[design] AntyNWO.pl

Status
Zamknięty.

katowicecentrum

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2007
Posty
56
Punkty reakcji
1
www.AntyNWO.pl

jest to miejsce dla przeciwników NWO tj. New World Oder tj. Nowy Porządek Świata.

prosze oceniać grafikę tj. układ kolorów, styl strony, funkcjonalność, czytelność, jaskrawość, dobór kolorów i to chyba wszystko.



PS - Jeszcze raz jakiś frajer usunie mi ten temat to się w:cenzura:ie i zrobię wam antyreklame.

// Kolego, trochę mniej obscenicznie, widocznie Twój post łamał regulamin. Polecam szczególnie poczytać podpunkt o nazewnictwie tematów.
michalkortas

Przepraszam :(
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
Na większych monitorach strona źle wygląda, ponieważ się rozjeżdża. Grafika w nagłówku strony nie mówi za dużo, nie jest intuicyjna. Plus za favicon. Banery w treści są słabej jakości jak dla mnie. Forum puste, logo tam pozostawione jest standardowe, co znacznie obniża ocenę całości. Jeszcze użyty font w nagłówkach jest mało czytelny.

Moja ocena: 2,5/10

Pozdrawiam, MK.
 

Pikuś23

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Faktycznie nie bardzo to wygląda na dużych monitorach. Do tego niezbyt ładna grafika 3/10 :]
 

rwtryb

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
650
Punkty reakcji
10
Zyzio - wiesz co, idź sobie gdzieś robić ta antyreklamę nikt za Tobą płakać nie będzie:

Jeszcze raz jakiś frajer

a takie teksty zostaw dla siebie i naucz się czytać.

a strona jest słaba i nie mam pojęcia o co w niej chodzi i po co powstała.
 

katowicecentrum

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2007
Posty
56
Punkty reakcji
1
Jeżeli się nie potrafi czytać, to raczej kolega się nie dowie ;), mimo że button "O nas" aż parzy po oczach i prosi, aby przenieść na: http://antynwo.pl/?w=1&menu=w
 

rwtryb

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
650
Punkty reakcji
10
1. zawsze lubię ambitne rzeczy, weź napisz tam coś dla takich matołów jak ja o co chodzi, bo nadal nie jarzę.

I teraz na serio:

Proponuję:
-stała szerokość strony,
-klikalne logo,
-informacje (albo link do nich) na stronie głównej w bardziej widocznym miejscu,
-"font-family: macius;" koniecznie to wywal, wygląda tak sobie.

Ogólnie trochę mnie ten nagłówek nie pasuje :D ale to kwestia czasu na pewno zmienisz na lepszy :)

Uważam, że jeżeli skusisz się na te zmiany strona od razu zacznie lepiej wyglądać.

I tak uważam, że nie ładnie się odezwałeś do moda :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry