depilacja :/ <straszne włoski>

maskotka20

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
kochani forumowicze :p

chciałam sie zwrócić do was z prośba o radę, to trochę temat tabu, ale dla mnie to strasznie duży problem,,, chodzi o włoski, jestem ich posiadaczką o prawie takiej ilości jak chłopcy , tzn mam je wokół sutków i górnej wargi ,,, poradzicie cos , moze macie na nie jakieś skuteczne sposoby ,,,, już niewiem co robić ,,,,,,


POMOCY ! :bag:
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
Męskie sprawy > Pielęgnacja ciała ??

moze jednak nie ten dział

jest takie cos jak stała depilacja moze sprobuj.. jak nie to penseta/wosk ;)
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
włoski znad górnej wargi usuniesz u kosmetyczki ;)
a wokół sutków no to hmm sama woskiem w domu albo pensetą jeśli nie jest ich dużo
 

male././

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Nie martw sie kochana duzo kobiet ma taki problem szczegolnie brunetki :* na górnej wardze woskiem, kosmetyczka mozesz tez penseta, sa tez kremy le nie polecam mozna dostac uczulenia. wokoł sutków penseta najlepiej no chyab ze jest ich kilka to mozesz nawet zgolic.
 

izacich

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
a mozna tak wyrywac te włoski z piersi?bo ja kiedyś słyszałam ze z pieprzyków, brodawek i znamion nie można bo to czymś tam grozi
 

izacich

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
ale ja nei napisałam ze brodawke wyrywa tylko że włoski Z brodawki. Moze czasem warto cos przeczytac ze zrozumieniem
 

male././

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
35
no wiem ale ta brodkawka na piersi to troche inna brodawka niz taka mhh jak np. na twarzy. Napenwo jej nie zaszkodzi. hehe jaki bulwers XD . I zreszta widze ze sama zainteresowana sie coś nie odzywa.
 

numi

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Te wloski z nad wargi rzeczywiscie najlepiej u kosmetyczki. A te z piersi mozna potraktowac laserem. Terapia laserowa usuwa wlosy na zawsze, choc nie jest tania i trzeba sie na nia udac chyba kolo 3 razy. Moja kolezanka jezdzila na to do warszawy. Podzialalo. :)
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce/Łódź
ja mam podobny problem z włoskami nad wargą :) Kupuję po prostu wosk do depilacji twarzy w plastrach i jest git :]
co do piersi to wydaje mi się,że wystarczy pensetka :>
 

Lataros

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wadowice
na sutkach nie mam pojecia a wokol gornej wargi to mysle ze wybranie sie do kosmetyczki ;d powinno pomoc :)
 

ssani

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
128
Punkty reakcji
0
Wiek
33
a ja słyszałam o tych zabiegach co numi ale jeśli chodzi o wargę i owłosienie na twarzy ale nie o piersiach tam poradzisz sobie pęsetka tak samo ja brwi regulujesz :p
 

onusia

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
744
Punkty reakcji
0
Miasto
*** Tam gdzie biją serca ***
wiesz jezeli co do piersi nie jestes pewna to zawsze możesz skonsultować się chociazby z ginekologiem :)
albo lekarka ona tez ma napewno wiele informacji dotyczacych piersi, włosków, komplikacji i póżniejszego karmienia
 

nigerka

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2008
Posty
480
Punkty reakcji
0
Własnie ja coś słyszałam albo gdzieś czytałam że włosy na sutkach i pomiędzy piersiami to jakies zaburzenia hormonalne, tzn że ma się chyba za dużo jakiegoś hormonu męskiego i z tym to do ginekologa chyba...
 

los16angeles

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
840
Punkty reakcji
2
Miasto
Manhatan
ja słyszałam że jak się je kurczaki to rosną włoski w okolicach sutka :D .
Ale to pewno bzdura.
Co do górnej wargi to wosk lub penseta.
 

ssani

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
128
Punkty reakcji
0
Wiek
33
a ja słyszałam że od kruczków sie rośnie i że biust sie powiększa :p
 
Do góry