dieta wakacyjna

karolkas_16

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam. :) Jestem tutaj nowa, więc pewnie taki temat już był. Zbliżają się wakacje , a w przyszłym roku szkolnym 2010/2011 idę do liceum , więc chciałabym się zmienić - szczególnie jeśli chodzi o figurę. Mam 178cm i ważę około 67-68kg.Mam straszne boczki i tzw. " flak"... nie wiem co mam robić żeby się tego pozbyć. ;/ Pomooocyyyyyyyyy.! :(
 

kwiatuszek80

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Jeśli chcesz schudnąc to najlepiej pod okiem dietetyka, bo jetseś młoda i nie możesz wyniszczyć sobie organizmu. A zacznij może od jakiś brzuszków albo 6 weidera.
 

dotinn

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
59
Punkty reakcji
0
jeśli chodzi o dobrą dietę to wydaje mi się, że na początek najlepiej udać się do specjalisty, który po zbadaniu dobierze odpowiedni program. Całkiem rozsądna wydaje się być ta dieta metaboliczna http://vimed.pl/dieta/Tutaj lekarz na podstawie wcześniej ustalonego kodu metabolicznego układa twój jadłospis. Z pewnością jest to jedno ze zdrowszych rozwiązań.
 

afadro

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2009
Posty
65
Punkty reakcji
0
JEsli nie chcesz zapisać się do jakiegos fittnes klubu, to na yotubie można znaleźć fajne filmiki z ćwiczeniami. A jesli chodzi o diete, to jedz co 3 godziny niewielkie posiłki, ale staraj się tak dobierac menu aby wszystkiego było po troche, czyli owoce, warzywa, mięsko itd.
 
Do góry