Design'erskie RTV AGD

elenka87

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
A propos telewizora w kuchni, to są jego zwolennicy i przeciwnicy. Ja osobiście jestem za czasem właśnie w kuchni spędzam najwięcej czasu i wtedy mam czas żeby od czasu do czasu zerknąć na TV. Znalazłam świetny telewizor- gadżet dla osób, które nie boją się odrobiny humoru w kuchennym wnętrzu:) http://www.electro.pl/produkt-HANNSPREE_TV_LCD_HANNSa_red_28K2_10E1_000G_29_2B_udzial_w_losowaniu_wyprawy_do_Afryki-54393,3.html, dla mnie bomba!
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
u mnie chyba telewizor w kuchni nie zdał by egzaminu.. nie spędzam tam aż tyle czasu a po drugie nie muszę oglądać aż tyle telewizji. Moje dziecko okupuje tv i kanał z bajkami :D
a co do nowości na tynku agd, ciekawe czy LG wprowadzi z czasem lodówkę z wbudowanym telewizorem :D oni mają takie pomysły, że kto wie..
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Teraz sporo robią takich gadżetów zupełnie niepotrzebnych, ja tez wole kupić jedną rzecz o sensowną. Ostatnio myślałam o TV do kuchni taki mały, żeby można było coś pooglądać...hm...ale jak czytałam w necie małe telewizory wcale nie znaczy, że tanie...przeglądałam fajne oferty Sony i LG. Poczekam może do świąt to zaczną się ciekawe promocje. ;)
 
U

umoruma

Guest
Teraz sporo robią takich gadżetów zupełnie niepotrzebnych, ja tez wole kupić jedną rzecz o sensowną. Ostatnio myślałam o TV do kuchni taki mały, żeby można było coś pooglądać...hm...ale jak czytałam w necie małe telewizory wcale nie znaczy, że tanie...przeglądałam fajne oferty Sony i LG. Poczekam może do świąt to zaczną się ciekawe promocje. ;)

designerski tv do kuchni - np. LG Lu2000 :)
 
A

ann han

Guest
Jest to dość ciekawy pomysł, żeby "ubrać" mieszkanie w sprzęty agd. Bywa i tak że jak wchodzisz do czyjegoś nowego i pięknego mieszkania na wstępie odrzuca cię lodówka czy pralka, która zupełnie nie pasuje do reszty, więc uważam, że coś w tym jest żeby dopasowywać wszystko do siebie lodówkę do pralki itp. Najlepiej zaopatrywać się też w jednym miejscu wtedy jest łatwiej coś dobrać:) Ja polecam sklep magicznaplanta.pl Mają ogromny wybór i można zawsze dobrać pralkę to lodówki a nawet odkurzacz w odpowiednim kolorze:)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja nie wiem, czy TV w kuchni długo by wytrzymało :p Wiadomo, jakiś tłuszcz, wilgoć itd. Jak dla mnie duży LCD na ścianie w pokoju gościnnym by w zupełności wystarczył :) Tak...hmmm...42 cale minimum ;)
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Taaa... 42 cale... Fajnie by było :p Ale nie wiem, czy taki tv nie będzie miał takiego "rozmazanego" troszkę obrazu... No i ciężko by się chyba siedziało w fotelu w odległości mniej więcej 2 metrów od takiego kolosa :p Oczka będą boleć, nie? :)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Jak w większym pokoju to pewnie fotek tak z 4-5 m od TV. Przy nowych nie ma co się martwić, że obraz będzie zamazany. Czasami obraz w lepszych LCD i plazmach jest ostrzejszy niż ten w rzeczywistości :D
 
A

angie12

Guest
Jak postawicie taki TV w małym pokoju, to na pewno obraz będzie zamazany. Może lepiej kupić coś mniejszego, z dobrymi parametrami, a nie siedzieć na ekranie - można się nabawić niezłych problemów ze wzrokiem. Do małego pokoju to nadaje się tak 32 cale max.
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Racja trzeba umieć wybrać rozmiar...hihi. Dzisiaj widziałam w Tv reklamę chyba cyfry plus, że daje dekoder za 1 zł i Telewizor LG za 1 zł, ale nie znam szczegółów. Zaciekawiło mnie.
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Zamazany nie będzie, jak będzie się oglądać z bliska, ale jest to po prostu nie wygodne i męczące. A swoją drogą lepiej kupić dobry mniejszy telewizor, niż wydać tyle samo i iść na maksa w przekątną. Mój brat tak zrobił i nie dość, że ma słabą rozdzielczość, to jeszcze słaby obraz
 
W

Wonka

Guest
Fajnie, że firmy produkujące sprzęt RTV/AGD wychodzą na przeciw oczekiwaniom, coraz to bardziej wymagających klientów i projektują deizajnerskie i ciekawe w kształtach lodówki i inne mikrofalówki :) W końcu każdy może wybrać coś odpowiedniego dla siebie i dla swojego wnętrza. Ostatnio widziałam barzo fajną lodówkę w kształcie budki telefonicznej rodem z Londynu :) Czadowy pomysł, dla każdego coś fajnego ;) I wreszcie nasze mieszkania mogą wyglądać inaczej.
 
D

Dorka123

Guest
a widzieliscie te pralki? cudo normalnie :p
http://3c5-that.luxlux.pl/artykul/1049/_/1
czarną bym chciała, piękna jest, tylko szkoda taką do łazienki wstawić ;)
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
Ja się bardzo cieszę z tego, że producenci prześcigają się projektowaniu sprzętu do domu. Bo dzięki nim pod nasze dachy trafiają niezwykłe rzeczy. Zwykła pralka, lodówka, czy czajnik nie ma już zwykłego wyglądu. Nie jest w jednym kolorze ( tzn. najczęściej biały ). Ale jest coraz więcej różnokolorowych niezwykłych rozwiązań. Czekam na kolejne niezwykłe wasze znaleziska.
 

WujekSamoZuo

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
254
Punkty reakcji
1
Mi się strasznie podoba design gigabyte (laptopy). Właściwie, konkretnie mówiąc, to podoba mi się jeden netbook. Zwłaszcza, że jest bardzo bajerancki i jak na netbooka, ma bardzo dobre parametry.

http://www.wasserman.pl/index.php?products=product&prod_id=971

Jak tu nie kochać? :sexy:
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Piękne są te kolorowe pralki LG. wogóle ta firma ma takie nietypowe sprzęty, taki mocno oryginalny design co sprawia że naprawdę chce się taki sprzęt posiadać :D
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Skoro ma to zajmować część domu, będzie to widoczne to niech jakoś ten telewizor czy ta pralka wygląda, to dobrze że producenci zwracają uwagę na wygląd sprzętów, przecież nie wszystkie lodówki muszą wyglądać tak samo ;)
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Niektóre sprzęty teraz produkowane są tak super dizajnerskie, że przy urządzaniu mieszkania ciężko byłoby mi się zdecydować na jakiś jeden konkretny model sprzętu bo tyle mi się ich podoba. Jestem zakochana w tej czerwonej lodówce LG z motywem kwiatowym i czerwonej pralce. Boskie są! Podobnie jak ten czajnik elektryczny.
Znalazłam jeszcze w sklepie 1komp.pl takie fajne blendery:
36109_1_300.jpg
33785_1_300.jpg
33783_1_300.jpg
Gotowanie z takim sprzętem to musi być czysta przyjemność :)
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Bosch robi ładne, a nawet pokusiłabym sie o stwierdzenie eleganckie blendery. Sama posiadam taki. :) A co do tych kolorowych pralek to fajny pomysł miało LG, chociaż juz wczesniej ukwiecili lodówkę :D są to ciekawe i nowatorskie pomysły, nie ma co. :eek:k:
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
W sumie sprzęt do domu kupuje się raz na kilka lat. Więc warto zadbać o to, żeby wyglądał. To jest trochę nudne, wszędzie biała pralka, biała lodówka, czarny, nieciekawy telewizor itd. Teraz firmy oferują takie rozwiązania designerskie, że sprzęt nie tylko ma służyć, ale ma też cieszyć oko :)
 
Do góry