Diagnostyka

Karolek22

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2012
Posty
38
Punkty reakcji
0
Bawicie się we własną diagnostykę, jak Wam się coś popsuje, czy od razu zabieracie auto do mechanika? Ostatnio u znajomego podłapałem temat urządzeń diagnostycznych OBDII i muszę przyznać, że to ciekawe rozwiązanie. Wiedziałem, że coś takiego istnieje, ale nigdy jakoś mocniej się w to nie zagłębiałem. A okazuje się, że można tym całkiem sporo zrobić. Znajomy ma urządzenie Autel z polskim menu, więc nawet specjalnie się na tym znać nie trzeba, a obsługuje się jak smartfona. Czy ktoś ma może większe doświadczenie z tymi rzeczami i może trochę opisać? Widziałem, że to w miarę tanie już jest i zastanawiam się, czy sobie nie kupić.
 
B

bborowka

Guest
Niedługo w ogóle zrobią pewnie apkę na Androida do diagnostyki komputerowej :D W sumie technologicznie chyba nie byłby to żaden problem - skoro nawet radio CB już się tam znalazło :)
 

Karolek22

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2012
Posty
38
Punkty reakcji
0
Problem mógłby być z podłączeniem do samochodu - ale pewnie i na to się znajdzie sposób. Gorzej z jakością takiego miernika :)
 

konrad509

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2013
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Takie coś już istnieje. Apka zwie sie Torque, lecz trzeba dokupić interfejs na bluetoth. ok 80pln na allegro
 
Do góry