Dieta na mase

dodektrn

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2009
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
33
witam,mam pare pytan odnosnie diety na mase,ktora mam zmiar zaczac za ok miesiac.otoz:
1)ile czasu nalezy ja prowadzic?
2)czy po pewnym czasie jej "brania" przestane sie powiekszac?

jak sobie cos przypomne to dopisze.aha i zero odzywek ;p i mam full osprzet w domu do cwiczen,procz biezni oczywiscie.
 

adinho16

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
541
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
z tamtąd
To ile czasu zależy od ciebie, choć ja bym proponował np. 2 miesiące masowania, 1 miech redukcji. W przypadku zastoju mozna brac krete ale skoro ty jeszcze nie cwiczyles to nie musisz sie martwic o zastoje :)
 

dodektrn

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2009
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
33
@Adek17 : ale jak bede robil takie cykle 2miechy masy/1redukcji to dalej bede sie widocznie powiekszal? czy powiedzmy przeez rok bede wizualnie sie powiekszal a poziej juz nie bedzie widac roznicy? oraz czy robiac diete na mase bede sie zalewal przy okazji fatem ?;p
btw. napisales "ale skoro ty jeszcze nie cwiczyles to nie musisz sie martwic o zastoje".ja cwiczylem na silce od pocz roku,ale od sierpnia mam juz caly osprzet w domu - nie wiem czy o to Ci chodzilo,ze nie cwiczylem ;p
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Masuj do wiosny potem redukuj jak bardzo Cię będzie zalewać to zmniejsz ww lub dorzuć aero. Cwicz i zmieniaj treningi to szybko nie będziesz miał zastoju.
 

dodektrn

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2009
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
33
tzn ja na kazdy dzien mam rozpisany trening ( i jest 1 dzien wolnego),wiec musialbym jakos mieszac cwiczenia,co dorzucac,czy co mam na mysli zmieniajac trening?
a co to to 'ww" ?;p
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
węglowodany

Trening zmieniaj co 12tygodni np na fbw, push pull, czy inny split. Często ludzie robią taki błąd że tłuką jednym treningiem rok i mają problem ze nie ma przyrostów ani "pompy"
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
ja jednakowoż ym non stop masował, do upragnionego celu, przy okazji masowania, bym uwazał z zalewaniem tłuszczem poprzez niwelowanie go obcinaniem ilości spożywanych węglowodanych bądź wrzucenie do treningu cwiczena erobowych ( rowerek, bieganie, stepper, itp) po około 5-15 kg nadwyzki czystej masy wzgledem wzrostu ( tzn 195 cm wzrostu- 95 kg wagi, czyli nadwyzka wiecej niz waga, zaczął bym wycinke- czyli kształtowanie mięsni)
 
M

marcin.ch

Guest
cykle treningowe zazwyczaj sie uklada na caly sezon
czyli
np 2 miesiace sily pozniej 4 miesiace masowania i 2 miesiace definicji
 
Do góry