deweloperzy w Polsce

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Akurat trafiłam na info, ze teraz u nich trwa jesienna promocja i można mieszkać przez rok za darmo na Zielonej Dolinie.
 

kometon

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2009
Posty
203
Punkty reakcji
1
Obok ciekawych ofert i promocji warto zwrócić, że developer stabilny i doświadczony, sprzedający w głównej mierze mieszkania gotowe, a nie dziurę w ziemi.
 

krystynadal

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2014
Posty
107
Punkty reakcji
1
kometon napisał:
Obok ciekawych ofert i promocji warto zwrócić, że developer stabilny i doświadczony, sprzedający w głównej mierze mieszkania gotowe, a nie dziurę w ziemi.
Zgadzam się z Tobą. bardzo istotne jest by deweloper był doświadczony i miał już co najmniej kilka oddanych do użytku budynków.
A znacie jakiś sprawdzonych deweloperów z Krakowa? Trafiłam na ofertę Geo Grupy (istnieją na rynku od 1988 więc doświadczenia nie można im odmówić :) ), ale poszukuję jeszcze innych dla porównania :)
 

Edgar Schwarz

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2010
Posty
55
Punkty reakcji
3
Miasto
Gdańsk
Z raci pracy jaka terazz wykonuję mam do czynienia z deweloperami wszelkiej maści. Szczególnie na terenie pomorskiego. Możecie mi wierzyć, że nie każdy przykłada się do budowania zgodnie ze sztuką. Problemy zaczynają się zazwyczaj po 2-5 latach. Jak już wybierzecie lokal od dewelopera to sprawdźcie jeszcze zarządcę tej nieruchomości. Często deweloperzy mają swoje firmy zarządzające albo dobry układ z jakąś firmą "wolną". O tym co piszę wie każdy kto już to przeszedł. Firma zarządzająca potrafi skutecznie bronić interesów dewelopera. Miejcie to na uwadze. Inaczej jest z deweloperami zajmującymi się nieruchomościami komercyjnymi. Budowanie biurowców i ich komercjalizacja to zupełnie inna półka. W Gdańsku spokojnie mogę polecić każdego, ale tu trzeba też wziąść pod uwagę, że w przypadku komercji nie zawsze muszą być to tanie biura. Liczy się lokalizacja i inne walory. Polecam 2 skrajne lokalizacje - centrum miasta (Pomerania stawiana przez Unimor) i teren przylotniskowy - tak zwane Airport City (BCB). Powodzenia wszystkim.
 
W

wiemlepiej

Guest
Ja polecam Bielany. Jest to spokojna , mila okolica. Dobry dojazd z uwagi na stację metra.
Aktualnie realizowana jest tam naprawdę ciekawa inwestycja mieszkaniowa Metro Bielany:
http://www.metrobielany.pl- tutaj sa szczegóły. Apartamentowiec ma wysoki standard. Termin oddania do użytku to II kwartał 2016 roku.

Wydaje mi się to lepszą opcją niż wydawanie grubych pieniędzy na mieszkanie w centrum gdzie zresztą jest bardzo głośno. Nie wiem czy chciałbym mieszkac w takiej okolicy.
29454800_14084467681.jpg
 
Do góry