Dieta kopenhaska..dziala?

suzi999

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2007
Posty
80
Punkty reakcji
2
Wiek
35
stoswaliscie moze juz ta diete?slyszalam ze jest bardzo skuteczna(ok 7 kg w ciagu 13 dni)_mozliwe?
podzielcie sie ze mna opiniami..
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Nie stosowałam i nie radzę stosować żadnych specjalnych diet.
Wystarczy dużo ruchu, odstawienie słodyczy, czy fast foodów...
 

Mmmoniczka

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja stosowałam ta dietę, schudłam 3 kg. Możliwe, ze osoby ze znaczna nadwagą mogą schudnąć nawet i 7. Nie polecam jej jednak. Jest to dosyć drastyczna dieta, jedna moja koleżanka nawet traciła przytomność. Może i traci sie w krótkim okresie te kilka kg, ale potem wraca sie do wagi poprzedniej a często i przybiera kilka kg;) Człowiek jest wygłodniały a później rzuca sie na jedzenie którego mu brakowało:p
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja max wytrzymałam 5 dni, słabo mi było itp. ale to może przez antybiotyki... Inna bajka :p Schudłam jakieś 2kg, ćwiczyłam do tego. Drastyczna to prawda i niesmaczna :/ Mięso, sałata, pomidory - wszystko co najgorsze. Nie polecam.
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Działa ale tak jak pisano wyżej - drastyczna troche... Ilość straconych kg zależy od tego ile ma sie tych zbędnych ;)
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce/Łódź
Ja stosowałam ta dietę, schudłam 3 kg. Możliwe, ze osoby ze znaczna nadwagą mogą schudnąć nawet i 7. Nie polecam jej jednak. Jest to dosyć drastyczna dieta, jedna moja koleżanka nawet traciła przytomność. Może i traci sie w krótkim okresie te kilka kg, ale potem wraca sie do wagi poprzedniej a często i przybiera kilka kg;) Człowiek jest wygłodniały a później rzuca sie na jedzenie którego mu brakowało:p
a ja własnie słyszałam,że ta dieta w taki sposób 'przygotowuje' organizm,zeby efekty pozostały na dłużej i żeby sie nie tyło :pzastanawiałam się kiedyś nad tym czy by tego nie wypróbowac :p Mięsko,sałate i pomidory uwielbiam,wiec no problem :>czy drastyczna?Czasami jadałam mniej,do wszystkiego organizm może sie przyzywczaić :]
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
W sumie też słyszałam, że ona jest głównie nie po to, by schudnąć, tylko by poprawić sobie przemianę materii. Może kiedyś jeszcze raz spróbuję, przydało by się trochę nakręcić te moje jelita :p
 

angelina2

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
śląsk
stosowałam ją jakies 2 lata temu wytrzymałam 9 dni i schudłam 6 kg i co najwazniejsze nie przytyłam ! oraz to jest wazne ze zmienia sie po niej przemiana materii własnie dzisiaj postanowilam ze od jutra zaczynam ją na nowo aby znowu zmienic moja przemaine materii bo cos szfankuje ;)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Moja mama wytrzymała całą, schudła chyba 4-5kg ale za to później przez 3 miesiące dosłownie wpiep.rzała i NIC nie przytyła! Musi działać w takim razie :)
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
ja mam dzisiaj 1 dzień, jade razem z koleżanką. Jestem wegetarianką wiec mieso odpada, za to jem wiecej warzyw.
po tej kawie z rana troche ciężko, ale w sumie da się wytrzymac zobaczymy jak bedzie dalej, bo po pierwszym dniu nie ma co ... mam nadzieje ze COŚ da ...
 

serpensia

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
stosowałam ją 2 razy i jestem zadowolona. wcale nie wydawała mi się drastyczna. Dodatkowo ćwiczą schudłam ponad 10 kg. Nie miałam żadnych kłopotów z samopoczuciem, czułam się lekko i dobrze.
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
nom chodze do szkoły, ale nie raz tak miałam ze na głodnego o 16 do domu, wiec mi to duzej roznicy nie robi.
Lacrimosa dużo ćwiczyłas ??
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Na długiej przerwie bym jadła sałatę z pomidorem? Albo szynkę z jogurtem? Nieeeee. Zrobię ją sobie w ferie, na spokojnie :)
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
kataryna - ale z tego co ja zauważyłam to yay. sie wydaje że stosuje tą diete a tak naprawde je coś innego i o wiele mniej... w sumie to sie nie dziwie :p
 
Do góry