Dietetyk

dietetyk100

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich. Jestem dietetykiem. Gdybym mógł pomóc w skomponowaniu diety, rozwiązaniu problemu lub poprostu w czyms doradzić prosze o kontakt chetnie pomogę, mail: dietetykkar@wp.pl , gg 2964330 . Pozdrawiam
 

onusia

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
744
Punkty reakcji
0
Miasto
*** Tam gdzie biją serca ***
wiesz to moze napisz cos wiecej na forum.
ogolnie daj wiadomości dla wszystkich :D
np. co robic zecy miec ładną figurke :)
co radzisz jesc itd. :)
może ktos sie przekona do ciebie i napisze xD
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Mam nadzieje,że to nie jest jakiś wygłup.
Jeśli nie...
To bardzo sie ciesze,że postanowiłeś pomagać potrzebującym osobom,ponieważ z tego co wiem nie łatwo niektórym dostać się do takiego lekarza.
 

dietetyk100

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Oczywiscie to żadne wygłup jestem zawodowym dietetykiem i chetnie doradzam. W internecie sa tysiace stron internetowych z ogolnymi radami co zrobic żeby byc szczupłym, raczej nie ma sensu żebym to powtarzał, proponuje raczej pomoc w rozwiazywaniu problemów typowo zdrowotnych i innych stricto medycznych, czyli cos czego nie można znależć w internecie i czym może zająć sie tylko osoba z wykształceniem dietetycznym i medycznym. Pozdrawiam.
 

marcia007

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
o bardzo chętnie się skuszę trudno o dietetyka.

mam pytanie słyszałam o preparatach zielonej herbaty czy mozna je stosowac?
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
I co myślisz na temat picia wody? To rzeczywiście daje jakieś efekty, czy istnieją przeciwwskazania?
 

marcia007

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
jedyny przeciwskazaniem jest objetosc Twojego malego móżdżka skoro zadajesz takie glupie pytania.
 

Izmael

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
Spokojnie, nie każdy rodzi się geniuszem. Po to są pytania, aby uzyskiwać odpowiedzi. A kto pyta nie błądzi ;]
pzdr.
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Nom właśnie, słyszałam różne opinie na ten temat i po prostu chciałabym wiedzieć jak jest w rzeczywistości.
A Ty, Marcia, nie musisz od razu wszczynać kłótni.
 

dietetyk100

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Samo picie wody nie ma ograniczen, woda to jeden z najwartosciowszych płynow jaki przyjmujemy w zyciu, natomiast istnieja w niektórych przypadkach ograniczenia przyjmowania płynów jak na przykład okresy skapomoczu lub bezmoczu w ostrej niewydolności nerek lub w przewlekłej niewydolności nerek, a także w różnych stanach podczas których wystepuja obrzęki, niewydolnośc krążenia, nadcisnienie tętnicze.
 

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Witam, jestem wegetarianką i chciałabym schudnąć kilka kg, jak powinna wyglądać moja dieta?
Nie moge znalezc zadnej przystosowanej do moich potrzeb diety, wszystkie zawieraja dania miesne, a jak znalazlam wegetarianska to potrawy w niej wymagane, byly jakies wybajerzone ze skladnikami nie do zdobycia i nie na moja kieszen, wiec prosze o pomoc w ulozeniu normalnej bezmiesnej diety, z potrawami ze skladnikow ogolnie dostepnych w sklepach w Polsce. Pozdrawiam
 

marhwa

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
bb
Kurcze, a ja nie chce schudnąć tylko trochę brzuszka zgubić... da się tak?? pozdrawiam ;)
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Marhwa, ja właśnie też chcę z brzucha... No, ale mam 12 lat, więc to chyba niezbyt bezpieczne. Czy to prawda, że mogą po diecie w młodym wieku nastąpić zaburzenia zwrostu? Bo czytalam o tym, ale pewna nie jestem...
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
Verkam z tego co wiem mogą pojawić się zaburzenia okresu, a nawet jego utrata. co w przyszłości może być bezpłodnością, wiec radze z tym ostrożnie w tak młodym wieku.
 

marcia007

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

mam małe ale co do tego sloganu, wg teorii ewolucji i najnowszych pogladow naukowych w dziedzinie antropologii nasza bronia jest umysł i nasza ewolucja poszław te strone a nie w strone wyposażania nas w pazury, szczeki itp poprostu nam polowanie umozliwia spryt, jestesmy jedynym takim gatunkiem gdzie natura poszła w te strone choc niekotre zwierzęta tez maja namiastkę takiej drogii np lis ma małe pazury nie jest szybki ma słabe szczęki i małe zeby ale ma spryt. My mamy inteligencje ktora umozliwia nam budowanie narzedzi do polowania ale i włąsnoręcznie pewnie i bysmy mogli cos upolowac.
 

kreator007

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Dobra ale nie zbaczajmy z kursu tematu - na sposoby zabijania. ;)
To co z tą wodą - a dokładnie z zawartością, wszystkie wody mineralne są zdrowe?
 
Do góry