka Paulina

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2006
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
między pierwszą a kwietniem
czyli taki obojetny jestes :D



No to chyba tylko ja jestem przeciw!
Jego muzyka to "Oranie mózgu" a okrzyki typu jezzzzzzzzdaa, rozpusta, i jego legenda o białym serze czy jak to było są po prostu wieśniackie!
Ciekawa jestem czy wy ubieracie białe rękawiczki, kamizelki, maski, no i te ochydne gwizdki i zagłuszacie muzyke! Dla mnie to jest wszystko chore! Ludzie zachowują sie jakby byli na chaju!
Nic więcej! Dla mnie Hazel to dno! Nie pisze już z czym mi sie "Hazel" kojarzy! Ślązacy powinni sie kapnąc!

Ale to jest tylko moje skromne zdanie! Mam nadzieje że nikt sie nie obrazi! Ja tego nie toleruje!

Prosiła 1 osoba o komentowanie więc komentuje! Ale ja mówie Hazelowi ( czy jak sie to odmienia) NIE!

Pozdrawiam! :] bye!


Hyhy odwazna wypowiedz, ale nie martw sie oklepu nie dostaniesz, bo podobno przemoc to nie rozwiazanie, ale wiesz PODOBNO :D

O gustach sie nie rozmawia, nie? :)
 

aadamm158

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2006
Posty
387
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Hajnówka
hmmm nie czaje o jakim mowa dj. moze ie slyszalem go jeszcze no ale gdziez to nie zmean te numery za duzo scaigam muzy dzienie hmmm dajcie linka penwie kocakie utwory ma:)
 

leshniak

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
361
Punkty reakcji
0
Miasto
zza firewalla :)
"...weź pigułkę!" (sic!) o_O

zwariowany dj... ale nic nie mam do niego jesli chodzi o jazde :p vixaaa...

nie no co ja gadam, za duzo przebywam w tym t-p'owym towarzystwie :/
 

Karisha

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Gdansk
tragedia. A ja myslalam, ze moda na wixe sie skonczyla.... hmmm no ale coz szkoda, bo to zalosne. Swiat z nas kpi, bo tolerujemy wixe. Polska nie znam sie na dobrej muzie. badzcie troche ambitniejsi w sprawach muzyki. Chyba, ze tu sa sami dresiarze i gorace 14 latki, ktore wola sie spigolic i takie tam. Moze jeszcze zakladacie biale rekawiczki i gwizdki robac z siebie totalnych.... takie moje zdanie

Co do tego kolesia mam mieszane uczucia.. gra tzw "rure".. vixe... czyli cos co powinno sie juz dawno wytepic bo samo nie chce zniknac...
ale z drugiej strony gra rewe;acyjnie technicznie...

wiec nie wiem... gdyby sie nie darl przez mika i gral cos bardziej ambitnego to pewnie bym go lubil, ale tak to tylko podziwiam za technike i live acty z drumem
yyy co Twoim zdaniem jest technika? Ona gra technicznie? jak mu sie sety rozjezdzaja, bo jest za bardzo nacpany? :)
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Lecz napewno nie wieśniak jak C-Bool.


Dlaczego mówisz że C-Bool to wieśniak znasz go wiesz coś wogóle o nim ?
Jak się kogoś niezna to się go nie ocenia, przynajmniej nie w taki sposób :zdegustowany:

Co do Hazela to śmieszne są jego "pieśni" ;) trampki, sprężynka, dropsik, PKP, weź pigułke
czy 15 baniek :p
 

cichy_997

I love Roman®
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
574
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
taa, DJ Hazela jest niezły :D najbardziej mi sie podoba "wez pigulke" i "eins zwei drei vier" :p tylko czasem mnie kwurzają te jego krzyki: np. "czy sfinks ma siłeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" albo w niezbyt dobrym miejscu "jaaaaaaaaaaaaaazdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa" hehe
ogolnie DJ jest spoko :D
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Wprawdzie są lepsi, ale wpada w ucho i pozytywne wibracje wywołuje :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry