Depilatory

Ania-kg

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
phi... czy to ważne :D
Było o depilacji, maszynkach, ale nie znalazłam depilatorów.... mam kilka pytań...
mam depilator Braun (lub Brown... nie wiem jak sie pisze :D) przeczytałam intstrukcje i napisali, ze depilowanie boli - na poczatku... od kumpelek też słyszalam, ze boli... a jakie sa Wasze doświadczenia?? Dormalnie używam zwykłej maszynki i pianki, ale po depilatorze dłużej jest spokuj (tak slyszałam).... Napiszcie mi co wiecie o depilacji depilatorami :)
z góry dzięki ;)
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
mnie na początku bolało :}
Teraz też troche boli, ale mniej bo już znam te uczucie.
Napewno jest dłużej spokoju jak to określiłaś,
u mnie np. coś ok. miesiąca (3-4 tyg)
tzn. odrastają już w między czasie
i nieraz wrastają...
Ale i tak polecam depilatory :p
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Nio ja własnie tez bym spróbowała, ale sie boje tego bolu... echh... nie wiem czy sie kiedys odwaze... :/
 

Yasmine

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
158
Punkty reakcji
0
Wiek
37
bo to jest tak jak z regulowaniem brwi. Jak robisz to pierwszy, drugi raz to boli bardzo, gdy wyrywasz sobie wloski, pozniej skora sie przyzwyczaja, wloski sa coraz slabsze i juz praktycznie nie boli :).
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Nio i własnie tego najgorszego pierwszego razu sie boje... :/
a tak w ogole to kto mogłby polecic jakis fajny depilator bo ja uzywam maszynki i nawet nie wiem jakie sa dobre, w ogole sie w tym nie orientuje... :/
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Moj pierwszy raz z depilatorem był w 6 klasie pierwszy ruch był najgorszy bo obawaiałam sie wielkiego bulu a tu nic. Aż sie roześmiałam. Ja mam gładkie i piekne nogi pzrez miesiąc.

Zawsze po goleniu tzreba posmarować balsamem i potem tez żeby włoski Ci nie wzrastały. To zalezy mi wystarczy lyko jak po goleniu się posmaruje. Ale każdy ma iną skóre.
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
boli tylko z poczatku, mozna sie przyzwyczaic :p no i zostaja czerwone kropki pozniej :p no i jeszce łapie tylko te dłuższe włosy :] tez mam depilator Brown taki żółty
 

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Właśnie początki są najgorsze, ale za to efekty, super. Włoski stają się jasne i słabiutkie przez co nawet jak trochę odrosną to prawie ich nie widać i nie czuć. A odrastają po 3-4 tygodniach. Depilatory są the best :D
 

Ewa333

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec
Ja używam depilatora Philips Satinell już od dobrych kilku lat (5-6), pierwszy raz też miałam obawy go zastosować na sobie ale się przemogłam :D depilacja depilatorem to ogromne "wygodnictwo", raz na miesiąc albo 1,5 miesiąca się stosuje i luzik. Nie zauważyłam na sobie żadnych czerwonych kropeczek po depilacji, włoski stają się słabsze i mają tendencje do wrastania jeśli przynajmniej raz w tygodniu nie stosuje się peelingu na miejscach depilowanych albo pozostaje szorowanie ostrą stroną gąbki ;)
Jest również na rynku sporo balsamów po depilacji łagodzących i zapobiegających szybkiemu odrastaniu włosków :)
Co do bólu, pierwsze 3-4 razy na pewno nie należą do przyjemności ale nie jest to ból przerażający i jest napewno do wytrzymania, kiedyś koleżanka namówiła mnie na depilacje depilatorkiem pach ale tego nie polecam.... natomiast nogi i okolice bikini jak najbardziej można się przyzwyczaić czego ja jestem przykładem ;)
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
ehhh a jakie są ich ceny? Bo się tzreba niexle wykosztowac, z.eby takie codo miec, prawda :):p
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ja używam od mamy depilatora , ale kiedy trzeba będzie swoj własny kupic.
Smarować balsamem tzreba po goleniu.
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Spróbuj warto. Każdy inaczej reaguje na bół ale jeśli nie spróbujesz to nie bedziesz wiedziła jak ty reagujesz.
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Ja też mam Brown żółty :D
Depilatory są w róznych cenach: moja kuzynka kupiła taki zwykły za 70 zł.Za pierwszym razem bolało jako diabli...moze przez to ze mam bardzo mocne włosy<te na nogach również :/ > Depiluje sie na czystą, suchą skóre.Po depilacji za pierwszym razem miałam kropki na całych nogach, tak mnie szczypało że ustać nie mogłam... i takie dziwne uczucie mialam.Jak potem natluscilam je balsamem to nogi miałam jak z waty :p Każdy reaguje inaczej.Innych boli bardziej, innych mniej.Jak ktoś sie bardzo boi i jest wrażliwy na ból to ciężko przezyc ten pierwszy raz.Chociaz w moim przypadku za drugim razem nie bylo wcale lepiej...tez bardzo bolało.Z kolei mojej mamy nic nie bolało, robila sobie nawet nim pachy < jak już ktoś sie wczesniej wypowiedzial-czysty masochizm>Depiluje juz nogi od okolo roku.Nic mnie juz nie boli(jedynie na lydkach troszke).Im dłuzej depiluje tym wolniej odrastaja.Na poczatku juz po tygodniu mi odrastaly, obecnie mam spokuj na miesiac, czasami półtora.Gorąco je polecam, ból można przetrzymac :)
Dobra rada: jesli uzywacie depilatora to nigdy nie uzywajcie zwyklej maszynki.Kiedys to zrobilam i znowu chcialam uzyc depilatora.Bolało jak za pierwszym razem..:/
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ja tak zrobiłam . bo byłam na koloniach przyjechałam do domu i jak goliłam sie depilatorem to nic nie czułam....
Ja depiluje od 13 lat depilatorem...
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ja sobie wlasnie zamierzam kupic depilator. A jak myslicie lepszy jest Brauna czy moze Philipsa? Bo w sumie widzialam reklamy tych dwoch firm i nie wiem ktory lepiej wybrac... :)
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Powiem Ci ze obydwa sa dobre..... ale spytaj sie jak będziesz kupowac który lepszy. Ja sadze ze obydwa sa dobre...
 
Do góry