Dieta Oxy - przedwakacyjna walka z tłuszczem

pawelszyks

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2014
Posty
4
Punkty reakcji
1
Takie diety to tzreba pilnować patrzec co się je :p nie wiem czy sam bym dał radę :D
 

sarineczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
pawelszyks napisał:
Takie diety to tzreba pilnować patrzec co się je :p nie wiem czy sam bym dał radę :D
Nie było źle, naprawdę :) Poza tym to tylko 3 tygodnie i warto przez tą chwilę się skupić na celu. Mi te tygodnie na Oxy minęły raz-dwa tak naprawdę i z pewnością powtórzę tą dietkę :) A póki co się po prostu pilnuje, żeby zdrowo było
 

Ann92

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2014
Posty
17
Punkty reakcji
0
sarineczka napisał:
Nie było źle, naprawdę :) Poza tym to tylko 3 tygodnie i warto przez tą chwilę się skupić na celu. Mi te tygodnie na Oxy minęły raz-dwa tak naprawdę i z pewnością powtórzę tą dietkę :) A póki co się po prostu pilnuje, żeby zdrowo było
A ja dziś wystartowałam, pierwszy dzień z Oxy dobiega końca, jestem już po wszystkich posiłkach i póki co nie czuję głodu, jest fajnie. Sarineczka, ja tak samo jak Ty sobie powiedziałam, że to tylko 3 tygodnie i na tym się skupiam. Oby efekty były tego warte :*
 

sarineczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Ann92 napisał:
Nie było źle, naprawdę :) Poza tym to tylko 3 tygodnie i warto przez tą chwilę się skupić na celu. Mi te tygodnie na Oxy minęły raz-dwa tak naprawdę i z pewnością powtórzę tą dietkę :) A póki co się po prostu pilnuje, żeby zdrowo było
A ja dziś wystartowałam, pierwszy dzień z Oxy dobiega końca, jestem już po wszystkich posiłkach i póki co nie czuję głodu, jest fajnie. Sarineczka, ja tak samo jak Ty sobie powiedziałam, że to tylko 3 tygodnie i na tym się skupiam. Oby efekty były tego warte
ANN! Trzymam za Ciebie kciuki, dasz radę! Oxy jest fajna w stosowaniu, efekt szybki a potem tylko rozsądnie się odżywiać i korzystać z efektów :D
Po dukanie byłam sceptyczna jak tylko słyszałam jak ktoś rozmawiał o "diecie białkowej" ale ta tutaj jest przemyślana naprawdę mądrze :D
 

Neili

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
130
Punkty reakcji
4
Przeglądałam sobie wątek o diecie Oxy na wizażu i z tego co zrozumiałam to teraz wprowadzono jakąś nową wersję tej diety, która dość mocno różni się od wersji pierwotnej, ktoś może próbował lub interesował się tematem bardziej?
 

heriffa

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2011
Posty
53
Punkty reakcji
2
Wiek
40
Miasto
Warszawa

Ann92

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2014
Posty
17
Punkty reakcji
0
A ja się właśnie zastanawiam, która z nich jest lepsza. Podejrzewam, że skoro wypuścili nową wersję Oxy, to jest ona ulepszona ale nie wiem, nie próbowałam. Za to na starej wersji udało się trochę tego tłuszczyku z dupki zrzucić, tak więc ciekawa jestem :123:
 

Wioletta Bober

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
Myśleliście co postawicie na stół w sylwestra (bo wigilię to nie pytam ;))? Ja zaplanowałam zrobić coś z rybką wymarzonysylwester.pl/potrawy-na-nowy-rok-jakie-dania-przygotowac/
 

Neili

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
130
Punkty reakcji
4
Jak tam dziewczyny? (i chłopaki może też...?) Ktoś startuje teraz z oxy? Ja planuje wykupić mniejszy pakiet na próbę, koleżanki są zachwycone przedsylwestrowymi spadkami, a mi się akurat teraz przyda jakaś odmiana. P.s. Jak Wasze postanowienia noworoczne? :D
 

Ann92

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2014
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ja się chyba skuszę, bo te moje pomysły na diety to tylko sobie w główkę strzelić ech.... Ja musze mieć jednak rozpisany, wytyczony plan i się go trzymać :D
 

Majka00007

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2015
Posty
40
Punkty reakcji
1
Leszek32 napisał:
Interesuje się dietetyką od dłuższego czasu, a właściwie od 6 lat. Powiem szczerze, że nie ma co wzorować się na tego typu rodzajach diet. Najlepsza dieta jest zbilansowana dopasowana do tego co lubimy jeść. Trzeba naumieć się ;) wyliczać kalorie obniżać wartości produktów, wiedzieć co jest złe a co dobre i to tyle...
Muszę zgodzić się z koleżanką. Nie ma co wzorować się na kimś innym. Dietę powinniśmy ustalać według siebie i swych potrzeb. Niekoniecznie to co dla jednych jest dobre odpowiada drugim.
 

Neili

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
130
Punkty reakcji
4
To się zgadza, ale w takim wypadku, to Oxy chyba jest akurat trafionym wyborem. Każdy dostaje dietę dopasowaną do jego sylwetki i preferencji. Ja po świętach zamówiłam sobie nowe menu no i po majówce będzie akurat koniec. Wygląda na to, że zamierzony efekt osiągnę, chociaż nie byłam przekonana, ale będzie dobrze. Maj już poświęcę tylko na stabilizację a potem zamierzam się cieszyć latem :)
 

Ann92

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2014
Posty
17
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z Neili. Ja na początku roku robiłam pierwszy raz dietę wg planu Oxy. Faktycznie miałam jadłospis dostosowany do siebie wg przeprowadzonego wywiadu. Coś mi tam nie pasowało (nie pamiętam co) więc sobie zrobiłam podmiankę i już było ok. udało mi się scuhdnąć ok 5,5kg chyba, jak dla mnie to był efekt przede wszystkim widoczny wizualnie.
Sama dietka bardzo fajna, ciekawe potrawy, bardzo urozmaicone to wszystko, czasem miałam wręcz wrażenie, że za bardzo - działa to jednak na plus, absolutny brak rutyny :p
 

Neili

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
130
Punkty reakcji
4
szaramyszka napisał:
A widziałyście tę stronkę http://dietamorfoza.pl/ ? Dużo fajnych informacji o Oxy, ale też inspiracji i motywacji do działania w ogóle. Bardzo fajnie się czyta, polecam! :)
Właśnie przeglądam. Stronka jest chyba ukierunkowana na promocję diety Oxy, ale faktycznie jest tutaj dużo ciekawostek i fajnie podanych informacji. Nie wiedziałam, że tyle róznej maści celebrytów miało swoje epizody z odchudzaniem z oxy :)
 

Ann92

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2014
Posty
17
Punkty reakcji
0
A nie widziałam jej wcześniej, ale faktycznie ciekawa. Ale o tym, że oxy jest wśród celebrytek popularna to wiedziałam już wcześniej, zresztą pierwszy raz o oxy chyba właśnie na jakimś pudelku przeczytałam, przy okazji aktorki, która wtedy mocno schudła, nie pamiętam już kto to był. Wtedy trochę z politowaniem do tego podchodziłam, ale potem moje koleżanki jedna p drugiej na tej dietce pochudły, no i proszę... Da się :D
 

heriffa

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2011
Posty
53
Punkty reakcji
2
Wiek
40
Miasto
Warszawa
Ta dieta jest fajna, ale kurcze i tak mnie dziwi to jakie ma wzięcie u celebrytów. Ostatnio się mówiło o maślaku na oxy, idze wyrwał a teraz proszę, kaczorowska dumnie się chwali http://blogstar.pl/dbajac-o-sylwetke/ Czekam aż doda dołączy, fajnie by było :D
 

szaramyszka

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2011
Posty
42
Punkty reakcji
1
Oxy jest bardzo popularna wśród celebrytek, blogerek itp. Iga Wyrwał też jakiś czas temu się gdzieś chwaliła, że m.in. na tej dietce właśnie tyle udało się jej zlecieć. Swoją drogą ciekawe, czy to tylko marketingowe działania, czy też faktycznie tak jest. Jak sądzicie?
 

Ann92

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2014
Posty
17
Punkty reakcji
0
Cześć odkopuje temat! Czy ktoś tu jest może aktualnie na oxy? Ja zaczęłam trochę za późno, próbowałam zrzucić do wakacji i jakieś dziwne diety stosowałam i nie za bardzo mi to idzie. Za późno sobie przypomniałam o oxy. Pod koniec lipca wyjeżdżam i muszę wyglądać dobrze... naprawdę dobrze. Ktoś chciałby się jeszcze załapać, na przed wakacyjne dietowanie??
 

szaramyszka

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2011
Posty
42
Punkty reakcji
1
Myślałam sobie ostatnio o tej diecie, głównie ze względu na Oxyshake... A w zasadzie lody na jego bazie.
8e64f51c9a356.jpg
 
Do góry