Discovery!

mistall

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
0
ktos oglada te stacje telewizyjna? fajnie, ze w telewizorni puszczaja jeszcze cos ciekawego, bo juz tego politycnego belkotu to sluchac nie moge. wczoraj byl programik niezly o hong kongu w plomieniach, z serii kulisy tragedii, a dzisiaj o 21 ma z kolei byc o slynnym wybuchu gazu w san juan. ktore programy najbardziej lubicie ??
 

szarotka

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
41
Punkty reakcji
0
Oglądam sporadycznie. Wczoraj oglądałam o zamachach na metro w Tokio. Najczęściej zaś oglądam "Wojny na złomowisku" oraz - jak "trafię" - o wielkich katastrofach. Dziś o San Juan z pewnością obejrzę, o ile się na forum nie zasiedzę.
 

Nessi

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Białystok :P
Często ogladam. Najczęściej to wojny na złomowisku, pogromcy mitów i jak to jest zrobione. Jeszcze czasem lookne do National Geographic i Animal planet
 

mistall

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
0
kuurcze, spoznilem sie....nie zdazylem obejrzec san juan :(. a to podobno niesamowita opcja byla tam. ciarki po plecach, bez kitu. ale w dzien sobie obejrzalem jak skladaja chevroleta z 1956 roku :p to dopiero, az sam chcialbym takiego miec :p. chociaz to dziwne, bo przewaznie samochody nie robia na mnie zadnego wrazenia.
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
hmmm ja nigdy tego nie ogladam... hmm jakos sie nie interesuje :D
wole MTv :D lub TVN Style ;)
 

mistall

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
0
hmmm ja nigdy tego nie ogladam... hmm jakos sie nie interesuje :D
wole MTv :D lub TVN Style ;)

ooooooj, no to musisz kiedys obejrzec, jestem pewien, ze by cie zainteresowaly...szczegolnie te serie, z ktorych mozna sie czegos nauczyc dowiedziec, nie mowie, ze tvn style jest do kitu, bo pewnie cos tam ciekawego znajdujesz, ale sprobuj sie kiedys zainteresowac discovery, zobaczysz, ze swiat jest hmmm...duzo bardziej ciekawy niz to co udaje nam sie na codzien dostrzec;]
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
hmm no moze! ale wiesz np. na mtv jest wildboyz :D hehe no wiem ze z discovery mozna sie wiele nauczyc ale jakos zawsze ogladam cos innego nic to :p
 

mistall

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
0
hmm no moze! ale wiesz np. na mtv jest wildboyz :D hehe no wiem ze z discovery mozna sie wiele nauczyc ale jakos zawsze ogladam cos innego nic to :p


wildboyz? te zwierzatka to sa z nimi biedne :D...o wow, lece ogladac kulisy, bo sie zaczal odcinek o tym glosnym wypadku kolei pod eschede...brrrrrr
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
wildboyz? te zwierzatka to sa z nimi biedne ...
hehe wcale nie :p podobno zadne zwierzeta nie ucierpialy! no nie zartuje poprostu nie gustuje w tym kanale i tyle :)
 

mistall

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
0
hehe, wieeem, to raczej oni maja zawsze przekichane z tymi zwierzetami :). a ja dzis sobie kupuje piwko, lody i ogladam wieczorkiem na discovery o kaprun, tam sie cos strasznego stalo, ale kurcze nie znam dokladnie historii. wiem tylko , ze chodzi o kurorcik w austrii (chyba).
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Mnie dicovery tata zaraził xD Te o wielkich wybuchach i aferach to z nudów oglądam powtórki :D A najbardziej lubię jak na Science jest coś o kosmosie. Ahh
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
hmmm to ja jakas inna jestem :D czy wszyscy to ogladaja tylko nie ja :D
 

mistall

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
0
dzisiaj zaczyna sie o 21 nowa seria, bedzie o ludziach, ktorzy unikneli cudem smierci. dzis ma byc o czlowieku, ktory przezyl atak rekina. od razu przypomnial mi sie film szczeki, tam przeciez bardzo realistycznie wszystko bylo pokazane, a tu bedzie jeszcze bardziej realistycznie, groza...po prostu groza.
 

mistall

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
0
hehehe, wczoraj byl fajny programik o ucieczce z amazonskiej dzungli...jak to trzech gosci wybralo sie na "wycieczke" w poszukiwaniu zaginionej wioski, ale stracili kontrole nad cala ta wyprawa ;]....opcja...;]
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Ja lubię te programy o tym jak powstają jakieś rzeczy ;p
 

mistall

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
0
dobra seria to teraz jest, bo pokazuja okolicznosci smierci slynnych nieboszczykow, bylo o belushim, Viciousie, malo kto wie, ze w przypadku ich smierci jest sporo domniemań, niewyjasnionych faktow itd...czekam na programik z cobainem, ciekawe czy powieda cos nowego (?)
 
Do góry