Desert Eagle czy Beretta M92?

Protect

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Stefanów
Mam Dylemat... Chce sobie kupic Jakis pistolet ASG i mam Dylemat który wybrac... Podoba mi sie i Beretta M92 i Desert Eagle... Wg was Który by byl lepszy?? fajnejszy :D itp. Którego wy byscie wybrali? Licze na propozycje :D fundusz jaki posiadam na ten Wydatek to 90zl :D Moze cos dojdzie ale znikome Szanse :D Ma Byc elektryk oczywiscie :D No i z allegro :D Jesli bedziecie mieli cos ciekawego To podeslijcie link :D pamietajcie Fundusz 90 zl Z przesylka :p




ps. Sorry ale mam Angielska Viste i nie moge uzywac polskich znaków Tylko Ó reszta nie dziala :D
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Myślę, że przy takim niskim budżecie wszystkie pukawki będą niskiej jakości, a więc wybór konkretnego modelu nie robi takiej różnicy :D
A przynajmniej raz kupiłem pseudo-desert-eagle za 60zł i praktycznie były to $ w błoto wyrzucone...
 

Protect

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Stefanów
Ten Shotgun to Normalny jest :D 300 FPS ;p Robi Jakies tam Wrazenie :D jeszcze zobacze moze Cos z funduszu dojdzie :p
 

bulany

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
z centrum
Za te pieniądze możesz kupić krótką sprężynę. Tu masz link do sklepu: http://snajperasg.pl/index.php/cPath/30_39/page/1/sort/3a - całkiem spory wybór. Oczywiście ceny możesz zweryfikować też w innych sklepach, bo nie mówie że mają najtaniej, aczkolwiek polecam ze względu na duży wybór.

Tania broń boczna elektryk to Glock 18C firmy Cyma. Cena ok. 150zł - to nie jest broń górnych lotów. Najlepiej kup gaziaka, jeśli chodzi o krótką. Ceny od 200zł (są tańsze ale nie zwracaj na nie uwagi).

Lepiej zachomikować trochę kasy i kupić coś lepszego. Jeśli chcesz kupić AEPa do 90zł, to mogę ci coś doradzić (być może się powtarzam): przepij tą kase - lepiej ją spożytkujesz.
 

Bonzo_84

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2008
Posty
150
Punkty reakcji
0
Za te pieniądze to tylko szot z taiwanguna (na gunfire też chyba są) bądź dozbierać do AEP (glock cymy) jedyny sensowny DE to firmy TM a i tak trzeba skracać sprężyny od Blow Backu bo zamek nie wytrzymuje... (ale jakie wrażenie kopa, sam się czaję na dorwanie używanego i wymianę na chromowaną obudowę full metal)
 

Bonzo_84

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2008
Posty
150
Punkty reakcji
0
mi po tygodniu strzelanie z wiatrówki się znudziło :) Wole ruchome cele
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
mi po tygodniu strzelanie z wiatrówki się znudziło :) Wole ruchome cele
Ja się przymierzam do wiatrówki :>
Również ma się w rękach imitację broni palnej, ale nie potrzebna żadnego zespołu, ubioru, umawiania się z ludźmi, a strzela się z większą mocą, z ołowiu, może precyzyjniej.
Takie ja plusy porównując widzę. :)
Cele nieruchome, ale z półautomatycznymi wiatrówkami jest też możliwe strzelanie dynamiczne na czas, do różnie ustawionych celów (tarcze, butelki, puszki, kapsle, "spinerki").

Ale jak kto lubi.
:D
 

Bonzo_84

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2008
Posty
150
Punkty reakcji
0
Dokładnie, ja jednak wole to co w ASG jest najpiękniejsze: klimat. Ale tak jak pisałem każdy woli co innego, dla mnie w ASG strzelanie wcale nie jest najważniejsze aczkolwiek daje kupę frajdy
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Skoro podbito martwy temat- o ile wierne repliki, brałbym M92. Bardziej pasuje do klimatów ASG i realnych zastosowań.
 
Do góry