depilacja

lukasz199202

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2008
Posty
55
Punkty reakcji
0
Witam chodzi o moja kochana dziewczynę depiluje swoje miejsca intymne tylko bliziutko tamtego miejsca zostawia króciutko przystrzyżone włoski ponieważ boji się dotrzeć tam maszynka co mam zrobić jak na mówić na totalne zero ??
 

eglise

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
745
Punkty reakcji
0
Przeszkadza Ci to? Jeśli tak jest jej wygodnie to czemu ma to zmieniać?
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Twoja dziewczyna wie że wszystko co związane z jej intymnością i prywatnością wywlekasz na fora?
Najpierw tampony, teraz depilacja... Może użyj takiej zdolności jaką jest mowa i dla niej przedstaw swoje zastrzeżenia co do jej ciała.
 

Tula

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
34
plus sprawa "upławów"..
to jest jej decyzja i jeśli by chciała to napewno by to zrobiła
 

Kopciuszek

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2008
Posty
221
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Death Land
I dobrze ze tam nie depiluje, bo to jest niebezpieczne, raz ze moze cos tym depilatorem sobie zrobic, a dwa - włoski blisko pochwy chronią przed bakteriami.
 

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
Ej wiesz, Ty lepiej nie namawiaj jej na to, co może być dla niej bolesne i szkodliwe. Jak Ty o niej myślisz, skoro mimo jej obaw chcesz ją na to namówic? ociera się o egoizm (deliaktnie mówiąc) . Nie wszystkie kobiety sie depiluja i sie ciesz, że to robi, jeśli tak Ci to przeszkadza. Naprawdę nie przesadzaj, tylko troszke sobie zostawia, a Ty jeszcze chcesz coś zmieniać, namawiać, mimo że to może być dla niej niezbyt dobre. Oj nieładnie
 

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
A tak szczerze mówiąc byłbys szczęśliwy, jesli namawiałaby Cię, żebyś się ogolił dokładnie w miejscu intymnym, a Ty bys nie chciał, bo się boisz, ze się zatniesz wiesz gdzie a ona nadal namawiała? Po prostu trzeba czasem spojrzeć z punktu widzenia drugiej osoby.
 

Ziemniaczy

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Śmiech mnie bierze, (uwaga, piszę to tylko na podst. tego tematu, nie chce mi sie zgłębiać innych wypowiedzi, leń jestem)
Ja napisałem o swojej dziewczynie na tym forum wiele (w sumie to o sobie też), bez podawania informacji które mogłyby w jakikolwiek sposób zdradzić nasze tożsamości. I jeżeli moja dziewczyna miałaby pretensję do mnie, że w anonimowy sposób zwracam się do kogoś o pomoc po prostu bym jej focha strzelił ;) ( a co, facety też mogą! myślałyście, że jesteście wyjątkowe? o takiego :p)
Druga sprawa - jakby jakaś kobiałka zapytała jak namówić facia na depilację raczej byście po niej tak nie pojechały

post celowo utrzymany w stylu chamsko-najeżdżającym.

jak rany, jak ja nienawidzę walk międzypłciowych, szczególnie na forach, zamiast odpowiedzieć od razu najazd...
i podobno faceci są seksistami....
 

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
Oj tam walk, tu nie o to chodzi. Raczej o to, że ona nie chce, nie żeby jemu na złość, ale ma swoje powody.
gdyby to dotyczyło faceta, tez uważam, że to nie byłoby ani sprawiedliwe, ani fajne i nadal świadczyłoby to o egoizmie.
Poza tym to była odpowiedź, a nie najazd.
 
Do góry