Dieta kapuściana

^^Black_Angel^^

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
kraina wiecznej przyjemności :)
Hej!
Stosuję dietę kapuścianą od dwóch dni i nie wiem czy można ją powtórzyć nie mając ani dnia przerwy? Czy ktoś z Was stosował tą dietkę? Moim zdaniem jest znakomita ;) 2 lata temu się nią katowałam i schudłam 5 kg. Ostatnio mi się sporo przytyło ( jak z resztą co rok w czasie zimy ) i chciałabym zrzucić kapkę więcej niż te 5 kg i pociągnąc ją do 14 dni :D Efekt napewno będzie widoczny jak będę ćwiczyć więc od dziś POWER :D
 

Sara23056

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Biechów
Hej!
Stosuję dietę kapuścianą od dwóch dni i nie wiem czy można ją powtórzyć nie mając ani dnia przerwy? Czy ktoś z Was stosował tą dietkę? Moim zdaniem jest znakomita ;) 2 lata temu się nią katowałam i schudłam 5 kg. Ostatnio mi się sporo przytyło ( jak z resztą co rok w czasie zimy ) i chciałabym zrzucić kapkę więcej niż te 5 kg i pociągnąc ją do 14 dni :D Efekt napewno będzie widoczny jak będę ćwiczyć więc od dziś POWER :D
ja ja kiedys stosowalam i schudlam 9 kg w tydzien. mozna ja powtorzyc od razu jezeli schudlo sie nie wiecej niż 8 kg;] a jesli wiecej to nalezy zrobic dwudniowa przerwe.
 

pebil

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
161
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Non stop wcinasz kapuste ;)

Widzialem program, ale mowily tam panie ze takie jedzenie jednego rodzaju jedzenia to katorga dla organizmu. Wyobrazcie to sobie... kapusta to taki material ktory gnije, wiec jak sie je to non stop, to mozna wyobrazic sobie smietniczek w brzuchu :/
 
M

malina.

Guest
brrr. masakra nie dieta. ; D
już wolę jeść mniej, ale coś bardziej normalnego niż tą kapuchę.
 

antone

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Przychylam się do tego co mówi malina. Chcę kupić sobie taki garnek Zeptera. Podobno potrawy są zdrowsze w garnkach tego typu, znaczy się Zeptery, Philipiaki, Berghoffy. Chodzi o to żeby jeść jak najmniej tłusto też i na co dzień. Co diety kapuścianej skoro i tak człowiek później wraca do tłuszczu. Mógłby ktoś powiedzieć czy ktoś się odżywia w ten sposób i jak to wpływa na dietę?. To drogie naczynia ale jak ma być zdrowiej to zaryzykuje.
 
Do góry