Dermokosmetyki

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
- Czyli zbawienie dla skóry z problemami. Używacie? Polecacie? Jeśli tak to jakie macie sprawdzone?
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
samba_mamba napisał:
- Czyli zbawienie dla skóry z problemami. Używacie? Polecacie? Jeśli tak to jakie macie sprawdzone?
Używam, bo niestety moja skóra nie należy do tych bezproblemowych. Zresztą na każdą część ciała niemalże mam inny rodzaj kremu :p Najbardziej dbam jednak o twarz zarówno jej oczyszczenie jak i nawilżenie.teraz można sporo kosmetologii uprawiać w domu, ja zakupując specyfik do oczyszczania twarzy mam świadomość, że skóra wymaga później intensywnej pielęgnacji dla swojej regeneracji. Zatem zdecydowanie używam i polecam zresztą nie tylko tym którzy chodzą na zabiegi, ale po prostu każdemu kto chce zapewnić swojej skórze dobrą kondycję,
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
A czego używasz? Szczerze mówiąc trochę zielona w tym jestem, ale słuchałam ciekawej audycji na ten temat i nie kryję - zainteresowałam się. Chciałabym coś wybrać, ale nie do końca wiem co...
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Jeśli chodzi o dermokosmetyki to ja z czystym sumieniem polecam kosmetyki Cetaphil. Jeśli krem to ten intensywnie nawilżający Cetaphil DA Ultra naprawdę jest godny polecenia. Działa przez 24 godziny. On jest zalecany w przypadku AZS ale też tak gdzie mamy do czynienia z naprawdę suchą skórą. Ja go stosuję codziennie, nie ma żadnych ograniczeń jeśli chodzi o stosowanie. Według mnie warto, to rewelacyjny krem i działa w 100%/
Cetaphil_DA_279.png
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Jak jest krem, to może mają też coś do mycia twarzy? Straszne mam ostatnio problemy z cerą. :( A temu DA Ultra się przyjrzę. Zainteresowałaś mnie. Dawno go stosujesz? Po jakim czasie odczułaś efekt?
 
D

Dorka123

Guest
ja też stosuję cetaphil, krem DA Ultra rewelacja jak dla mnie, używam, kiedy mam problemy ze skórą, a na codzień balsam do twarzy i ciała Dermoprotector, lżejszy filtr pozostawia na skórze, ale też jest świetny
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Dziewczyny, a z tej samej firmy PS lipoaktywny? Miała któraś? Bo nie wiem, który lepszy byłby. Mam skórę naprawdę problemową, ostatnio zaczęłam chodzić na zabiegi mikrodermabrazji, żeby jej trochę pomóc.
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
samba_mamba napisał:
Dziewczyny, a z tej samej firmy PS lipoaktywny? Miała któraś? Bo nie wiem, który lepszy byłby. Mam skórę naprawdę problemową, ostatnio zaczęłam chodzić na zabiegi mikrodermabrazji, żeby jej trochę pomóc.
Już od dawna kupuję dermokosmetyki, a kremy z drogerii odstawiłam. Moim ulubionym jest dermokrem Innov Age l'biotica aktywnie kojący. Sprawia, że twarz jest nawilżona, a jednocześnie wyrównuje jej koloryt, łagodzi podrażnienia, skóra jest gładka i miękka w dotyku. Nie roluje się i bez problemu stosuję go pod makijaż.
 

Patyszka

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2014
Posty
149
Punkty reakcji
0
Razem z mamą używamy kosmetyków Vichy juz kilka lat i zawsze się sprawdzają. Mamy alergie i te kosmetyki nas nie uczulają, a niestety większość drogeryjnych powoduje przykre dolegliwości.
 

annamaria1982

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2016
Posty
20
Punkty reakcji
0
jesli dermokosmetyki to ja polecam eloderm z apteki. Wyprobowalam mase specyfikow, ale ten naprawde pomogl.Poradzil sobie ze swiądem i zmianami skornymi. Jestem troche atopikiem wiec balsam do ciala super sie sprawdzil.
 

Ewelatom

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
60
Punkty reakcji
1
Cos z dermokosmetykow do cery naczynkowej polecicie? Moja mama nie moze niestety wilu kosmetykow uzywac, a chcialabym jej pomoc.
 

martaa21

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2016
Posty
92
Punkty reakcji
0
Ewelatom napisał:
Cos z dermokosmetykow do cery naczynkowej polecicie? Moja mama nie moze niestety wilu kosmetykow uzywac, a chcialabym jej pomoc.
z bielendy dr medica, na poczatek przetestuj emulsję i zobacz czy seria bedzie Ci odpowiadała
 
Do góry